Odborný lékař neurolog
Pivovarská 3157, Česká Lípa

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Odborný lékař neurolog bolest bederní páteř

Mohu chválit, lékař je dobrý diagnostik, co nepoznal ortoped, on určil okamžitě a snažil se pomoci. Zve si na kontroly,aby se přesvědčil, zda jeho léčba zabírá či ne. Je ale velmi málomluvný a je mu špatně rozumět.Více by mohl pacienta informovat, co mu bude provádět, apod.

U dr.Siblíka jsem párkrát byla a nemohu si stěžovat na jeho péči, snažil se pomoci. Jen je mu hůře rozumět, protože mluví jaksi"pod vousy", jak se lidově říká.Nabízí i alternativ.metody- různé doplňky stravy,které mají smysl.

pan doktor je velmi dobrý, jsem s ním velice spokojená, moc mi pomohl a sestřička je úžasný člověk, s takovou jsem se ještě nesešla, oba jsou velice ochotní. doporučuji

Doktor je erudovaný odborník, moc toho nenamluví, opichuje, napravuje, zajímá se o to co člověk dělá, čím si škodí, zve na kontroly a chce vědět jak jeho léčba pomohla. Máte pocit, že se skutečně zajímá o to jak vám je a jak vám pomoci.
Narozdíl od ostatních v okolí vás vezme když máte bolest a neobjednává vás za 3 měs jako jinde.
A ještě jedna zkušenost můj dobrý kamarád, kdysi něco chtěl navíc a tomuhle doktorovi chtěl něco podsunout a ten ho vyhodil i s obálkou. KObra

dobry lékař

pan doktor je prostě nejlepší všem doporučuji...

Dobrý den - pan doktor mi už 2x pomohl na nohy při mých problémech, zvaných hezky česky: "hexnšůs"! Děkuji a pana doktora vřele doporučuji...

Pan doktor je velmi ochotný a lidský lékař, fundovaný odborník.

Doktor Siblík je perfektní neurolog který se plně věnuje pacientům a hlavně opravdu pomůže!

Pan doktor je odborník na svém místě. Doporučuji