Jeseniova 30, Praha 3 , Praha
FORMÉ clinic

Hotovost, Kreditní karta, Bankovní převod
224 28.....
776 55.....

AKADEMICKÉ VZDĚLANÍ 1994-2000 Lékařská fakulta univerzity Komenského, Bratislava, SR 2004 Atestace v oboru chirurgie- I. stupeň, Praha, ČR 2010 ...

• gynekomastie
  • rakovina - rekonstrukce prsou

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina

Chtěl bych tímto způsobem poděkovat celému týmu z Formé clinic, kde jsem postoupil liposukci. Především můj dík patří Dr. Mertanovi. Myslím, že je to velmi povedená plastika s fajnovejma lidma. Za mě spokojenost. Zbyňa.

Před 4mi měsíci jsem podstoupila plastickou operaci prsou - zvětšení a modelaci z důvodu malé velikosti a výrazné nesouměrnosti prsou. Výsledek je naprosto úžasný a o to nemluvě o pozvednutém seběvědomí, které mi plastická operace dodala! Jizva po modelaci vypadá jen jako tenký světlý proužek. Operace stálo za to za všechno patří můj veliký dík panu doktorovi Mertanovi, kteý je opravdu velice šikovný. Zkrátka profesionál na svém místě.

Skvělý lékař. Moc hodný a ochotný. Vše mi bylo vysvětleno. Operaci poprsí, kterou jsem u pana doktora podstoupila je presne podle mych predstav. Bolest byla minimální a dala se dobre zvládnout s pomoci leku. Rekonvalescence se tez obesla bez komplikaci. Celá klinika je krasna a moderni a moc hodně sestricky. Doporucuju.

Pan Dr. Mertan je velice milý, příjemný, sympatický, jeho přístup byl profesionální a vstřícný. Podstupovala jsem u něj Augmentaci s modelací. Vše, co jsem od svého doktora očekávala, jsem v něm měla. Pokud budu plánovat další zákrok v oblasti plastické chirurgie, budu pana Dr. Mertana vyhledávat. Z vlastní zkušenosti mohu jen doporučit!

Takže baby, která se ještě rozhodujete pro doktora, který vás zbaví přebytečné kůže na břichu, tak doporučuju DOKTORA Petra Mertana. Schválně píšu DOKTORA s velýma písmenama, protože z jeho zákroku jsem nadšená. Fakt ta uvolněná kůže, mě po porodu dost trápila. Nešlo to nějak posilováním eliminovat. Prostě tam byla navíc a nedalo se s tím nic dělat. Tak jsem se začla zajímat o operativním řešením a byla mi navrhnutá tzv. miniabdominoplastika a světe div se, fakt to vypadá dobře. Takže jen to shrnu, pan doktor Mertan z Formé clinic včetně celého personálu= skvělá volba.

Ahojte, ja som bola na zväčšeni u Petera Mertana - Formé clinic....odporučam PAN doktor velmi prijemny clovek. Je to profik a robi krasne prsia. Veľmi pekné vybavenie a personál priateľský. Môžem len doporučiť

Skvělý plastický chirurg, zlatý ručičky, doporučuji. Jsem moc ráda, že jsem se svěřila do rukou právě pana doktora Mertana !!!

Je skvělý, že právě já, mužu zde dát panu doktorovi první hodnocení. A dávám to nejvyšší . U pana doktora jsem podstoupila v minulém měsíci na Formé clinic operaci prsou. Jsem velmi spokojená, jak pan doktor operaci provedl. Je velice šikovný i velmi vstřícný doktor. Klinika též krásná. Jen tak dál !!! Díky

10 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, ve středu to bylo sedm dní co jsem podstoupila abdominoplastiku, stále mi něco teče z pupíku, prosím poradíte co s tím? Děkuji

Dobrý den, souhlasím s názorem kolegů. Je nutné se v případě jakýchkoliv pochybností, či otázek obrátit na Vašeho původního operatéra, který by měl situaci vyřešit.

MUDr. Petr Mertan

• Dobry den,
    Chtela bych se zeptat ohledně plastiky nosu, nejedna se pouze o drobnou upravu, co bych chtěla, ale take mám potize s dychanim.. pomuze mi ta operace zaroven i a dýchacími cestami?
    Deluji

Dobrý den,

děkujeme za Váš dotaz. Ano určitě, právě tento problém řeší tzv. septorhinoplastika, díky které se upraví nosní přepážka a tím dojde ke zlepšení dýchání. Cena tohoto zákroku činí 42 000,-Kč (v ceně již vše zahrnuto) pro více informací nás prosím kontaktujte přes naše webové stránky.

Děkujeme

MUDr. Petr Mertan