Neurologická ambulance
Poděbradova 165, Žatec

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Neurologická ambulance

Jsem velmi spokojená s panem doktorem. Vstřícný,milý a hlavně lidský přístup. Moc si toho vážím.Věřím mu. Moc děkuji.

Umístění: Neurologická ambulance GBS

Nejlepší lékař jakého jsem kdy poznala. Vstřícný, lidský přístup a opravdu se zajímá o pacienta. Pomůže a poradí ve všem. Děkuji pane doktore za vše

velmi neprofesionální přístup k pacientům ,neochota pomoci a neznalost medikamentů a jejich vedlejších účinků.....nedoporučuji velmi špatný lékař

Navstevuji pana doktora jiz 7 let a nemam nejmensi problem,jeho ochota a profesionalita je na spravnem miste . Jsem velice spokojen .

Pri rozhovoru s panem doktorem ma clověk spiše pocit,źe ho zdržuje od jine prace,vice me vysvetlila sestricka a svuj zdravotni problem pujdu radeji resit jinam,takze nedoporucuji.

Dnes jsem navštívila Mudr.Klepiše v Žatci,byla jsem naprosto spokojena. Pan doktor je velmi milý a hodný. Moc mu děkuji.

Tento člověk postrádá pokorný přístup k pacientovi, podezřívá, že si pacient potíže vymýšlí, nebo má pro ně své vysvětlení, které s potíži nesouvisí.