MUDr.

Petr Mertan

verifiedCreated with Sketch.

Plastický chirurg

8 názorů +přidat

Přidejte názor Požádejte o spuštení online kalendáře Zeptejte se specialisty

AKADEMICKÉ VZDĚLANÍ 1994-2000 Lékařská fakulta univerzity Komenského, Bratislava, SR 2004 Atestace v oboru chirurgie- I. stupeň, Praha, ČR 2010 Specializační atestace v oboru… Více

Adresy

Hodnocení pacientů

5

Obecné skóre
8 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
 • Chtěl bych tímto způsobem poděkovat celému týmu z Formé clinic, kde jsem postoupil liposukci. Především můj dík patří Dr. Mertanovi. Myslím, že je to velmi povedená plastika s fajnovejma lidma. Za mě spokojenost. Zbyňa.

 • Před 4mi měsíci jsem podstoupila plastickou operaci prsou - zvětšení a modelaci z důvodu malé velikosti a výrazné nesouměrnosti prsou. Výsledek je naprosto úžasný a o to nemluvě o pozvednutém seběvědomí, které mi plastická operace dodala! Jizva po modelaci vypadá jen jako tenký světlý proužek. Operace stálo za to za všechno patří můj veliký dík panu doktorovi Mertanovi, kteý je opravdu velice šikovný. Zkrátka profesionál na svém místě.

 • Skvělý lékař. Moc hodný a ochotný. Vše mi bylo vysvětleno. Operaci poprsí, kterou jsem u pana doktora podstoupila je presne podle mych predstav. Bolest byla minimální a dala se dobre zvládnout s pomoci leku. Rekonvalescence se tez obesla bez komplikaci. Celá klinika je krasna a moderni a moc hodně sestricky. Doporucuju.

 • M

  Pan Dr. Mertan je velice milý, příjemný, sympatický, jeho přístup byl profesionální a vstřícný. Podstupovala jsem u něj Augmentaci s modelací. Vše, co jsem od svého doktora očekávala, jsem v něm měla. Pokud budu plánovat další zákrok v oblasti plastické chirurgie, budu pana Dr. Mertana vyhledávat. Z vlastní zkušenosti mohu jen doporučit!

 • Takže baby, která se ještě rozhodujete pro doktora, který vás zbaví přebytečné kůže na břichu, tak doporučuju DOKTORA Petra Mertana. Schválně píšu DOKTORA s velýma písmenama, protože z jeho zákroku jsem nadšená. Fakt ta uvolněná kůže, mě po porodu dost trápila. Nešlo to nějak posilováním eliminovat. Prostě tam byla navíc a nedalo se s tím nic dělat. Tak jsem se začla zajímat o operativním řešením a byla mi navrhnutá tzv. miniabdominoplastika a světe div se, fakt to vypadá dobře. Takže jen to shrnu, pan doktor Mertan z Formé clinic včetně celého personálu= skvělá volba.

 • Ahojte, ja som bola na zväčšeni u Petera Mertana - Formé clinic....odporučam PAN doktor velmi prijemny clovek. Je to profik a robi krasne prsia. Veľmi pekné vybavenie a personál priateľský. Môžem len doporučiť

 • Skvělý plastický chirurg, zlatý ručičky, doporučuji. Jsem moc ráda, že jsem se svěřila do rukou právě pana doktora Mertana !!!

 • B

  Je skvělý, že právě já, mužu zde dát panu doktorovi první hodnocení. A dávám to nejvyšší . U pana doktora jsem podstoupila v minulém měsíci na Formé clinic operaci prsou. Jsem velmi spokojená, jak pan doktor operaci provedl. Je velice šikovný i velmi vstřícný doktor. Klinika též krásná. Jen tak dál !!! Díky

Dotazy od pacientů (7)

Zkušenosti a dovednosti

O mně

 • AKADEMICKÉ VZDĚLANÍ
  1994-2000 Lékařská fakulta univerzity Komenského, Bratislava, SR
  2004 Atestace v oboru chirurgie- I. stupeň, Praha, ČR
  2010 Specializační atestace v oboru plastická chirurgie, Praha, ČR

  ODBORNÁ PRAXE
  Říjen 2011 - Součastnost: Instituto de Dr. Javier de Benito, Barcelona, Španelsko
  Listopad 2010 - Červenec 2011: Instituto de Cirurgía Estética Dr. Serra Renom, Hospital Quirón, Barcelona, Španělsko
  Květen 2005 - Květen 2010: Klinika plastické chirurgie FNKV, Praha, ČR
  Leden 2002 - Květen 2005: I. Chirurgická klinika VFN, Praha, ČR
  Září 2001 - Prosinec 2001: Klinika popálenin FNKV, Praha, ČR
  Únor 2001 - Červen 2001: Oddělení chirurgie ruky, Státní traumatologický ústav, Budapešť, Maďarsko
  Listopad 2000 - Únor 2001- Ortopedicko-traumatologická klinika Jeséniovej univerzity,
  Martin, SR
  DOPLŇKOVÉ VZDĚLÁNÍ
  2012 Kurz Silhouette soft, Barcelona, Španělsko
  20112. Kongres španělské společnosti pro transplantaci tuku /SETGRA/, Barcelona,
  Španelsko
  2004-2010 Kongresy a kurzy akce pořádané společností plastické chirurgie ČR
  2004 World Congress of Hand Surgery, Budapešť, Maďarsko
  20016. Advanced Course of Hand Surgery, Lilafured, Maďarsko

Specializace

 • plastická chirurgie
 • chirurgie

Znalost jazyků

 • čeština
 • angličtina

Nemoci