MUDr. Radomíra Štěpánová

Alergolog Více

Karviná 2 adresa

Soukromá ordinace alergologa a imunologa
Kosmonautů 842/48b, Karviná

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Velice prijemna pani doktorka.Vse nam hezky vysvetli... :-) Chodim tam se dvema detma.sestricka taky velice prijemna.Za nas mohu jen doporucit.Holcova

Lékařka s laxním přístupem k pacientovi, často mluví otočená zády pokaždé stejné opakující se fráze. Mám z ní pokaždé pocit, že svou práci bere pouze jako nutnost, neprojeví zájem o pacienta. Taktéž jsem jednou obdržela zprávu pro obvodní lékařku s informacemi o vyšetřeních, která mi však prováděna nebyla. Dostávám stále silnější tablety, a tak jen přemýšlím co bude, až už žádné další účinější nebudou. Neustále mi předepisuje jedny a ty stejné kapky, u kterých jsem se dočetla, že se nesmí užívat déle než 14 dní a pak nechápe, že mi již nezabírají. Na únor jsem objednaná k homeopatovi MUDr. Paszandovi, se kterým má pár mých známých s alergiemi velice pozitivní zkušenosti, posléze plánuji od doktorky Štěpánové odejít. A ještě jedna věc - v těhotenství mi s úsměvem řekla: "Jé, to nám přibude zas další pacient." (U syna se zatím naštěstí žádná alergie neprojevila.)

Lékařka velmi dobrá,příjemná,vysvětlí,max spokojenost.Bývala sestra,drzá,to byla tragédie,povrchní,již jsem si na její chování chtěla lékařce stěžovat,ale naštěstí je tam ted sestra nová a tá je velice příjemná..Takže spokojenost!!Šterbáková..

Paní doktorka je moc příjemná, ochotná a vždy se těším na další prohlídku.

Paní doktorka je moc příjemná,má pěkný přístup a je moc sympatická.Tuto doktorku rozhodně doporučuji.Je výborná!!!

Skvělá paní doktorka s úžasným přístupem k dětem, vždy vše probere, vysvětlí. i sestřička je moc milá.