Bratří Štefanů 895, Hradec Králové
Poliklinika II Hradec Králové

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní psychologů v okolí

Umístění: Poliklinika II Hradec Králové

S depresemi a úzkostmi se potýkám již několik let. Od začátku svých obtíží docházím na terapie k panu doktoru Kopistovi. Jeho psychoterapeutickou poradnu jsem našla náhodou na webových stránkách. Zpětně tuto náhodu vnímám jako obrovské štěstí.
Pan doktor Kopista ke mně přistupoval vždy laskavě, empaticky a přátelsky. Zároveň byl však jeho přístup naprosto profesionální, objektivní a velmi věcný. Věci označoval pravými jmény a skutečnost nijak nepřikrášloval. Vždy mi pozorně naslouchal, bral moje pocity a trápení vážně a nikdy mé problémy nebagatelizoval. Myslím, že jsem vcelku uzavřený člověk a svěřím se opravdu málokomu, ale panu doktorovi jsem brzy začala důvěřovat. To mi umožňovalo hovořit o svých trápeních zcela otevřeně. Za velké plus považuji i fakt, že je to nejen psychoterapeut, ale především lékař - psychiatr, který případně může předepsat vhodnou medikaci. Když je pak člověku skutečně špatně, tak má pocit bezpečí, že je pod lékařským dohledem.
Při terapii jsem se naučila porozumět příčinám svých depresivně-úzkostných stavů, změnit reakce na negativní myšlenky, před kterými člověk neuteče, a tím tak změnit svoje chování. Rovněž jsem si upravila svůj životní styl, terapie mi vlastně otevřela oči a já se proto nyní dívám na život z jiného úhlu pohledu.
Panu doktoru Kopistovi jsem za jeho pomoc velmi vděčná a jeho terapii mohu jenom doporučit.

AK

Pan doktor mi pomáhal asi rok, a i když tehdy došlo také na léky, tak nyní jsem díky terapii doktora Kopisty už 5 let bez úzkostí, nepotřebuji terapii ani léky. Dnes už na toto období vzpomínám pouze jako na nepříjemnou epizodu mého života (jak mi tehdy říkával) a jsem ráda, že jsem pomoc vyhledala právě zde. Díky!

K panu doktorovi Kopistovi chodím již několik měsíců a mohu říci, že nebýt jeho, nevím, jak by to se mnou dnes "vypadalo". Je přístup je velice přátelský. Je to odborník na svém místě. Díky jemu jsem pochopila spoustu "věcí". Děkuji, pane doktore, moc děkuji, že mi pomáháte.

Pan doktor mi moc pomohl s úzkostmi, odborně vysvětlí, co se vlastně v člověku děje, uklidní a poradí jak si může člověk pomoct sám. Bez něj bych se spoléhala jen na léky, které neřeší vše. Jsem moc ráda, že jsem k němu začla chodit, doporučuji hlavně při problémech s úzkostmi.

velice dobrý pomůže věc rozebrat a taky napíše léky je příjemný.Lucka Trávníčková

chodím k němu dlouhodobě, moc mi pomohl

V životě jsem nepotkal tak vnímavého, chytrého člověka, který se dovede vcítit do kůže druhých..člověk na správném místě! On na pacienty nezapomíná a ani pacienti na nej. Když se někomu neco nelíbí, tak to je podle mě tím, že slyší pravdu, která se špatně poslouchá..

Doporučuji.Perfektní člověk a fakt pomůže.Jednička.

Pan doktor Kopista... . po přečtení komentářů jsem byla zaskočena vzkazem od slečny kopistové, myslím si, že psát o soukromých věcech sem nepatří, přesto, že slečna Kopistová to jistě myslela upřímně, alespoň v tu chvíli, kdy tento příspěvek psala.
Můj názor na pana doktora je velmi kladný.Pan doktor je chápající,upřímný otevřený člověk, se smyslem pro humor. Pro mě je to strom o který se mohu opřít a on mě podrží, vím, že nespadnu a hlavně půjdu dál. Profesionál. Velmi mě zaujal, pomohl a jsem si jistá že je to člověk na svém místě. Doporučuji všem , kteří potřebují pomoci a pokud náhodou zrovna na Vaše léčení nemá kvalifikaci, nezoufejte, dál s Vámi zůstane v kontaktu, přesto, že Vám doporučí jinou terapii a rozhodně ne, kvůli bodům od pojišťovny. Báječný...lidský ... pan Kopista.

Novotná L.