Sam. ord. lékaře spec. - neurologie
Pelikánova 1351, Hořice

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

pan doktor byl velmi vstricny a snazil se pomoci, vysvetlil i prognozu na pripadna dalsi vysetreni, mohu doporucit.

Na neustále bolesti hlavy mi doktor řekl, ze pokud mi zabírají léky tak mi nic není a ať jdu na masaz. Prý po jeho vyšetření kdy mi klepnul pod koleno a sáhl na krk jsem naprosto v poradku. Hlava mě bolí dal, ale on nemel ani snahu to řešit. Budu hledat jiného neurologa který mi pomůže.

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - neurologie

Kvůli neshodám ohledně dřívější léčby před šesti lety , mě hned po příchodu do ordinace vyčetl , že jsem u něho zmíněných šest let nebyla . Řekla jsem , že jsem ho po tu dobu nepotřebovala . Po předložení žádanky od obvodního lékaře na vyšetření ohledně bolestí hlavy a závratí mě odbyl se slovy " jděte si někam jinam " . Musím bohužel napsat , že tento postup škodí jeho profesionalitě .

Přišla jsem k němu s chronickou bolestí zad,byl velice nepříjemný,vyhodil mě se silnýma bolestma,že ho to nezajímá,ať si jdu k obvodní nebo jedu do Jičína,kde jsem se dříve léčila. S takovýmto chováním jsem se naštěstí nikde jinde nesetkala. Je zadarmo drahý a to by chtěli přidat? Za co?

Pan doktor mě hned po prvním vyšetření poslal na CT a po potvrzení jeho podezření - měl jsem nádor v hlavě - následovala operace. Děkuji, pane doktore, jste opravdu odborník na svém místě.
PS: Přístup lékaře na vysoké profesionální úrovni

Vždy ochotný, milý, vstřícný. Vděčím mu za svoje uzdravení.

K panu doktorovi chodím už dlouho a jsem velmi spokojen. Je skvělý lékař a vynikající odborník.

K panu doktorovi chodím 11 let a jsem velmi spokojena. Je vždy milý, vstřícný, když bylo potřeba, poslal mě na další vyšetření. Vždy mám pocit, že jsem v rukou výborného odborníka. A pokud znám jeho pacienty - a není jich málo, mají stejný názor.

Vynikající neurolog