Adresa

Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Konzultace v oboru plastické chirurgie

Zkušenosti

O mně

Vedoucí lékař oddělení dospělých pacientů Kliniky plastické chirurgie 3. LF UK a FNKV, atestovaný plastický chirurg, specialista na mikrochirurgii, re...

Více

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci

Specializace

  • plastická chirurgie
  • chirurgie

Znalost jazyků

  • Čeština,
  • Angličtina,
  • Němčina

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Praha,

Ordinace

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Chtěl bych tímto způsobem poděkovat celému týmu z Formé clinic, kde jsem postoupil liposukci. Především můj dík patří Dr. Mertanovi. Myslím, že je to velmi povedená plastika s fajnovejma lidma. Za mě spokojenost. Zbyňa.

Ověřeny pacient

Před 4mi měsíci jsem podstoupila plastickou operaci prsou - zvětšení a modelaci z důvodu malé velikosti a výrazné nesouměrnosti prsou. Výsledek je naprosto úžasný a o to nemluvě o pozvednutém seběvědomí, které mi plastická operace dodala! Jizva po modelaci vypadá jen jako tenký světlý proužek. Operace stálo za to za všechno patří můj veliký dík panu doktorovi Mertanovi, kteý je opravdu velice šikovný. Zkrátka profesionál na svém místě.

Ověřeny pacient

Skvělý lékař. Moc hodný a ochotný. Vše mi bylo vysvětleno. Operaci poprsí, kterou jsem u pana doktora podstoupila je presne podle mych predstav. Bolest byla minimální a dala se dobre zvládnout s pomoci leku. Rekonvalescence se tez obesla bez komplikaci. Celá klinika je krasna a moderni a moc hodně sestricky. Doporucuju.

M
Ověřeny pacient

Pan Dr. Mertan je velice milý, příjemný, sympatický, jeho přístup byl profesionální a vstřícný. Podstupovala jsem u něj Augmentaci s modelací. Vše, co jsem od svého doktora očekávala, jsem v něm měla. Pokud budu plánovat další zákrok v oblasti plastické chirurgie, budu pana Dr. Mertana vyhledávat. Z vlastní zkušenosti mohu jen doporučit!

Ověřeny pacient

Takže baby, která se ještě rozhodujete pro doktora, který vás zbaví přebytečné kůže na břichu, tak doporučuju DOKTORA Petra Mertana. Schválně píšu DOKTORA s velýma písmenama, protože z jeho zákroku jsem nadšená. Fakt ta uvolněná kůže, mě po porodu dost trápila. Nešlo to nějak posilováním eliminovat. Prostě tam byla navíc a nedalo se s tím nic dělat. Tak jsem se začla zajímat o operativním řešením a byla mi navrhnutá tzv. miniabdominoplastika a světe div se, fakt to vypadá dobře. Takže jen to shrnu, pan doktor Mertan z Formé clinic včetně celého personálu= skvělá volba.

Ověřeny pacient

Ahojte, ja som bola na zväčšeni u Petera Mertana - Formé clinic....odporučam PAN doktor velmi prijemny clovek. Je to profik a robi krasne prsia. Veľmi pekné vybavenie a personál priateľský. Môžem len doporučiť

Ověřeny pacient

Skvělý plastický chirurg, zlatý ručičky, doporučuji. Jsem moc ráda, že jsem se svěřila do rukou právě pana doktora Mertana !!!

B
Ověřeny pacient

Je skvělý, že právě já, mužu zde dát panu doktorovi první hodnocení. A dávám to nejvyšší . U pana doktora jsem podstoupila v minulém měsíci na Formé clinic operaci prsou. Jsem velmi spokojená, jak pan doktor operaci provedl. Je velice šikovný i velmi vstřícný doktor. Klinika též krásná. Jen tak dál !!! Díky

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

11 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den,
Chtela bych se zeptat ohledně plastiky nosu, nejedna se pouze o drobnou upravu, co bych chtěla, ale take mám potize s dychanim.. pomuze mi ta operace zaroven i a dýchacími cestami?
Deluji

Dobrý den,

děkujeme za Váš dotaz. Ano určitě, právě tento problém řeší tzv. septorhinoplastika, díky které se upraví nosní přepážka a tím dojde ke zlepšení dýchání. Cena tohoto zákroku činí 42 000,-Kč (v ceně již vše zahrnuto) pro více informací nás prosím kontaktujte přes naše webové stránky.

Děkujeme

MUDr. Petr Mertan

Dobrý den, nevím, zda sem tento dotaz úplně patří. Přemýšlím nad prodloužením penisu. Je to nějakou metodou, kdy vám z těla odeberou tuk a dají ho do penisu, čímž se vám zvětší. Můj dotaz zní, zda jsou po operaci nějaké bolesti nebo zda můžou nastat po operaci nějaké komplikace? A zda je to problém do budoucna po zdravotní stránce. Děkuji za odpověď

Dobrý den, bohužel tento typ zákroku u nás na klinice neprovádíme. S pozdravem, Formé clinic

MUDr. Petr Mertan

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti

O mně

Vedoucí lékař oddělení dospělých pacientů Kliniky plastické chirurgie 3. LF UK a FNKV, atestovaný plastický chirurg, specialista na mikrochirurgii, re...

Více

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci

Specializace

  • plastická chirurgie
  • chirurgie

Znalost jazyků

  • Čeština,
  • Angličtina,
  • Němčina