Petr Kopista, psycholog Hradec Králové

MUDr. Petr Kopista

Psycholog Více

15 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
15 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
G
Umístění: Poliklinika II Hradec Králové Jiný

Pan doktor mi velice pomohl v boji s nespavostí. Zejména smířit se s faktem, že s nespavostí nemá cenu smysl úporně bojovat, ale naopak jí nechat volný průběh a ona odezní po čase sama. Škoda, že mi to trvalo rok, než jsem jeho slova pochopil. Proto všem nespavcům doporučuji KBT terapii u MUDr. Kopisty!


A
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika II Hradec Králové

S depresemi a úzkostmi se potýkám již několik let. Od začátku svých obtíží docházím na terapie k panu doktoru Kopistovi. Jeho psychoterapeutickou poradnu jsem našla náhodou na webových stránkách. Zpětně tuto náhodu vnímám jako obrovské štěstí.
Pan doktor Kopista ke mně přistupoval vždy laskavě, empaticky a přátelsky. Zároveň byl však jeho přístup naprosto profesionální, objektivní a velmi věcný. Věci označoval pravými jmény a skutečnost nijak nepřikrášloval. Vždy mi pozorně naslouchal, bral moje pocity a trápení vážně a nikdy mé problémy nebagatelizoval. Myslím, že jsem vcelku uzavřený člověk a svěřím se opravdu málokomu, ale panu doktorovi jsem brzy začala důvěřovat. To mi umožňovalo hovořit o svých trápeních zcela otevřeně. Za velké plus považuji i fakt, že je to nejen psychoterapeut, ale především lékař - psychiatr, který případně může předepsat vhodnou medikaci. Když je pak člověku skutečně špatně, tak má pocit bezpečí, že je pod lékařským dohledem.
Při terapii jsem se naučila porozumět příčinám svých depresivně-úzkostných stavů, změnit reakce na negativní myšlenky, před kterými člověk neuteče, a tím tak změnit svoje chování. Rovněž jsem si upravila svůj životní styl, terapie mi vlastně otevřela oči a já se proto nyní dívám na život z jiného úhlu pohledu.
Panu doktoru Kopistovi jsem za jeho pomoc velmi vděčná a jeho terapii mohu jenom doporučit.

AK


Ověřeny pacient

Pan doktor mi pomáhal asi rok, a i když tehdy došlo také na léky, tak nyní jsem díky terapii doktora Kopisty už 5 let bez úzkostí, nepotřebuji terapii ani léky. Dnes už na toto období vzpomínám pouze jako na nepříjemnou epizodu mého života (jak mi tehdy říkával) a jsem ráda, že jsem pomoc vyhledala právě zde. Díky!


J
Ověřeny pacient

K panu doktorovi Kopistovi chodím již několik měsíců a mohu říci, že nebýt jeho, nevím, jak by to se mnou dnes "vypadalo". Je přístup je velice přátelský. Je to odborník na svém místě. Díky jemu jsem pochopila spoustu "věcí". Děkuji, pane doktore, moc děkuji, že mi pomáháte.


P
Ověřeny pacient

Pan doktor mi moc pomohl s úzkostmi, odborně vysvětlí, co se vlastně v člověku děje, uklidní a poradí jak si může člověk pomoct sám. Bez něj bych se spoléhala jen na léky, které neřeší vše. Jsem moc ráda, že jsem k němu začla chodit, doporučuji hlavně při problémech s úzkostmi.


Ověřeny pacient

velice dobrý pomůže věc rozebrat a taky napíše léky je příjemný.Lucka Trávníčková


chodím k němu dlouhodobě, moc mi pomohl


Ověřeny pacient

V životě jsem nepotkal tak vnímavého, chytrého člověka, který se dovede vcítit do kůže druhých..člověk na správném místě! On na pacienty nezapomíná a ani pacienti na nej. Když se někomu neco nelíbí, tak to je podle mě tím, že slyší pravdu, která se špatně poslouchá..


Doporučuji.Perfektní člověk a fakt pomůže.Jednička.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti