Karlovarská nemocnice, ORL - ušní, nosní, krční
Bezručova 19, Karlovy Vary

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Názory pacientů se rychle objeví

Napište svůj první názor

Už jste navštívili Radko Vichnar? Podělte se o svůj názor. Ostatní pacienti budou vděční za pomoc při výběru nejlepšího specialisty.

Přidejte svůj názor

15 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Před 14 dny jsem dobrala antibiotika Klacid a od te doby mě trápí bolest při polikání, na ORL nic nenašli, mandle, krk nic zarudlého, vše vypadá v porádku a tak se udělaly stěry z krku a teď čekám, celkově se cítím unaveně, někdy mě polévá teplo, ale teplotu nemám, když čtu synovi pohádky namáhám to, lehce to bolí i při zívání, neni to řezavá bolest ani pálení, ale jako při angíně když bolí mandle, ale ty jsem při stěru necítila, padtylky ani stopangin nezabírá, nemáte s tímto zkušenost?
Předem děkuji na odpověď

Přeji hezký den, může mít v krku bakterii, která oslabuje /pozná se ve výsledku výtěru/, pokud Vás trápí pálení žáhy, může to způsobovat i to - potom se vyšetřuje jícen a žaludek fibroskopicky. Pokud se nikde nic nenajde, doporučuji Tantum Verde nebo Joc, oboje ve spray.

Radko Vichnar

Dobrý den, můj syn absolvoval MR mozku (nejasné výsledky z mozkomíšního moku po obrně lícního nervu). Nález na mozku je normální, pouze byla objevena mukózní cysta v pravém antru vel. 9 mm. Co to znamená? Děkuji za odpověď.

Metoda MR je velmi podrobná a precisní, zachytí i minimální odchylky. Mukosní cysta vel. 9 mm v antru je poměrně častý nález na MR a pokud nejsou obtíže, nijak bych to neřešil.

Radko Vichnar