Adresa

Ordinace specialisty - ORL
Kouřimská 238, Kutná Hora

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

7 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil
Umístění: Ordinace specialisty - ORL Jiný

Jsem pacientkou MUDr.Frýborta více jak 10 let. Velice mi pomohl s opakovanými ušními problémy /zalehlé ucho, zadržování tekutiny ve středouší/.Díky jeho fundovanosti jsem nemusela jít na oparaci. Jsem mu vděčná za odborný a trpělivý přístup. Mohu jen chválit a každému doporučit.

J
Ověřený profil
Umístění: Ordinace specialisty - ORL Caste zanety

Pan doktor na první návštěvě vypadal jako příšerný nesympaťák, což bylo i mé očekávání na základě informací od jiných lidí. Což se záhy ukázalo jako naprosto liché. Odborník na slovo vzatý, trpělivý, šikovný a profesionální. Pan doktor Frýbort je opravdu doktor s velkým D. A na to, že Vám řekne "Teď mluvím já, poslouchejte" :D si rádi zvyknete, když Vám skutečně pomůže. Tak jako mě.

P
Ověřený profil

podnešní navštěvě pana doktora bych nejraděj všechny doktory nahnal k krumpáči a udělal jim co dělaj nam jeho arogance je bezedná doufám že i jemu se jednou stane to co mě.Pane jste skvělej umíte se krasně ohanět špinavejma tabulkama a koukáte jak z lidi vyrazit penize dik že jste mě vzal praci což v dnešni době je opravdu k usměvu který jste udělal což svědčí o vaši aroganci vuči lidem

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Já si nemůžu naříkat - hlavně mi pan doktor velice pomohl v době před a po operaci.Je sice svůj, ale já bych neměnila


A

Kdyz jsem byla jeste male dite, jako jediny ze zastupu doktoru mi zjistil komplikovany zanet a vcasnou operaci zachranil zivot. Vzhledem k nizkemu veku si nepamatuji, jak vystupoval, ale po cetnych navstevach mi nezustal zadny negativni pocit.


P

Souhlasím s Lídou! Pravda,jsem dospělák, ale i tak jsem si dlouho nemohla najít k panu doktorovi cestu! Až po té, co jsem měla úraz , jsem přehodnotila! Milý, taktní, trpělivý, vše vysvětlil! Zařídil mi operaci na klinice a já jsem dnes v pohodě a vyléčená! Je to profesionál a že občas bručí?? Jsme přeci jen lidi, ne???


L

My tedy máme zkušenosti dobré. Dcera byla odeslána pediatrem na vyšetření nosních mandlí -byl to mazec. Naše Eliška řvala jak tur. Je těžké dítě uklidnit,když má za sebou třikrát píchané uši a před sebou nepopulárního doktora s dlouhým drátem,který se jí chystá strčit do nosánku.
Nakonec jsme museli do Havl. Brodu na vyndání mandličky a do ouška jsme dostali drenážku. Pan doktor nám vše vysvětlil, ukázal a poradil se vším, na co jsme se ptali. Jsem matka zmatkářka, tragédka a ještě speciální pedagog,který ve svém životě viděl tolik poruch a problémů, že je automaticky vidí i u svého dítěte. Vše dopadlo dobře. Každý měsíc k panu doktorovi chodíme na kontroly a Eliška se moc těší. Sestřička je úžasná a k panu doktorovi má Elí respekt a pozorně ho poslouchá. když jí pokaždé vysvětluje, že se bát nemusí, že se jen podívá.
Máte pravdu v tom, že je někdy pan doktor nepříjemný, ale představte si zástup řvoucích malých dětí, které nechápou, že jediné, co ten pán v bílém chce, je jim pomoci.
Lída Hrušková


Došlo k chybě, zkuste to znovu