Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Panochova nemocnice Turnov
28. října 1000, Turnov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

6 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Léčba

Pan doktor Petr Lidák je nejen skvělý lékař, ale i člověk. Moc se mi líbí jeho lidský přístup k pacientům a snaha co nejlépe pomoci. Jsem ráda, že jsem se dostala do jeho rukou, moc si ho vážím a děkuji mu za jeho péči. Všem pana doktora Petra Lidáka doporučuji.
Hana Šámalová

Ověřený profil

pana doktora jsem měla u porodu a díky za to. Porod se zkomplikoval a bylo potřeba jednat rychle. Zachoval se naprosto profesionálně a já děkuji, že tam byl a podařilo se mi porodit zdravé dítě. Děkuji pane doktore za vše, co jste pro mne a mé dítě udělal. S úctou a přáním hodně vydařených porodů:-) Hana KUbaláková

J
Ověřený profil

Mohu jen souhlasit s názorem na pana doktora Lidáka.Podrobila jsem se operaci v nemocnici v Jičíně a po 14 dnech co jsem se vrátila po nemocenské do práce se mi můj zdravotní stav vrátil do původního stavu ba možná ještě do horšího jak před operací.Primář Jičínské gynekologie mi po konstatování,že mám ještě do důchodu ještě 4 roky odmítl problém řešit. Odhodlala jsem se objednat na konzultaci do Turnova k panu doktoru Lidákovi, který mne ochotně přijal,můj zdravotní stav zhodnotil a objednal mne na operaci.V červnu to bude již rok a já jsem v pohodě a panu doktoru budu za jeho přístup k mému problému moc moc vděčná.Přeju mu do další práce moc úspěchů a stršně moc vděčných pacientek. Vděčná Jana Masáková z Jičína


J
Ověřený profil

K MUDr. Lidákovi chodím skoro čtyři roky, dvě těhoteství, dva porody, při obou komlikace, ale díky jeho přístupu jsem byla mnohem klidnější, vždy vše vysvětlil, i když druhý porod skončil císařem, nepochybuji o jeho rozhodnutí, nebyla jiná možnost. Dojíždím skoro 60 km, ale po zkušenostech s předešlími lékaři se mi to vyplatí.


I
Ověřený profil

S MUDr. Lidákem mám skvělou zkušenost jak po odborné, tak po lidské stránce. Je empatický a pečlivý a dává spoustu prostoru pro dotazy. Během léčby děložního čípku jsem ocenila hlavně komunikaci s ním - vždycky měl čas na podrobné vysvětlení, probrali jsme alternativy, odůvodnil mi doporučený postup a vybral ten nejšetrnější a přitom účinný. Takový dialog byl pro mě příjemné překvapení, protože jediný pravidelný kontakt s lékařem jsem předtím měla pouze během těhotenství (stejná nemocnice, jiný tým lékařů) a tehdy jsem měla pocit, že od pasu nahoru nikoho nezajímám a mým úkolem je pouze přijímat instrukce a na nic se neptat. Mimochodem není od věci porovnat nynější atmosféru na turnovské gynekologii s ovzduším, které tam panovalo za krutovlády předchozího primáře - pod vedením pana Lidáka jednoznačně zvlídněla a lékaři i sestry jsou viditelně v mnohem větší pohodě. A dvou- i vícehodinovému vysedávání v čekárně, které tam bývalo běžné, taky odzvonilo. Ode mě rozhodně palec nahoru.


L
Ověřený profil

Tohoto doktora v žádném případě nedoporučuji !!! V 6.týdnu těhotenství špatně diagnostikoval můj stav a po druhé návštěvě mi oznámil,že plod již týden měří 4mm, neroste a je ve mě mrtvý a na druhý den mě objednal na revizi (vyčištění) Moji rodiče neváhali a odvezli mě do Liberce, kde po vyšetření mi doktorka zdělila, že plod je živý a měří 9mm!! Docela rozdíl v rozmezí 20 hodin!!! Stačilo opravdu málo a mimnko, které přijde za 3 měsíce na svět, se nemuselo díky panu Lidákovi vůbec narodit!!! Podotýkám,že se mi podařilo otěhotnět po 3 letech snažení a bůh ví jakou dobu jsem mohla opět čekat kdyby....!!!!! Lucie Klusová

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti