Adresa

Ordinace
Čelakovského 965/7, Litoměřice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

5 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřený profil

Maximální spokojenost. Vybavení sice není nejlepší, ale přístup, lidskost a přijatelné ceny to jistě vynahradí. Pan doktor i paní doktorka, jsou perfekní, vždy ochotní a nemůžu jinak než doporučit. Platíte tu za výkon, ne za pozdrav.

Š
Ověřený profil

Lékař s velmi lidským přístupem k pacientům i jejich majitelům. Spolehlivý, pečlivý, s vysokou profesionální úrovní. Máme ty nejlepší zkušenosti, po dlouhých letech kontaktů.

T
Ověřený profil

Do této ordinace jsem chodil s mými 2 westíky. Vystřídal jsem spoustu ordinací, ale personální obsazení této ordinace bylo nejlepší, na které jsem narazil. Jistě najdete moderněji a luxusněji vybavené ordinace, ale sotva vstřícnější a zároveň profesionální přístup k "pacientům" i jejich majitelům. Tímto zdravím oba veterináře, Dr. Matzkeovou a Dr. Soldátka.


Ochotný, téměř vždy si ví rady. Ovšem dost drahý.


Ověřený profil

Velice ochotný, vstřícný přístup, příjemné jednání, své věci rozumí, projevuje zájem, rád pomůže i mimo ordinační hodiny.


Došlo k chybě, zkuste to znovu