Havlíčkova 73/660, Kroměříž
Kroměřížská nemocnice (mapa)

Pan doktor je arogantní a nafoukaný. Výsledkem jeho léčby je stav horší než na počátku. Když jsme se ozvali, že léčba přinesla zhoršení řekl nám, že pokud se nám to nelíbí ať jdeme jinam !!

Hložek
21.01.2013
Doktor a sestra výborní.Pan doktor mě zachránil život.Děkuji!!

O

doktor i sestra nadprůměrně příjemní,profesionální.zatím asi nejlepší přístup,s jakým sem se v kterékoliv ordinaci setkal.

O

pan doktor,i sestra mají perfektní přístup k pacientovi.přesto,že zákrok byl nepříjemný,líp sem se ještě v jiné ordinaci necítil....takže žádný egoista,pan doktor je pohodový,a profesionální.

Nechápu ty negativní hodnocení přede mnou, když jsem si je četl tak sem si už říkal, jak se ke mně bude takto chovat, tak ho srovnám :D Ale k mému překvapení byl naprosto odlišný :) Naprosto v pohodě doktor, byl jsem spokojen !

Tolik arogance u jednoho člověka jsem dlouho neviděl.Posměšky,úšklebky,otřesné chování typu proč jsi mě přišel obtěžovat a ve finále pomoc žádná!!Tohohle pana Egoistu opravdu nedoporučuji,bohužel to nezáchrání ani příjemná a ochotná sestřička,která je pravým opakem pana doktora.

Absolutně nedoporučuji navštívit pana Egoistu na entou alis Strelce Tvrdaka Petra (jak sam sebe nazyva:-))) ) Chování naprosto otřesné. Sdělíte svůj problém , on Vám s úsměvem na tváří nepřímo sdělí, ze jste pomalu chypochodr.
Před vyšetřením má už jasno jaká je diagnóza. Vysmívá se Vám přímo do očí. Tolik ega, jako srší z pana "DOKOTORA" jsem ještě neviděl.
Takový ten tip "debíl*a" co si zaslouží kopačku do ksichtu.

Hložek
21.01.2013
Doktor a sestra výborní.Pan doktor mě zachránil život.Děkuji!!

O

Takový ten tip "debíl*a" co si zaslouží kopačku do ksichtu.