Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Vojtěch Sigl
Ordinace diabetologie

Valdštejnova 20, Cheb 35002

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

16 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Jeden z mála lékařů, který má komplexní zájem o pacienta, zajímá jej o pacientovi vše a nejen glyk.křivka. Vyslechne, vyšetří, poradí, pomůže. Pacient u něj nemá pocit že obtěžuje, zatěžuje a připravuje jej o čas. Je to člověk s úctou, láskou a pokorou k medicíně a k člověku, k životu. Velmi mu za to děkuji. Turková

     •  • 

  • Naslouchavý,lidský doktor!!!

     •  • 

  • Neznám lepšího lékaře ze žádného oboru.Lékař je to velmi pečlivý, zkušený, spolehlivý, naslouchá a řeší problémy dřív než nastanou.Nikdy se nestalo, že bych mu řekla o nějakém mém zdravotním problému, že by mi naordinoval léčbu, která by nezabrala.Vždy pěčlivě a zkušeně volí léky, které okamžitě zabírají :,)) Patří mu veliké DÍK!!! Žít s cukrovkou není snadné, ale díky jeho péči jsem stabilizovaná a žiji klidný život a přivedla jsem na svět zdravé dítě :,)) A to vše díky Panu doktorovi Sieglovi Je to úžasný lékař a velmi vstřícný člověk.Nelituji času ani peněz, když k němu dojíždím 130km, neměnila bych!!!!! Jestli to pane doktore budete číst- žádné slova ani činy nejsou dost veliké na to, abych Vám vyjádřila dík a vděčnost, obdiv který k Vám chovám! Né jen jako k lékaři, ale i člověku.Nesmírně si Vás vážím a děkuji za vše!!! Svobodová z Přeštic

     •  • 

  • Děkuji za péči o syna.

     •  • 

  • Je nejlepší, po všech stránkách, doufám, že mu to dlouho vydrží.

     •  • 

  • Velice dobrý lékař,poradí a je velmi hodný k pacientům.

     •  • 

  • L

    Výborný přístup k pacientům.Dobře komunikuje a taktéž vše dopodrobna probere s pacientem.

     •  • 

  • B

    Naprosto jedinečný LÉKAŘ a myslím i člověk. Projevuje zájem o pacienta.

     •  • 

  • D

    vyborný přístup k pacientům - jednička v oboru

     •  • 

  • K

    vYNIKAJÍCÍ PŘÍSTUP K PACIENTŮM, TRPĚLIVĚ VYSVĚTLÍ VŠE, JE PEČLIVÝ A MÁ NA KAŽDÉHO PACIENTA ČAS.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu