Adresa

Karlovarská nemocnice, ORL - ušní, nosní, krční
Bezručova 19, Karlovy Vary

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

Názory pacientů se rychle objeví

Napište svůj první názor

Už jste navštívili Radko Vichnar? Podělte se o svůj názor. Ostatní pacienti budou vděční za pomoc při výběru nejlepšího specialisty.

Přidejte svůj názor

Odpovědi

15 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
Před 14 dny jsem dobrala antibiotika Klacid a od te doby mě trápí bolest při polikání, na ORL nic nenašli, mandle, krk nic zarudlého, vše vypadá v porádku a tak se udělaly stěry z krku a teď čekám, celkově se cítím unaveně, někdy mě polévá teplo, ale teplotu nemám, když čtu synovi pohádky namáhám to, lehce to bolí i při zívání, neni to řezavá bolest ani pálení, ale jako při angíně když bolí mandle, ale ty jsem při stěru necítila, padtylky ani stopangin nezabírá, nemáte s tímto zkušenost?
Předem děkuji na odpověď

Přeji hezký den, může mít v krku bakterii, která oslabuje /pozná se ve výsledku výtěru/, pokud Vás trápí pálení žáhy, může to způsobovat i to - potom se vyšetřuje jícen a žaludek fibroskopicky. Pokud se nikde nic nenajde, doporučuji Tantum Verde nebo Joc, oboje ve spray.

 Radko Vichnar

Dobrý den, můj syn absolvoval MR mozku (nejasné výsledky z mozkomíšního moku po obrně lícního nervu). Nález na mozku je normální, pouze byla objevena mukózní cysta v pravém antru vel. 9 mm. Co to znamená? Děkuji za odpověď.

Metoda MR je velmi podrobná a precisní, zachytí i minimální odchylky. Mukosní cysta vel. 9 mm v antru je poměrně častý nález na MR a pokud nejsou obtíže, nijak bych to neřešil.

 Radko Vichnar

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.