Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Jitka Vlachová
Sam.ord. lékaře spec.-diabetologie

Smetanova 1390, Ústí nad Orlicí 56201

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

12 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • M

    Velmi příjemná, milá a empatická paní doktorka na vysoké profesionální úrovni. Ráda k ní chodím, je ochotná vždy vyslechnout, odborně poradit; má velmi slušné chování k pacientům. I sestřička je příjemná, podobně jako paní doktorka. Takto by to mělo fungovat všude.

     • Sam.ord. lékaře spec.-diabetologie Jiný  • 

  • M

    Paní doktorka i sestra jsou velmi příjemné a vstřícné, vše krásně, jednoduše a do detailu vysvětlí. Byla jsem z návštěvy ordinace velmi příjemně překvapená.

     • Sam.ord. lékaře spec.-diabetologie Jiný  • 

  • Se vším co zde již bylo napsánu mohu jen souhlasit, i když poslední dobou si toho paní doktorka Vlachová nabrala nějak víc (kromě diabetologie ještě dialíza,...) a maličko se to projevilo i k přístupu a vstřícnosti k nám pacientům. Ale i tak mohu paní doktorku Vlachovou jen doporučit.

     •  • 

  • Vynikající paní doktorka na vysoké profesionální úrovni. Ochotná vždy naslouchat, odborně poradit a pomoci pacientovi. Krásný vztah ke starším lidem. Lékařka na svém místě. Sestřička svědomitá, příjemná a pečlivá. Nejlepší ordinace v Ústí nad Orlicí. Velký dík za jejich poctivou práci.

     •  • 

  • Nejlepší lékařka, jakou jsem měla možnost poznat. Mohla by být vzorem pro všechny lékaře příkladným chováním k pacientům. Má velice kladný přístup k pacientům, ochotná, nikdy neodmítne i když člověk není objednaný, nezlehčuje problém pacienta, svému oboru moc rozumí, velice dobře se chová ke starým lidem, je trpělivá i sestřička je velice milá. Cítila jsem se tam vždy dobře a jsem ráda, že můžu chodit právě k ní. I moje maminka ji měla moc ráda a chválila si ji. Patří ji velký dík a sestřičce také.

     •  • 

  • Paní doktorka je usměvavá, stále vstřícně naladěná směrem k pacientovi, pečlivá, ochotná, nekomisní a nepovýšená nad pacienta, jak to mnohde ještě bývá, poradí, ukáže, pomůže... je moc fajn a na svém místě.

     •  • 

  • Výborný přístup k pacientovi.Milé jednání a velmi slušná.

     •  • 

  • S

    doporučuji

     •  • 

  • P

    výborná
    ```
    Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
    ```

     •  • 

  • B

    hezký přístup k pacientům a svědomitá

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu