Kollárova 1235, Veselí nad Moravou
Neurologie

Zobrazit ostatní neurologů v okolí

Umístění: Neurologie Bolest zad

Pan Jugas je dle mého názoru naprostý profík své profese :) je to už pár let zpátky, ale přišel jsem k němu po odmítnutí na poliklinice a v UH nemocnici, že se s takovým problémem musím objednat (asi formou dobrý den, za tři měsíce ve středu bych se chtěl objednat, protože mě ráno chytnou záda)...Přišel jsem, vzal mě bez problému jako akutního a ano, i já jsem šel do trenek :D ale jak jinak se má podívat na to, kde je problém? myslím si, že vidí pohledem chybu v držení těla a zjistí kde je problém... položil mi ruku na záda a řekl lehnout, tak jsem si lehl a asi po dvou hmatech nebo jak to nazvat jsem odcházel bez bolestí a spokojený...a to jsem fakt přišel skoro po čtyřech.... za mě je to člověk, co svojí práci dělá nejlíp jak umí a mě osobně moc pomohl :)

Umístění: Neurologie Bolest bederní páteře vystřelující do pravé nohy

Já musím zase říct, že jsem byla s MUDr. Jugasem nad míru spokojená. Abych popsala situaci. Před týdnem jsem začala pociťovat bolesti v bederní části páteře, tak jsem jela na pohotovost, tam mi dali hloubkový opich, injekci od bolesti, napsali mi Nimesil, bolesti se zlepšily na tři dny. Potom jsem opět skončila na pohotovosti, kde mi doktor řekl, že mám chodit na rehabilitace, pichl mi injekci od bolesti a poslal domů. Dneska ráno jsem nakonec bolestmi v pravé noze nemohla vydržet, jak mi střílela až ke kotníku, že mě musela sestra zavést k mé obvodní lékařce, aby mi už někdo pomohl, protože jsem probrečela celou noc bolestmi. Paní doktorka ihned zaklepala na pana Jugase, jestli by mě nemohl hned vzít, bez problémů a bez jakýchkoliv připomínek mě vzal i přes objednané pacienty, protože viděl, že jsem nemohla ani chodit. Důkladně mě vyšetřil, cokoliv se chystal dělat, o všem mi řekl, kam zrovna sáhne, do jakého bodu, apod. To, že vyšetřuje ve spodním prádle, je naprosto normální, protože chce vidět držení těla a podobně. I když, jak si tady stěžují někteří, že chodí s hlavou a domnívají se, že se asi na ně pan doktor rád dívá ve spodním prádle, je podle mě nesmysl, protože spousta bolestí souvisí i od páteře. Pan doktor našel body, které jsou agresivní, jak on říká, a pichl mi do nich homeopatika, cítila jsem během pěti minut výraznou úlevu. Byla jsem nadmíru spokojená, protože mi nepomohl do této doby nikdo!! A to jsem byla u dvou různých doktorů ve Zlíně...

Umístění: Neurologie zánět v krční páteři

Ve Veselí nad Moravou je celkově velmi velmi obtížné najít ,,normálního,, doktora. Dá se říct, že celkově jdu ke všem Veselským doktorům s obrovskou nedůvěrou. Ale opravdu Tento doktor je totální katastrofa. Chodí po ordinaci on i sestřička na boso, poslouchá hlasitou hudbu. Při každé návštěvě komplet všechen oděv pryč kromě kalhotek. Při akutní bolesti krční páteře, kdy jsem měla i horečky jsem se musela svléknout, udělat shyb dopředu do boku, otočit se ... a ani se na to místo bolesti nepodíval, nedal jediný lék ani injekci, já mám fobii z injekcí, ale prosila jsem a brečela , aby mi nějaké injekce dal. Nestalo se, dal mi telefon a adresu na homeopatii do Zlína a řekl mi že mám počítat s tím, že to tam bude hodně drahé asi kolem 7.500,- a poradil mi ať si koupím Nordic wolking za nějakých 15.000,- dokonce mi je ukázal i na počítači, abych věděla jak vypadají. A na závěr mi řekl, že si mám zajít na vycházku do lesa a pořádně se tam vykřičet. Jindy, již dříve mi na moje bolesti doporučil nějakou registraci v sektě, na kterou mně chtěl dokonce vzít svým autem. Myslím si o tomto lékaři, že by se měl jít léčit on sám.

Umístění: jiné místo

Konečně lékař, který se snaží najít příčinu nemoci a neléčí jen příznaky. Víc takových kvalitních lékařů!!

Pan doktor by všechno nejraději sváděl na psychiku.Byla jsem u něj poprvé, ještě ani neviděl mé výsledky a již tvrdil, že je to od nervů. Vůbec jej nezajímaly laboratorní výsledky a nazval mně když jsem se slušně ozvala, vy osobo!!Považuji to vůči pacientovi na nepřípustné. Byl arogantní a odešla jsem s brekem.

Chválím, chválím a jen chválím.

Reaguji na negativní názory. Včera jsem byla poprvé na vyšetření s bolestí zad a hlavy. Čekala jsem asi hodinu, to je ale normální u všech lékařů. Nejde odhadnout doba, jakou tam pacienti stráví. To, že člověk musí být ve spodním prádle je snad samozřejmé, jinak by asi lékař nemohl prohlédnout páteř a držení těla. Přístup byl profesionální, protáhl mi ruce, uvolnil záda a dal pár dobrých rad. Žádného "šamanství" jsem si nevšimla a to, jestli poslouchá hudbu nebo na chvíli odjede?? Ono denně poslouchat bolest a problémy druhých a snažit se jim pomoci, je celkem těžký úkol a pokud vám jeho léčení a metody pomáhají, neodsuzujte ho za to, že je taky jenom člověk.

Pan MUDr Jugas je skvely clovek a odbornik,hodne mi pomaha zvladat me potize.Nechapu,ze ho muze někdo tak pomlouvat. Znám ho 20 let a jeste mne nezklamal.Je super,preji mu jen same spokojene pacienty. :-)))

Opravdu nejlepší, jakého znám. Skvělý člověk, odborník, lidský přístup. Mě pomohl hodně. Jana

Nemám dobrou zkušenost. Byla jsem tam 2x- bolest zad. Udělal mi test na deprese a úzkost. A že si mám koupit kvalitnější kolo- aby mě z něj nebolela záda. No jo pane doktore, když mi na něj dáte!!!