Renata Jonáková, psychiatr Jindřichův Hradec

MUDr. Renata Jonáková

Psychiatr

12 názorů

Uložit


Adresa

U Nemocnice 380, Jindřichův Hradec
Psychiatrická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
12 názorů

Ověřeny pacient

Tuto ordinaci mohu jen doporučit. Milá sestřička, příjemná pani doktorka. Děkuji moc za milé jednání k dceři. Janků


Ověřeny pacient

Nejhorší psychiatr u kterého jsem kdy byla. K paní doktorce mě dovedla maminka v období mé puberty. Vím, že to se mnou nebylo lehké. Můj otčím mi velmi podlamoval sebevědomí, urážel mě a byl opravdu velmi zlý. Protože maminka trávila celé dny v práci, začala jsem trpět hodně lítostivými stavy a začala se sebepoškozovat. Paní doktorka nikdy neměla pro mě vůbec žádné pochopení a jednala se mnou jako stará babička která mi jen dávala kázání. Vždy se mnou promluvila v ordinaci a vše co jsem jí řekla potom přetlomočila mé mamce, což pro mě jako pro puberťačku bylo velmi nepříjemné a já jí brzy přestala věřit. Nikdy nebyla ani trochu empatická a vše co jsem jí řekla převáděla na sebe. Moje problémy přerostly v pokusy o sebevraždu a následně v anorexii a bulimii a já v 16ti letech skončila v psychiatrické léčebně kde jsem konečně poznala, že se správným lékařem to jde i jinak a ze svých problémů jsem po šesti letech od doby kdy jsem navštívila paní doktorku téměř venku.
Naprosto nechápavé chování lékařky.
Pokud mohu apelovat na rodiče jejichž děti mají psychický problém, rozhodně nedoporučuji!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

Paní doktorka je skvělá. Uměla se velice rychle vcítit do mé situace která nebyla snadná. Její péče je vzorem pro ostatní psychiatri. Moc jí děkuji.


T
Ověřeny pacient

velmi dobrý je ještě málo, musím konstatovat, že péče je doslova a do písmene vynikající. Celých 12 let mi moc pomáhá. Obdivuji její trpělivost, kterou se mnou má, protože mé problémy nejsou někdy zrovna ty nejjednodušší. Moc jí děkuji.


B

Paní doktorka je odborník na svém místě. Její přístup k pacientovi je velmi profesionální - dobře cílený, citlivý, velmi dobře promyšlený a emočně sladěný s potřebou pacienta. Moc mi pomohla a jsem ráda, že jsem neváhala odejít od jiného psychiatra, se kterým jsem spokojená nebyla. Naučila mě, jak se dívat na problémy, jak je zvládat, abych se opětovně nedostávala do depresí a hlavně si zase začít věřit.


Paní doktorku bych nevyměnila za žádnou jinou! Moc ráda chodím do její ordinace, i sestřička srší dobrou náladou, a to je na psychiatrii určitě velmi žádoucí. Vždycky se mě snaží rozptýlit a najít argumenty, kterými se jí podaří zahnat můj strach či jiný negativní pocit či stav. Je pravda, že mi trvalo se jí otevřít, ze začátku jsem přicházela také s úsměvem a problémy jsem si moc nepřipouštěla. Ale po čase jsem se otevřela a opravdu DOKÁŽE pomoci, ale člověk musí chtít! Nejvíce si na ní cením, že mě dokáže přimět dívat se na mé problémy s nadhledem a děkuji jí za hru na "tragikomedii", kterou mě naučila. Od té doby nejsem už takový "věčný tragéd" :)


Ověřeny pacient

Mudr.Renata Jonáková,moc příjemná, milá, ochotná a vstřícná, snaží se všem vyhovět a pomoci. Moc si ji vážím,DOPORUČUJI!!


Ověřeny pacient

Já už tam se synem také nepůjdu.Paní doktorka se má ještě hodně co učit....

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Já také mohu paní doktorku doporučit, léčila jsem se již několikrát z depresivní poruchy a paní doktorka mi opravdu moc pomohla, je velmi pečlivá a maximálně se snaží vyjít pacientovi vstříc. Já tedy mohu rozhodně doporučit.


M

Mě paní doktorka pomohla a myslím,že je třeba chtít od někoho pomoct,vědět,že něco dělám špatně a snažit se sám na sobě zapracovat.Na dně jsem byla už několikrát a ani deprese mi nejsou cizí,bohužel!Ale z vlastní zkušenosti vím,že člověk musí chtít hodně moc sám aby našel tu správnou cestu zpátky!Já paní doktorku chválím!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti