Rehabilitace
Jasanová 256, Jablonec nad Nisou

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Umístění: Rehabilitace poúrazový stav

skvělý, lidský přístup a neméně skvělá terapie. Docházím při všech obtížích jedině k panu Jislovi, protože jeho pomoc je účinná a není invazivní.

Objednal jsem se na masáž o péči o krk a záda (na základě inzerovaných "shiatzu masáží"). Stranou ponechávám že jsem musel oproti domluvenému času půl hodiny čekat. Následovala úvodní krátká aplikace akupunkturních jehliček do zad (asi 10 min). Pak se jmenovaný hodinu věnoval pacientovi v jiné místnosti a zůstal jsem celou dobu úplně sám. Pak následovalo vytažení jehliček a malé protažení 5 minut (a nalepení náplastí na záda). Zeptal jsem se co jsem dlužen a bylo mi řečeno 1500 Kč (ne, nepřeslechl jsem se). Odcházel jsem s velmi smíšenými pocity. Panu Jíslovi jsem hned napsal svůj feedback o tom, že mi celá procedura a její cena přišly dost neadekvátní a jestli je ochoten to nějakým způsobem vynahradit (serióznějším a obsáhlejším ošetřením apod.). Ani po měsíci mu to nestálo za sebemenší odpověd (mail jsem posílal 3x).

1500 Kč za 15 minut péče (která neměla vůbec žádný efekt) a k tomu vůbec žádná následná komunice a reakce na feedback a dotaz - to považuju za jemně řečeno nehorázné ... (a něco podobného jsem ještě nezažil).