Oblastní nemocnice Trutnov, neurologie
M. Gorkého 77, Trutnov

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: jiné místo

MUDr. Plný se mi věnuje v Pardubicích. Je to špičkový lékař, odborník na svém místě, lidský, s klidným srdcem ho všem doporučuji. Je málo tak skvělých lékařů.

Byla jsem hospitalizovaná v Trutnově na nerologii asi 1 mes tohoto roku a musím,říct,že oddělení neurologie mě velmi mile překvapilo,ve svém věku zkušenosti s nemocnicemi nemám,toto byl první/doufám že na dlouho/,ale přístup primáře byl opravdu super,příjemný člověk,musím říct,že i ostatní doktoři,hlavně paní doktorka Tylová byli super,sestřičky na oddělení taky hodně kolem nás lítaly,prostě oddělení neurologie Trutnov nemocnice 1*,

Za sebe mužu říct že jsem spokojený,jednání je slušné,předepíše i drahá vyšetření,zarazila mě výružka soudy.

S panem primařem úplná spokojenost:jen dodám že na oddělení se též vyplnuji formuláře o spokojenosti pacientů a jsou anonymní.Volím taky anonyně a povařuji to za správné.Pokládám za normální ,že se lidi bojí . Mají strach z nemoci třeba i smrti.budu-li si stěžovat,jak vím ,že se péče o mě nezhorší?A navíc, lékař o mě píše posudek tzv.objektivní.Taky se nemohu bránit.Spíš mám pocit, že moc lékaře tak velká že to budí nejistotu.Strach a zběbělost,není to samé.Až čas ukáže jestli tyhle stránky k něčemu budou.Pokud někdo bude házet jenom jedovaté sliny znemožní se sám.Většina určitě nemá snahu ulížit.

Nechci hodnotit,ale jen to,že jste první lékař,který se těmito stránkami zaobírá. Vůbec vás tu nikdo nenapadá a všichni lékaři mají hodnocení kladný i záporný. Prostě jaký má kdo zkušenosti. Nevím co vás tolik pobuřuje,když máte hodně pacientů a zřejmě spokojených. Nikdo tu nenapsal nic špatného. O tom,že jste skvělý doktor svědčí i napsaný vás životopis uvedený na stránkách nemocnice Trutnov. Žádný doktor není vyloženě špatný a jsou i takový,kteří mají tu tzv.červená čísla a ani jeden z nich na to nereaguje,tak tomu moc nerozumím. Hodně štěstí.

Já osobně nemohu proti panu primáři říci křivé slovo.Našel mi srdeční vadu a objednal mne na operaci do Prahy. V praze paní docentka Popelová pochválila pana primáře za jeho pečlivost.Ja na něho mám uplně stejný názor.

Pro vlnovku: neberte to tak osobně, to upozornění bylo míněno obecně, ne přímo na vás - stačí se porozhlédnout po tomto webu a anonymních urážek zde najdete dost. Pokud píšete o stížnosti - nevím sice na co - je to jistě vaše právo, jenom se nezapomeňte podepsat - já na rozdíl od vás nevím s kým jednám a to určitě není fér, to jistě uznáte.
dr Plný

UPOZORŇUJI VŠECHNY POTENCIÁLNÍ ZBABĚLCE, KTEŘÍ BY CHTĚLI NA MOJI OSOBU HÁZET ZCELA ANONYMNĚ ŠPÍNU, ŽE SE BUDU PŘÍPADNÝM NEFÉR ATAKÁM BRÁNIT PRÁVNÍ CESTOU.
Kritice se nevyhýbám, nikdo není dokonalý, ale měla by být konkrétní a podepsaná, jinak jde v mých očích o nefér "anonym", ve kterém si může vylévat svoje frustrace kdokoli jakkoli.
Kamarádce paní podepsané jako "Pac ient" přeju upřímně, aby našla péči, která jí vyhovuje, pokud u nás byla "rozčarovaná". Naštěstí mě přízeň mnoha pacientů přesvědčuje spíše o tom, že jsou na odd. neurologie v Trutnově spokojeni, nouzi o pacienty opravdu nemáme. Děláme, co můžeme i v nelehkých podmínkách nedostatku zejména sesterského personálu. Myslím, že se nemáme za co stydět.
dr. Plný

můžu doporučit je pečlivej zjistil co mi je a dal mi léčbu
co mi pomohla na rozdíl od neurologů před tím

Doporučuji! Profesionál, má skvělý tým lékařů.