Gynekologická ambulance
Dyjská 6, Znojmo

Vynikající lékař se srdečným přístupem a pečlivostí...kéž by takových bylo více...Milá sestřička, ochotná. Maky:-)

Pro mě určitě nejlepší doktor, který je vždy velmi příjemný a profesionální. Opravdu mu důvěřuji. Doporučuji ostatním ženám!

Pan doktor sice příjemný, ale co se ostatního týče, hrůza. Vše podle něj bylo vždy v pořádku, nehodlal nic řešit ani po půl roce neustálých problémů, jen mi stále vnucoval očkování. Přešla jsem k jinému doktorovi a jsem nad míru spokojená, narozdíl od pana doktota Vályho vysvětlil, poradil a dnes už problémy nemám. Většina z vás je spokojených a to je dobře, ale já rozhodně nebyla. K doktoru Válymu už nikdy.

díky pečlivosti pana doktora mám teď krásnýho syna, zjistil problém, který jiný gynekolog před ním za 3 roky nezjistil a díky léčbě jsem do roka otěhotněla, takže pana doktora mohu jen doporučit a zároveň mu hrozně moc děkuji i za péči v těhotenství. Díky patří samozřejmě i milé sestřičce.

Skvělý doktor i sestřička,provedli mě krásným těhotenstvím,profesionální přístup,infotmovanost pacientek,můžu jen doporučit

Po dnešní první návštěve , jsem nadmíru spokjená s p. doktorem, prostě to chování na jedničku a mluvil po celou dobu se mnou a né s počítačem jako p. doktorka Rozvadosvká, věnoval mi svůj drahý čas, připadala jsem si po dlouhé době jako pacientka a né obtížní hmyz jako je tomu jinde, Pan doktor Vály je doktor na svém místě , děkuji za Vaší pozornost pane doktore a buďte takový dále

Velmi vstřícný profesionál na svém místě. Bohužel jsem se odstěhovala ze Znojma a horko těžko hledám nového lékaře i jen z poloviny odpovídajícího jeho kvalitám.

Výborný lékař a skvělá a hodná sestřička.

Mladý příjemný lékař, vpravdě jediný, který mi při seznámení podal ruku. Mluví potichu, ale zdá se mi nepříliš zkušený. Nalezl mi cystu, tvrdil mi, že můj děložní čípek je v prvním stadiu (přesto výsledky stěru v pořádku při každé kontrole), a přesto ani jednu skutečnost nehodlal nijak řešit, jediným řešením pro něj bylo, že se musím nechat očkovat (což určitě pomůže, aby se děložní čípek dostal do stavu přijatelnosti, že ano).

Pan Dr.Vály i jeho velmi ochotná sestřička jsou báječní lidé,pan doktor je především milý,hodně pečlivý.během těhotenství jsem měla komplikace s placentou,při každé návštěvě jsem se dozvěděla co jsem chtěla,na jakékoliv otázk mi odpověděl,pečlivě kontroloval,zkrátka mohu jen doporučit,je to skvělý lékař.moc ráda k němu chodím