Praktický lékař gynekolog
Bezručova 2064, Turnov

Ochotný,hodný,spolehlivý péče na jedničku.S jakým koliv problémem vždy pomohl či dobře poradil.Jedině doporučuji.

Díky bohu už k panu doktoru nechodím. Chodila jsem k němu od svých 16ti. Jediný, na co je dobrý je předepsat antikoncepci. Ale co se vyšetření týče, tak nejenže při a po vyšetření mlčí, ale ani nebyl schopnej zjistit, co se mnou je. Od tý doby co jsem k němu chodila mě trápily výtoky, tak mi na to vždycky něco předepsal, a nic z toho mi nikdy nezabralo. Pak najednou zjistil že je to ovulační krvácení, tak mi změnil antikoncepci, ale problémy setrvávají dál. Tak jsem byla donucená změnit gynekologa, který mi konečně provedl správný vyšetření, a který při vyšetření komunikuje s pacientkou.
Co se sestry týče, jedním slovem - hrůza. Nepříjemná a pokaždé když jsem byla na odběrech a udělalo se mi mdlo, tak na mě: "ježiš co já tu s vámi" běžte si lehnout na lůžko, a ještě vás chytne za paži jak kus hadru. Jakoby za to člověk mohl, že se mu dělá zle z injekcí a hlavně z toho jejich smradu tam. Všude jinde, kde jsem byla na odběrech, tak měli v ordinaci vyvětráno. Never more.

Chodila jsem k panu doktorovi od 16 ti let, je dobrý tak maximálně na předepsaní antikoncepce...péče v těhotenství příšerná, s ničím mi neporadil a každá má otázka mu dělala vyloženě problém.Kdyby nebyl internet tak ani nevím že si mám zajistit porodnici natož že by mi řekl že si mám sehnat dětského lékaře.Myslím že u pana doktora je nejvyšší čas jít do důchodu.... Po šesti nedělí jsem utekla k jinému lékaři i když musím dojíždět do JBC pořád lepší než jít k němu. O sestře ani nemluvím,víc nepříjemnou sestru jsem snad ještě nikde nezažila. když jí ta prací obtěžuje ať to nedělá.... tak že pana doktora nedoporučuji.....

K panu doktorovi se už půl roku stále vracím s tím stejným problémem - projevy jako kvasinková infekce. Vždy mi napíše mastičku a pošle mě domů. Obtěžuje ho každý dotaz, stejně tak jako sestřičku. Moje poslední návštěva mě přesvědčila gynekologa změnit, sestřička mě půl hodiny před koncem ordinačních hodin při prázdné čekárně posílala domů, že mám chodit dřív a pan doktor mi předepsal a doporučil opět pouze prostředky pro tlumení příznaků a vysvětlil mi, že je to jenom létem. Co na tom, že to začalo v zimě.

S panem doktorem jsem moc spokojená. Péče v těhotenství výborná. Možnost rady i po telefonu, nikdy
nedal znát, že bych ho obtěžovala či zdržovala svými dotazy( i přes mé časté obtíže). Je příjemný, může se s ním pacientka i zasmát. Mohu jen doporučit.

Nejlepší lékař, kterého mám možnost navštěvovat... Nikdy jsem nezažila takovou ochotu jako u pana Landra. Poprvé když jsem k němu přišla, byl naprosto perfektní, vše mi vysvětlil a poradil. Nereagoval nijak špatně, ač jsem přišla s domněním, že jsem v 16ti letech těhotná. Naprosto mě uklidnil. Udělal mi veškerá vyšetření. Navrhl mi antikoncepci, jelikož jsem v té době neměla žádnou... Řekl mi jaké jsou kde výhody a nevýhody, možné problémy apd... sama jsem si rozhodla co chci. Po celou dobu byl na mě milý a dokázal se se mnou bavit naprosto otevřeně a nestresoval mě :-) Paní sestřička byla na mě zatím vždy vstřícná, kolikrát sme se pobavili. Nikdy na mě nebyla nepříjemná, byť mám problémy s injekcemi co se týče omdlívání, vždy na mě byli kolektivně milý a hodní...jsou Prostě dobrá dvojka :-) Doufám, že k doktoru Landru budu moci nadále chodit... už bych takového nemusela sehnat...

Pan doktor je profesionál,chodím k němu od 16ti let a péče v těhotenství byla výborná!!! Můžu jen doporučit.

Jsem s panem doktorem moc spokojená i co se týče péče v těhotenství.

K panu doktorovi chodím od 16-ti let a jsem spokojená. Při mém prvním těhotenství se vyskytly vážné komplikace, které okamžitě rozpoznal a odeslal mě na specializované pracoviště. Když jsem potřebovala si jenom promluvit o těchto potížích (miminko bylo postižené), sestřička mě vzala přednostně do ordinace a pan doktor se mnou moc krásně mluvil.
A co se týče MUDr. Mikla... je pravda, že se s MUDr. Landrem nesnáší. V 10. týdnu těhotenství jsem s trombózou ležela v turnovské nemocnici a Mikl mi dal "sežrat", že jsem od Landra.... nejdříve mě seřval, že jsem nezodpovědná a že Landr to zanedbal apod, což jsem si nenechala líbit... a vyšetření bylo opravdu nepříjemné....
Co se týče sestřičky, opravdu umí být nepříjmená, ale všichni jsme jen lidé a občas máme ten špatný den....

Pana doktora můžu jen doporučit.

Perfektní, skvělý přístup k pacientkám. Někdy se s ním člověk i zasměje,což u doktorů není moc běžné..:-)Nemám mu co vytknout a vřele doporučuji. Navíc dobré ordinační hodiny a nemusíte se objednávat ;-)