Čelakovského 965/7, Litoměřice

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Maximální spokojenost. Vybavení sice není nejlepší, ale přístup, lidskost a přijatelné ceny to jistě vynahradí. Pan doktor i paní doktorka, jsou perfekní, vždy ochotní a nemůžu jinak než doporučit. Platíte tu za výkon, ne za pozdrav.

Lékař s velmi lidským přístupem k pacientům i jejich majitelům. Spolehlivý, pečlivý, s vysokou profesionální úrovní. Máme ty nejlepší zkušenosti, po dlouhých letech kontaktů.

Do této ordinace jsem chodil s mými 2 westíky. Vystřídal jsem spoustu ordinací, ale personální obsazení této ordinace bylo nejlepší, na které jsem narazil. Jistě najdete moderněji a luxusněji vybavené ordinace, ale sotva vstřícnější a zároveň profesionální přístup k "pacientům" i jejich majitelům. Tímto zdravím oba veterináře, Dr. Matzkeovou a Dr. Soldátka.

Ochotný, téměř vždy si ví rady. Ovšem dost drahý.

Velice ochotný, vstřícný přístup, příjemné jednání, své věci rozumí, projevuje zájem, rád pomůže i mimo ordinační hodiny.