Kollárova 664, Litovel
Ordinace prakt. lékaře pro dospělé

Paní doktorka je nejenom velmi vzdělaná, ale taky zkušená a vždycky ochotně poradí. Nic nenechá náhodě a člověk se na ni může spolehnout. Už hodněkrát jsem její pomoc potřebovala a nemůžu si vůbec stěžovat. Jsem s ní velmi spokojená.

napíše klidně potvrzení o neschopnosti na požádání, nikoliv podle skutečného zdravotního stavu. To je zneužití své profese.

Jsem motorkář,
A i tak jezdím a mám kvůli tomu různé zdravotní problémi(jezdím od svých deseti let,v dešti i zimě)Mám bohužel i pech na časté nehody.Takže u paní doktorky jsem bohužel docela často a za celou dobu jsem se nesetkal s jediným problémem.O nějakém alkoholismu ani nemluvě.Člověk by si měl zamést napřed před svým prahem.Jen proto,že třeba sestřičce mohlo někdy páchnout z úst je hned alkoholička???!!!Vy moji malí maloměšťáčci!!:-D .Lidé z dědiny se poznají hned..
Jinak když jí páchlo z úst tak se vám netrefila injekcí do zadnice,či co!!??Vůbec jsem nepochopil co tu řešíte,jestli odborné ošetření,či osobní život.Tak či onak je mi vás líto,nemáte to se sebou lehké:-(Ke mě byla vždy velmi vztřícná.Ale možná to může býti i tím,že není důležitý jen přístup lékaře k pacientovi,ale možná i tak trochu i přístup pacientů k lékaři,ale to je myslím,v tomto okolí mlácení prázdné slámy.

Neempatická, nevybíravé chování vůči starším lidem. Ti se neumí bránit a svému lékaři věří. Litovel si zaslouží praktickou lékařku s profesionálním přístupem.

sestru nehodnotím, ale paní doktorka se vůči naší mamince, která trpí rakovinou chovala vždy velmi dobře, empaticky a profesionálně. Léky které ordinovala na bolest byly přiměřené, byly jsme stále v kontaktu a vždy ochotně přišla až domů, poradila Když už někdo dává nejhorší hodnocení mohl by aspoň uvést proč, stává se často, že si lékař a pacient nesednou, potom je dobré změnit lékaře, pokud by si paní doktorka Lepková myslela, že paní doktorka Hovorková je tak špatná, tak by jí asi své pacienty nepředala..... osobně jsem žádné pochybení ani u paní doktorky a ani u sestřičky nezaznamenala

Já si na Mudr.Hovorkovou nemůžu stěžovat,vždycky mi pomohla,když bylo potřeba.Mě zajímá hlavně lékař !!!!

Dynamická,všestranná lékařka,dokonalý přehled o pacientech ve svém teritoriu

Špatný přístup k pacientům! Nedoporučuji!