Radomír Sedláček, revmatolog Svitavy

MUDr. Radomír Sedláček

Revmatolog Více

25 názorů

Uložit


Adresa

náměstí Míru 63, Svitavy
Sam. ord. lékaře spec. - revmatologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily revmatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
25 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
M
Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - revmatologie Jiný

Není to jen klasický revmatolog, pan doktor má velké srdce a dokáže se vcítit do problémů a bolesti pacienta, je všimavý. Vše vysvětlí a věnuje se pacientovi s maximálním přístupem pomocí. Za mně zatím nejlepší a nejochotnější přístup k pacientovi se kterým jsem se doposud setkala. Jsem moc ráda, že můžu k takovému lékaři patřit. Rovněž sestřička velice příjemná a ochotná. Pana doktora Sedláčka doporučuji každému.


P
Ověřeny pacient
Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - revmatologie došli mi léky

je to velice lidský lékař i jeho paní je milá,ale pokud by mi došli léky,nebo se potřebuji v mezidobí mezi objednáním...což bívá cca 3-5měsíců, na změně léčby domluvit s doktorem,tak nemám šanci a ani se k lékaři nedovolám...a můj praktik mi tyto léky nemůže napsat....a včil mudruj.Navíc se stále není možné objednávat onlain ........................


Ověřeny pacient
Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - revmatologie

s panem doktorem i jeho paní jsem velice spokojen , vstřícný , vše člověku vysvětlí, Dovoluji si tvrdit že pan doktor neléčí jen léky , ale i slovem a že těch vlídných slov má k člověku vždy dost , což je u málokterého lékaře


Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodim již dva roky, velmi simpatický vlídný, vše mi vždycky pěkně vysvětlí a hlavně není mu lhostejný můj zdravotní stav a snaží se maximálně pomoci.A sestřička jeho manželka je taky moc milá a hodná paní oba jsou na správném místě.Maximální spokojenost!


T
Ověřeny pacient

Velmi sympatická paní doktorka s příjemnou sestřičkou. O všem pacienta informují. Strach a obavy můžete nechat za dveřmi :)


Ověřeny pacient

Jsem hodně spokojen-doporučuji každému. Pan doktor i sestra jsou vstřícní. Chodím tam už hodně roků a nemůžu si stěžovat.


P
Ověřeny pacient

Nemůžu si pana doktora vynachválit!! Dokázal mi pomoci od bolesti... sice jsem nejdřív navštěvovala revmatologa v Praze ale to byla katastrofa ale pan Sedláček do je úplně jiná liga...!! Můžu jen doporučit


I
Ověřeny pacient

Konstruktivní přístup ke každému pacientovi,vždy ochotný a vstřícný.To samé platí i o jeho paní,která mu dělá sestřičku.Navštěvuji jejich ordinaci již několik let a jsem velmi spokojený.
Jsou to ,,lidé"na svém místě.


H
Ověřeny pacient

Není to jen doktor...dokáže se vcítit do bolesti i člověka.


E
Ověřeny pacient

Velmi taktní a lidský včetně jeho paní která je jeho pravá ruka.DOPORUČUJI!!!!! A velmi děkuji.Je to náš rodinný lékař chodíme tam cela rozvětvená rodina.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti