Ortopedická ambulance
T.G. Masaryka 205, Český Krumlov

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ortopedická ambulance Jiný

Chci jen pochválit.Pan doktor je pečlivý,slušný,i když byla plná čekárna a já nebyla objednaná neodmítl mě.Cenim si takových,profesionální jak lidsky tak profesně.

Umístění: Ortopedická ambulance Jiný

Odmítl mě vyšetřit,a byl arogantní!!!Za mě nejhorší doktor co znám!!!

Umístění: Ortopedická ambulance Jiný

Mudr.Sejko je výborný lékař, má zájem o pacienta vždy vše vysvětlí, je velice lidský, takových doktorů je už málo. Jsem s ním moc spokojená je to prostě profík

Umístění: Ortopedická ambulance Jiný

Pan doktor je svědomitý, podrobně vše vysvětlí a je milý. Dá i doporučení na další podrobnější léčbu a doporučení na lék, který by nehradila pojišťovna, ale pomůže. Doporučuji vřele.

Umístění: Ortopedická ambulance Potíže

Navštívila jsem ordinaci s bolestí kloubů na ruce,která se zhoršila do té míry,že jsem neudržela sklenici s vodou.Pravda,nebyla jsem objednaná,ale čekárna byla prázdná, tak jsem se chtěla zeptat,zda mne vezme,či bych mohla případně počkat. Mudr Švejk mi arogantně a velice neurvale sdělil,že čeká objednané pacienty a že mu nebudu zasahovat do oběda,kdybych náhodou vydržela čekat tak dlouho a ať si koupím něco v lékárně a jdu se do kartotéky objednat. Když sestřička namitla,že mám promodralé prsty,doktor Sejk se smíchem prohodil, že to mám od bundy co jsem měla na sobě a ať mi dá vizitku,abych dostala aspoň něco. Tímto jednáním a obecně přístupem lékaře jsem byla vyvedena z míry a velmi znechucena. Chápu,že jsem nebyla obj.,ale lze to říci slušně jednou větou,bez arogance a hulvátství. Byla to pro mne velmi negativní a smutná zkušenost. Za sebe...důrazně nedoporučuji!!!

hodne negativni doktor sla jsem se svym chlapeckem ze ma nozicky do O,, doktor nervozni ze malej brecel za 1. brecel ze se boji doktoru a za 2 brecel ze uz byl unaveny a chtel spinkat doktor mel nervy z place prvne me rek at mu dam facku!!! dyz videl ze sem mu facku nedala a malej dal brecel a nechtel sedet na me tak me osocil ze ho neumim ovladat!!!! a pak dyz malej byl stale protivnej tak me rek at s nim jdu k psychologovi!!!! ze mu tam zadne deti nebreci ze muj chlapecek je prvni co tam rve !!!! neskutecne drzej a arogantni a zle jednani vuci detem !!!! a hlavne nevysvetli nic nic jsem od nej nepochopila proste doktor na nic k nemu uz bych v zivote nesla nema rad deti a k psychologovi patri on pro deti tam nema co delat dyz nema na ne nervy

Zatím jeden z nejlepších ortopedů které jsem poznal. Vysvětlí podrobně problém, velmi příjemné vystupování.

Možná jako doktor je dobrý, ale nelíbilo se mi jeho chování. Dělá i dětského ortopeda a při návštěvě s mým 3 týdenním synem na kontrolu kyčlí, byl rozladěn z toho, že syn plakal. Napomenul mě, abych ho utěšila dudlíkem, čajem nebo nějakou hračkou. Syn je plně kojen a neví, co je dudlík nebo čaj a na hračky ještě nereaguje. Na příští kontrolu mě vyzval, abych syna naučila na nějaké šidítko.

Díky přesné diagnoze dr.Petra Sejka mám naději na zmírnění svých pohybových obtíží.A také jeho přístup k pacientovi je optimistický a přátelský.Vojtíšková

nejlepší v čk