Husova 441/5, Lovosice

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Ordinace Nemoc pejska

Chodíme k p. Doktorovi už od našeho prvního pejska, velice nám pomohl i při úmrtí pejska ( špatná finanční situace v rodině ). Má dokonalý a profesionální přístup, vždy si udělá čas když může a po telefonu je vždy příjemný a profesionální. Rady dává s úsměvem bez pohrdavého pohledu ( zvyk z předchozích Návštěv MVDr.) . Myslím ,že lepšího doktora si nemůže nikdo přát !!

Chodíme k panu doktorovi co jsme si pořídili krysaříka. A hned první setkání nádhera. Jsem z jeho přístupu naprosto unešená. Pes si zlomil nohu v kloubu, takže narkoza rovnání a následné léčení a cena byla velmi, ale velmi přijatelná. Je tu pro zvířátka a ikdyž jsme byli v neděli na pohotovosti, tak byl pan doktor super. A to nemluvě o ceně. Netáhá z vás zbytečně peníze a nenutí žádné vitamínové injekce, ani krmivo apod. Prostě super. Kéž by se n ašel i takový pan doktor pro lidi.

K panu Petrášovi jsme přešli asi tak před 4 roky. Jsem sice z Litoměřic , ale nevadí mi dojíždět do Lovosic. Pan doktor je tam pro psy. Né jako jinde, kde psi jsou pouze výdělačný sortiment. Jsme moc spokojeni s lidským přístupem k našim miláčům. Kdykoliv je potřeba domluvíme se . Máme chov. stanice, tak máme štěnátka a vždy nám pan doktor výjde vstříc s očkování, tetováním a jiným..Zachránil nám již i pár pejsků z hrobníkovi lopaty a zato jsme mu nesmírně vděčný,. Asi každý pejskař ví, co je to ztráta psího miláčka. děkujeme. Demjaničovi..

Příjemná cena, výborná léčba, pamlsky za injekce a nepříjemné zákroky

Bezkonkurenčně nejlepší veterinář v Ostravě