nam. Hrdinů 5, Krnov

Umístění: Ordinace Jiný

Mladá a velmi sympatická paní zubařka s profesionálním přístupem. Zákroky provádí rychle a šetrně. Velká spokojenost.

Byla jsem dlouho bez zubního lékaře a k paní doktorce jsem se dostala úplně náhodou,jen jsem slyšela,že přišla z Bruntálu.Můj strach ze zubního ošetření,se nedá slovy pojmenovat,ale po první i druhé návštěvě,jsem lepšího a hodnějšího zubního lékaře,za celý svůj život nepotkala.I když můj strach zatím stéle přetrvává,chci paní doktorce strašně moc poděkovat za vlídnost,ohleduplnost a celkové ošetření,jakým ke mě přistupovala a doufám,že jednoho dne se budu k paní doktorce i těšit.Ještě jednou moc děkuji

Výborný přístup, milá a skvělá sestřička!

Bylo to fajn i se dvěma kazy, další prohlídka až za půl roku, ach jo :-D

K zubaři jsem vždy nerad chodil, bohužel i často, proto že moje zuby se hodně a rychle kazí...Ale od té doby co nastoupila tato velice příjemná a mladá zubařka tak se najednou dokonce těším :) Ne vážně lepší zubařku si nedovedu představit, vždy se mnou probere dopředu zákrok, vždy je tak milá a usměvavá ...velice si ji vážím, nechci taky zapomenout na sestřičku která také zaslouží velkou pochvalu. Jsem prostě naprosto spokojen.

Po dnešní návštěvě paní zubařky jsem velmi spokojen. I když jsem nebyl objednán můj problém vyřešila rychle a s úsměvem. Velmi oceňuji pracovní dobu v pondělí do 18.00 hod. S čekací dobou na preventivní prohlídku jsem se nesetkal, objednávám se včas! Skvělý stomatolog, všem doporučuji!

Paní doktorka je chápavá, ví co to je když zoubek bolí. Děkuji za vstřícnost, hezké slovo je jako pohlazení. Odbornost a pečlivost je u ní na správném místě. Děkuji za celou rodinu za přístup jaký má.

Paní zubařka je prostě skvělá. Používá moderní metody, je velice precizní a hlavně.....naprosto bezbolestně ošetří i bolavý zub :-))) Jsem moc ráda, že pracuje právě u nás Krnově.

Chápu, že na jednoho zubaře v dnešní době je velké množství pacientů, ale objednací doba 7 měsíců? Není to opravdu moc? Je jasné, že při jedné návštěvě mi zubař nespraví všechny zuby se kterými mám případný problém. Znamená to tedy, že když mám kupříkladu problém se zubem kde mám kaz, druhý mě bolí a na třetím mám třeba obnažený krček, že chrup budu mít v pořádku za 21 měsíců? Když teda nebudu jak se říká " bolestivá", to mě snad paní doktorka veme dřív!

Takhle hodnotím z důvodu provozu ordinace i v 18hodin, pokud to není jinak!