Ortopedie Prof. MUDr. Radek Hart, PhD., FRCS, MHA
Sokolovská 3476/5, Znojmo

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Jsem odborný lékař pro ortopedii a traumatologii pohybového aparátu, specialista na loketní kloub.
Díky svému působení na řadě klinických praco...

• ortopedie
  • úrazová chirurgie (traumatologie)

Jsem po stabilizaci páteře pod vedením pana prof, dr, Harta. Jsem spokojená jak s operací tak s přístupem personálu oddělení pod jeho vedením. Všichni mi doporučovali Brno a já zvolila Znojmo. A udělala jsem dobře. Nedám na Znojemskou ortopedii dopustit.

Dobrý den, také přispěji svým názorem na pana prim. prof. Radka Harta, byla jsem operovaná 3. října 2011 na ortopedii ve znojemské nemocnici. Po jedenácti letech od úrazu byl pan prof. první, kdo se do operativního zákroku levého lokte pustil. Jsem velice spokojená s jeho kvalitní lékařskou práci.
Pavlína z Opavy

Pan doktor mi provedl kompletní výměnu TEP /totální endoprotézu kyčelního kloubu / levé nohy, kdy mě při IV,stupni artrozy nikde nechtěli operovat ve 45 letech pro "mládí" a to ještě když působil v úrazové nemocnuci v Brně. Za rok mi odoperoval druhou TEP ve Znojmě jako primář - po 11 letech od první operace stálé běhám, cvičím a nikdo nepozná, že mám klouby umělé - fanatastická práce a rehabilitace s vlastní vůlí udělá zázraky - nedám na pana doktora dopustit, díky němu chodím ještě stále do práce .......

MudrDr.Hart Radek profesor, je velice, převelice šikovný, ochotný a hodný doktor, specialista. Díky němu je vše tak jak ma byt, konečně nenadávají na oddělení Ortopedie ve Znojmě ba naopak, je všude vyhlášený a cizí doktoři ho svým pacientům doporučují. Jezdím za ním z Prahy, Opavy a ruzných částí naší republiky. Nemůžu říct na něj pul slova. Péče je na úrovni a kvalitní. Mám za sebou tři operace a za rok me čeká další, žádné úplatky nikdo po me nechtěl a to ma operace nebyla akutní jen nezbytná pro moje tělo.

Nám pan profesor Hart pomohl velice a v krátkém čase narozdíl od Pražských lékařů, kteří to berou jak na běžícím páse. Ve Znojmě se nám plně věnovali, pobyt v nemocnici byl taky se skvělou péčí, takže "pražáci" jezdí na ortopedii raději do Znojma k dr. Hartovi a spol.

Věcný stručný odborník na slovo vzatý

doc. MUDr. Hart mne v roce 2006 (po 3 měsících čekání na kolenní náhradu, doporučenoun jeho podřízeným), při vizitě v nemocnici na lůžku svým názorem na můj stav a nutnost operace příznivě ovlivnil tak, že jsem šel domů. Chodím na svém koleni, nemívám stálé bolesti díky cvičením a procházkám se psem, mohu bez problémů tou pravou nohou ovládat automobil (pouze se vyvaruji zátěže jako rytí záhonků,)dokonce uběhnu až 50 m bez následků. Krátce a dobře, nemám železo v koleně a tak to doufám zůstane až do smrti (je mi už 78 let). Děkji Vám DOKTORE. J.Krajča
(Zato urologie mi v téže nemocnici udělala ze života PEKLO. ale to je o někom jiném).

Zdravim. Já jsem si před třemi roky zlomil velmi ošklivě loket. V jedné nejmenované nemocnici mi ji chtěli uříznout. Sice to v Č. Budějovicích dali dohromady, ale pořád to nebylo ono. Na doporučení jsem se dostal k profesoru Hartovi (zaplať panbu). Kouknul se na loket a hned šel na věc. Ruka je jak před úrazem. Obnovení plné hybnosti a hlavně ŽÁDNÁ BOLEST. Ten profesorát nemá jen tak. Je to prostě machr, nad machry. Mohu jen doporučit!!!! Nováček.

Operoval moji babičku, šlo o rozsáhlou rekonstrukci a plastiku kyčelního kloubu, se kterou si nevěděli rady ani v Motoli, ve FN v Brně, ani v úrazovce- chtěli jí nohu nějak zafixovat tak, že by nemohla ani sedět-pouze ležet. Babička měla ještě osteomilitidu, takže zákrok byl o to těžší. Tuto výzvu přijal pouze pan profesor Hart a zhostil se jej na výbornou, opravdu profesionál v každém ohledu.

Můj názor je pouze kladný. Operaci co v Brně nějak nezvládli, ve Znojmě dal prof. Hart dopořádku. Je v jednání s pacientem trošku "chladný", ale své práci rozumí jako nikdo. Operace nebyla nijak akutní, pouze nezbytná, o peníze si nikdy neřekl, ani nenaznačil. Jednoznačně doporučuji.