Zbrojnická 114/6, Plzeň

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Ordinace

nejlepsi veterina v Plzni jezdim sem 80km vzdy me dobre poradi vse vysvetli a uz dvakrat zachranili memu jorksirovi zivot pri onemocneni jater a slinivky maji pochopeni a zvirata je maji rady a nase psi se tam vubec neboji chodit jako driv na jine veteriny jsem moc spokojena a nikdy bych nemenila

Umístění: Ordinace Zánět močových cest

Po dvojnásobném a podle mě naprosto nezodpovědném odmítnutí ošetřit na nejmenované pohotovosti v jednom dni jsme se rozhodli veterináře změnit. Našeho pejska už delší dobu trápily problémy s močovými cestami, než mu byl rok, už 3x prodělal zánět. Žádný jiný veterinář neřešil víc než rozbor moči. V ordinaci v Černicích nám udělali ihned i krev a sono a dokud nezjistili, kde je problém, nepřestali hledat. Opravdu jim jde o dobro našich čtyřnohých mazlíků ;) Ještě k tomu jsou všichni moc milí i na nás, majitele, všechno je dokonale vysvětleno a odůvodněno, takže víte přesně proč co doktor dělá, co zjišťuje apod. Ceny super, ani takové komplexní vyšetření nás nevyšlo moc draho ;) Za mě 5* a odteď budeme stálými klienty.

Veterinu bych určitě neměnila, mají úžasný přístup, opravdu je vidět, že chtějí skutečně pomoci a to i po pracovní době nebo o víkendu. Všichni jsou moc milí a už mnohokrát našim psíkům pomohli. Moc oceňuji také jejich pohotovost, na kterou jsem se již nejednou obrátila. Na této veterině nemáte pocit, že obtěžujete, naopak jsou vždy ochotní pomoct a ke zvířatům mají též velmi citlivý přístup. (Očkování přímo v autem pro pejsky, co jsou bázlivější mě úplně ohromilo.) Nesrovnatelné s ostatnímy veterinami v Plzni (a že jsem jich vystřídala dost)!

Umístění: Ordinace

Dnes v noci jsem byla nucena jet se psem na veterinu. Musím říct,že jsem byla mile překvapena ochotou paní doktorky. Po tom co mě ostatní veteriny v Plzni na pohotovosti poslaly slušně,ale do háje. Děkuji moc.

Je těžké sehnat dobrého veterináře , jsem ráda že v novém městě kde teď bydlíme,takového máme.
Lidský přístup, láska ke zvířatům, super pan doktor a kolektiv.
Po zavolání v pátek, ošetřili po pracovní době, nakonec v neděli operace kterou zachránili kocoura. Můžu jen doporučit!

Nejúžasnější pan doktor, kterého znám. Jeden z mála, neli jediný, který se v Plzni a okolí vyzná i v menších zvířátkách - fretkách. Valná většina z nás si ho nemůže vynachválit.
Vždycky si chlupáče podrbe a nebere je jen jako další věc v pořadí.
Děkujeme za všechny plzeňské fretky, že Vás máme :)

Pan doktor Herynk, nám jako jediný "zachránil" jorkšíří holčičku s nemocnými játry. Když přestala chodit ve 2 letech, nikdo nám nebyl schopen pomoci a bylo navrhováno x možností, např. kontrolu mozku - odebrání mozkomíšního moku..atd., které se provádí někde v Brně a pod narkózou, kterou by nepřežila...(zrovna byla sobota, tak jsme jeli na pohotovost, kde nám nikdo nepomohl a pejska nechali nehybného).... Počkali jsme do pondělí, na pana doktora Herynka... Ihned ho napadlo, co bysme mohli zkusit a co by mohlo pomoci a tak nasadil léky, které zabrali okamžitě! Holčičce bude v květnu 5 let a má se relativně "čile" k světu a dělá nám jen radost. Zdravá sice už nikdy nebude, ale za to, že je to stále s námi vděčíme panu doktorovi. Díky za všechno a budeme se těšit na další shledání.

Velmi výborný veterinář,kterého bych za nic nevyměnila :) Vždy poradí i když se jedná jen o maličkost :)

I já se připojuji ke kladnému hodnocení pana doktora Herynka. Jeho někdy trochu drsnější humor svědčí o tom, že má srdce na pravém místě. Chová se výborně ke svým zvířecím pacientůma. I když jsem ho ze zoufalství zavolala ve dvě hodiny v noci, byl vlídný a dal mě radu, která stoprocentně zabrala. I všichni v jeho ordinaci jsou milí a přátelští a náš hafík se tam ani nebojí chodit.Jezdím k němu přes celé město a neměnila bych.

Jsem s panem doktorem velmi spokojená, jeho přístup je skvělý, umí vše vysvětlit. Vřele všem doporučuji :-)

6 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    mám psa 12. letého bandoga. Měsíc kulhá, levou zadní má ohodně slabší než pravou.
    Naše doktorka řekla že je starý na operaci, že to má celý utržený.
    Venku hodně odpočívá, po schodech mu pomáhám.
    Proti bolesti má Rycarfu 50mg. Ale i tak při sednutí kňučí.
    Ve vodě je ale spokojený.
    Nevím co mám dělat, trápí se a já taky.
    Děkuji za odpověď.

Dobrý den, zastavte se na prohlídku, případné záznamy z vyšetření, co se dělalo, vezměte sebou, s pozdravem Herynk Radek

MVDr. Radek Herynk

• Dobrý den, prosím Vás, smĕl bych mít prosbu?

Mám moskevačku okolo šesti let, přes víkend se jí na bříšku udělal zarudlý flek...
    Zatím není horký, ale ma tam stroupky od krve, očividně od kousání.
    Aplikoval jsem jí na to mast, a také desinfekci, ale bohužel, zdá se mi že flek rozšiřuje.
    Mám poodezření na hotspot, ale nejsem si jist.
    Prosim o pomoc, začínám mít obavy.. Dĕkuji, přeji hezký den.

Dobrý den, zastavte se na prohlídku, každý všední den mezi 9 a 18 hodinou, s pozdravem Herynk Radek

MVDr. Radek Herynk