MUDr. Petr Vilímek, odborný lékař pro urologii a chirurgii
Nerudova 557, Tábor

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Umístění: MUDr. Petr Vilímek, odborný lékař pro urologii a chirurgii Jiný

Naprosto perfektní vyšetření!!!
Důkladné sono všech orgánů dutiny břišní včetně vysvětlení příp. dotazů
i mimo rámec vlastní urologie.
Děkuji a přeji vše dobré.

Dostal jsem se k panu MUDr Vilímkovi na vícero doporučení.To samé můžu tlumočit všem ostatním touto cestou.Mohu jen doporučit pana lékaře Vilímka,jeho péče ,vyšetřování i postupy jsou určitě v pořádku.

Manželé
Trpím urologickými problémy již více jak 35 let a za celou tu dobu jsem se s tak vynikajícím urologem nesetkal, i když jich byla celá řada. Je k pacientovi velmi pozorný, ochotně vyslechne stesky pacienta, provede důkladné a při tom bezbolestné vyšetření a to jak katetrizace, tak i cystoskopie, vždy současně s důkladným ultrazvukovým vyšetřením, kde snadno odhalí příznaky, které nedokázali lékaři jinde odhalit, současně při tom dokáže dvěma tahy na figurce vysvětlit příčiny bolestí a provedených zákrocích v Krajské nemocnici, kde mi to nikdo nedokázal vysvětlit.
Na moje doporučení začala pana MUDr. Petra Vilímka navštěvovat i moje manželka a plně potvrdila moje zkušenosti v ochotě, pozornosti k pacientovi, důkladném a bezbolestném vyšetření, byla s jeho vyšetřením velmi spokojená. Vysoce hodnotí jeho kladný, ochotný přístup a jednání s pacientem.
O pacienty se rovněž pečlivě stará velmi milá a ochotná sestřička, provádí vyšetření moče včetně leukocytů a asistuje při prováděných úkonech s přísným dbáním na sterilitu při podávání katetrů na jedno použití.
Mimo jiné mi dne 18.6.2007 na moje stesky jediným hmatem zjistil levostrannou tříselnou kýlu, kterou mi způsobil mladý urolog při cystoskopii v roce 1981, při čemž jsem před tím prodělal řadu vyšetření a žádný z lékař ji nezjistil. Navíc v roce 2010 v krajské nemocnici v Českých Budějovicích mi jeden z lékařů neodborným, nesterilním a bolestivém zákroku tuto kýlu zvětšil a současně přivodil otravu krve. Následky na tento zákrok trpím již několik let.
Po přestěhování do jiného města při ostrých bolestech při nadýmání v oblasti třísel, z obav o možné uskřípnutí střeva, jsem navštívil chirurgické oddělení v místní nemocnici, kde mi chirurg pouze promačkával břicho a uvedenou kýlu neodhalil a odeslal mne na urologii. Závěr opět negativní a odeslali mne s bolestmi bez pomoci domů. Bohužel neměl jsem sebou zprávu pan MUDr. Vilímka a mému tvrzení o kýle neuvěřil ani jeden z nich. Doma se mi podařilo po opakovaném, několika hodinovém masírováním zatlačit kýlu zpět.
Spolu s manželkou panu MUDr. Petru Vilímkovi dodatečně děkujeme za projevenou péči o naše zdraví, o kterou jsme bohužel přestěhováním k dceři a vnoučatům do jiného města přišli.
Jiří a Marie Valterovi.

Jsem u pana doktora 10 let a jsem s nim nesmírně spokojen.Opravdu lidský přístup, kamarádske jednání a v težke chvíli hodně podrží,nedám na něj dopustit.

Vyšetření mého dvouletého syna se pro naši rodinu stalo před pár lety noční můrou, na kterou neradi vzpomínáme a ještě teď mám slzy v očích. Malému se dobře nepřetahovala kůžička na přirození, dostali jsme mastičku na rozvolnění. Při kontrole pan doktor řekl, že se na to podívá, jestli se to nezlepšilo, využil, toho, že jsme nic nečekali a násilím kůži malému přetáhl. Slyšela jsem (bohužel až po tom), od více maminek, že toto již několikrát udělal, aby nemusel s rodiči diskutovat. V tu chvíli jsem ještě netušila, co malému způsobil - domů už skoro nemohl ani jít po svých, plakal, doma jsem to pochopila proč - "piňďu" měl červeného, nateklého - pak se bál jít celý den vyčůrat na wc a jediný způsob jak se to prolomilo bylo vyčurat se u mě v náruči, v noci se budil zpocený a plakal. Dlouho jsem si to vyčítala, že jsem tam vůbec šla,ale to jsem netušila jsem, jaký p. Vilímek je. Myslel to asi dobře, ale už nevzal v potah křehkou duši dítěte a ten šok, který nám pak následně způsobil. Takže za mne už nikdy, při slově Vilímek se mi dělá špatně.

Dobrý doktor, vše vysvětlí a vyslechne problémy. Nestydím se před ním mluvit o problémech. Profesionál !!!!

velmi dobrý odborník, má na pacienta čas, vyšetří, posoudí, poradí a léčí. Pěkné prostředí a velmi milá a ochotná sestřička. Doporučuji.

Výborný odborník, pečlivý, se zájmem o zdravotní problém pacienta. Jako člověk ovšem často selhává, jeho občasné jednání s pacienty je hrubé až hulvátské. Doporučit jej lze pouze za předpokladu že zkousnete jeho občasné úlety. Zdravotní sestra odborně i lidsky vynikající, lepší by se těžko našla.

Pan doktor je možná odměřenější k dospělým, chodím k němu se synem a jsme velmi spokojeni. A k dětem má úžasný přístup.

nechápu jak někdo nedoporučuje!!!!je to odborník na svém místě a pokud někdo nedoporučuje pouze z jedné návštěvy a jednoho kontaktu s lékařem tak nechápu tohoto člověka...pokuste se být každý den vystavováni tomuto náporu co se týče práce a jednání některých lidí...máte vy vždy náladu?............je to odborník a je to svědomitý lékař...pokud se to někomu nezdá tak navštivte jiného lékaře, ale maminkám jen spolupráci s ním doporučuji...i ostatním kdo máte urologické potíže