Adresa

Kollárova 664, Litovel
Ordinace prakt. lékaře pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
8 názorů

P
Ověřeny pacient

Paní doktorka je nejenom velmi vzdělaná, ale taky zkušená a vždycky ochotně poradí. Nic nenechá náhodě a člověk se na ni může spolehnout. Už hodněkrát jsem její pomoc potřebovala a nemůžu si vůbec stěžovat. Jsem s ní velmi spokojená.


Ověřeny pacient

napíše klidně potvrzení o neschopnosti na požádání, nikoliv podle skutečného zdravotního stavu. To je zneužití své profese.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Jsem motorkář,
A i tak jezdím a mám kvůli tomu různé zdravotní problémi(jezdím od svých deseti let,v dešti i zimě)Mám bohužel i pech na časté nehody.Takže u paní doktorky jsem bohužel docela často a za celou dobu jsem se nesetkal s jediným problémem.O nějakém alkoholismu ani nemluvě.Člověk by si měl zamést napřed před svým prahem.Jen proto,že třeba sestřičce mohlo někdy páchnout z úst je hned alkoholička???!!!Vy moji malí maloměšťáčci!!:-D .Lidé z dědiny se poznají hned..
Jinak když jí páchlo z úst tak se vám netrefila injekcí do zadnice,či co!!??Vůbec jsem nepochopil co tu řešíte,jestli odborné ošetření,či osobní život.Tak či onak je mi vás líto,nemáte to se sebou lehké:-(Ke mě byla vždy velmi vztřícná.Ale možná to může býti i tím,že není důležitý jen přístup lékaře k pacientovi,ale možná i tak trochu i přístup pacientů k lékaři,ale to je myslím,v tomto okolí mlácení prázdné slámy.


Neempatická, nevybíravé chování vůči starším lidem. Ti se neumí bránit a svému lékaři věří. Litovel si zaslouží praktickou lékařku s profesionálním přístupem.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

sestru nehodnotím, ale paní doktorka se vůči naší mamince, která trpí rakovinou chovala vždy velmi dobře, empaticky a profesionálně. Léky které ordinovala na bolest byly přiměřené, byly jsme stále v kontaktu a vždy ochotně přišla až domů, poradila Když už někdo dává nejhorší hodnocení mohl by aspoň uvést proč, stává se často, že si lékař a pacient nesednou, potom je dobré změnit lékaře, pokud by si paní doktorka Lepková myslela, že paní doktorka Hovorková je tak špatná, tak by jí asi své pacienty nepředala..... osobně jsem žádné pochybení ani u paní doktorky a ani u sestřičky nezaznamenala


M

Já si na Mudr.Hovorkovou nemůžu stěžovat,vždycky mi pomohla,když bylo potřeba.Mě zajímá hlavně lékař !!!!


Dynamická,všestranná lékařka,dokonalý přehled o pacientech ve svém teritoriu


J

Špatný přístup k pacientům! Nedoporučuji!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti