Adresa

Ortopedická ambulance
T.G. Masaryka 205, Český Krumlov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

14 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Umístění: Ortopedická ambulance Jiný

Odmítl mě vyšetřit,a byl arogantní!!!Za mě nejhorší doktor co znám!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

J
Ověřený profil
Umístění: Ortopedická ambulance Jiný

Mudr.Sejko je výborný lékař, má zájem o pacienta vždy vše vysvětlí, je velice lidský, takových doktorů je už málo. Jsem s ním moc spokojená je to prostě profík

J
Umístění: Ortopedická ambulance Jiný

Pan doktor je svědomitý, podrobně vše vysvětlí a je milý. Dá i doporučení na další podrobnější léčbu a doporučení na lék, který by nehradila pojišťovna, ale pomůže. Doporučuji vřele.


R
Ověřený profil
Umístění: Ortopedická ambulance Potíže

Navštívila jsem ordinaci s bolestí kloubů na ruce,která se zhoršila do té míry,že jsem neudržela sklenici s vodou.Pravda,nebyla jsem objednaná,ale čekárna byla prázdná, tak jsem se chtěla zeptat,zda mne vezme,či bych mohla případně počkat. Mudr Švejk mi arogantně a velice neurvale sdělil,že čeká objednané pacienty a že mu nebudu zasahovat do oběda,kdybych náhodou vydržela čekat tak dlouho a ať si koupím něco v lékárně a jdu se do kartotéky objednat. Když sestřička namitla,že mám promodralé prsty,doktor Sejk se smíchem prohodil, že to mám od bundy co jsem měla na sobě a ať mi dá vizitku,abych dostala aspoň něco. Tímto jednáním a obecně přístupem lékaře jsem byla vyvedena z míry a velmi znechucena. Chápu,že jsem nebyla obj.,ale lze to říci slušně jednou větou,bez arogance a hulvátství. Byla to pro mne velmi negativní a smutná zkušenost. Za sebe...důrazně nedoporučuji!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Z
Ověřený profil

hodne negativni doktor sla jsem se svym chlapeckem ze ma nozicky do O,, doktor nervozni ze malej brecel za 1. brecel ze se boji doktoru a za 2 brecel ze uz byl unaveny a chtel spinkat doktor mel nervy z place prvne me rek at mu dam facku!!! dyz videl ze sem mu facku nedala a malej dal brecel a nechtel sedet na me tak me osocil ze ho neumim ovladat!!!! a pak dyz malej byl stale protivnej tak me rek at s nim jdu k psychologovi!!!! ze mu tam zadne deti nebreci ze muj chlapecek je prvni co tam rve !!!! neskutecne drzej a arogantni a zle jednani vuci detem !!!! a hlavne nevysvetli nic nic jsem od nej nepochopila proste doktor na nic k nemu uz bych v zivote nesla nema rad deti a k psychologovi patri on pro deti tam nema co delat dyz nema na ne nervy

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Z
Ověřený profil

Zatím jeden z nejlepších ortopedů které jsem poznal. Vysvětlí podrobně problém, velmi příjemné vystupování.


B
Ověřený profil

Možná jako doktor je dobrý, ale nelíbilo se mi jeho chování. Dělá i dětského ortopeda a při návštěvě s mým 3 týdenním synem na kontrolu kyčlí, byl rozladěn z toho, že syn plakal. Napomenul mě, abych ho utěšila dudlíkem, čajem nebo nějakou hračkou. Syn je plně kojen a neví, co je dudlík nebo čaj a na hračky ještě nereaguje. Na příští kontrolu mě vyzval, abych syna naučila na nějaké šidítko.


Ověřený profil

Díky přesné diagnoze dr.Petra Sejka mám naději na zmírnění svých pohybových obtíží.A také jeho přístup k pacientovi je optimistický a přátelský.Vojtíšková


nejlepší v čk


M
Ověřený profil

Již několikrát jsme u něj byli se synem, projevil se jako svědomitý, pozorný a navíc milý odborník. K dětem se chová velmi přátelsky, dokáže je motivovat ke spolupráci. Syn na něj rád vzpomíná - dostal od něj velikou tužku. Také na sono kyčlí miminek s dcerou mile vzpomínáme. Máme jen ty nejlepší zkušenosti.


Došlo k chybě, zkuste to znovu