Adresa

Dvořákova 2289/8, Žďár nad Sázavou
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
20 názorů

K
Umístění: Ordinace Jiný

Dobry den,pan doktor Johanides je uzasny specialista a clovek.Zachranil naseho jezevcika Nedika,ktery byl prakticky ochrnuty na zadni nozky z duvodu rozdrcene plotynky.Moc dekuji za vraceni mi zpet meho psiho partaka a clena rodiny.


I
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace operace pejska

Chtěli bychom moc poděkovat za záchranu našeho 3 letého pejska Filipka. Pan doktor Johanides je člověk na svém místě. Děkuji za jeho profesionalitu,odbornost a předevsim lidskost.


Ověřeny pacient

Libuše Kotoučková 3.10.2016
Právě jsme se s naším jezevčíkem vrátili z ordinace pana doktora Johanidise a přestože prognóza na přežití je minimální /pravděpodobně otrava/, setkali jsme se s odborným vyšetřením, maximální snahou Pajdu zachránit i když biochemické i krevní odběry dopadly velmi špatně. A věta pana doktora "je mi psa líto" mluví za vše...Dva dny jsem měli Pajdu v péči místního veterináře a s diagnózou byt úplně vedle...je tu v léčbě velká prodleva...uvidíme zítra...pan doktor je velmi empatický k němé tváři, exsceletní dianostik a jeho ordinace připomíná pražský IKEM...děkuji.


Ověřeny pacient

S panem doktorem jen ta největší spokojenost!!! Operoval mi Něm. ovčáka - obě zadní nohy ( utržené všechny vazy v koleni a meniskusy ), psovi byl rok a půl - dnes je mu 12 a půl a chodí stejně jako každý jiný starý pes. Celý život pracoval, běhal, skákal a aktivně se věnoval sportovní kynologii - jako zdravý pes.
Pan doktor Johanides je špičkový odborník a hlavně výborný diagnostik - doporučuju!!!


D
Ověřeny pacient

Přidávám se k velmi kladnému hodnocení pana doktora. Velmi vstřícný, ochotný, odborník na svém místě. Po zkušenosti, kdy veterinářka v místě našeho bydliště, u našeho hafana nestanovila správnou diagnozu a nacpala ho vysokými dávkami kortikoidů, nám pan doktor velmi dobře poradil a pomohl.


Ověřeny pacient

Pan doktor Johanides je člověk na správném místě, vynikající lékař, ochotný, odborník jsme moc rádi, že se náš pejsek dostal do jeho péče.Jsme mu vděční je dobře, že takoví lidé existují. Děkujeme


L
Ověřeny pacient

Dobrý den, ráda bych se přidala k nejlepšímu hodnocení pana doktora!!! Mám pětiletého amerického kokršpaněla a nebýt pana doktora tak už jsem dávno bez pejska. Bydlím v Hradci Králové a je velice smutné, že si zde člověk z veterinárních klinik opravdu nemá z čeho vybírat... většinou se na místních klinikách provádí diagnóza od stolu nebo si s sebou odnášíte mnoho zbytečných kapek, léků, čajů ...no zkrátka hlavně, aby to stálo co nejvíce. Ráda zaplatím, ale za kvalitu a lidsky přístup což pan doktor Johanides bezpochyby má! Jsem velice ráda, že jsme měli štěstí a že můj pejsek je v péči pana doktora!!!


D
Ověřeny pacient

Pan doktor Johanides mi byl doporučen, když si nikdo nevěděl rady s mojí dvouletou kočkou, která náhle onemocněla. Nakonec se ji nepodařilo zachránit, protože její choroba byla bohužel neléčitelná, ale i tak bych ráda udělila velmi kladné hodnocení panu doktorovi, který mi jako jediný z veterinářů vše důkladně vysvětlil (detailně jako bych sama byla odborník). Od první chvíle pečoval o moji kočku s velkým nasazením. Jeho ordinace je skvěle vybavena, všechny potřebné výsledky byly ihned, vše bylo detailně okomentováno a vysvětleno. Do poslední chvíle jsem si byla jistá, že jsem své kočce dala tu nejlepší péči, jakou jsem mohla. Když došlo na nejhorší a musela jsem ji nechat uspat, byl pan doktor velmi taktní, nechal mě se s ní v ordinaci v klidu rozloučit a několikrát zopakoval, že nebylo jiné volby. Konec byl velmi rychlý, neprodlužoval její trápení.
U pana doktora Johanedise zůstanu i do budoucna, protože jsem v jeho společnosti měla snad poprvé pocit profesionality a skutečného zájmu o obor. Pan doktor je trochu "drsňák", nečekejte milého usměvavého chlapíka, ale o to ani nejde. Ve chvílích, kdy potřebujete řešit komplikované stavy, uvítáte spíše člověka rázného. Hodnotím velmi pozitivně a děkuji.


S
Ověřeny pacient

profesionál každým coulem dělá svou práci dobře pokud Vám na svém miláčkovi skutečně záleží nemá cenu chodit jinam,


Ověřeny pacient

Už jsme vyzkoušely mnoho veterinářů, ale MVDr. Petr Johanides je opravdový odborník. Když poprvé uviděl naši 10ti letou fenku, ihned správně odtušil její problém a to rakovinu. Od března k panu doktorovi pravidelně dojíždíme z Kuřimi. Naši fenku 2x operoval (vyjmutí nádoru z dutiny nosní a vyjmutí sleziny) a 2x ji dělal chemoterapii. Fenka každou operaci a chemoterapii snášela dobře. Navíc má pan doktor opravdu špičkové vybavení.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti