Petr Jindra, ortodontista České Budějovice

MUDr. Petr Jindra

Ortodontista

Matice školské 1786/17, České Budějovice
Ortodoncie a zubní lékařství

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Pan doktor se zdál ze začátku jako velice příjemný a znalý specialista... Bohužel za mě dostává slabé hodnocení. Ačkoli jsem měla aparáty na horním i dolním patře po dobu 2let, horní se mi opět zkřivilo do původního stavu... Ovšem kdyby jsem to byla jenom já, komu se stala tato nepříjemná věc ani bych to sem nepsala, ale bohužel znám dalších 5 pacientů, kterým se to stalo také.

Pan doktor je jistě odborník, nelíbí se mi ale, jak stroze jedná s pacienty a rodiči, je to jak kus od kusu na běžícím páse. Neškodila by trocha empatie.Léčba fixními rovnátky je drahá, pokud patříte mezi ty, kteří si ji nemohou dovolit, dívá se na vás nechápavě a léčbu ukončí.

JÁ MOHU JENOM NAPSAT ŽE JSEM SPOKOJENÝ Z JEHO PŘÍSTUPEM K PACINTŮM..JEHO OCHOTA NENÍ HRANÁ A JE TO DOBRÝ PROFESIONÁL, NESRÁŽÍ DĚTI A TY HO PAK BEROU...PANA DOKTORA MOHU JENOM DOPORUČIT....

Raději ne.

Pan doktor je kvalitní a slušný,narozdíl od jeho matky,která v ordinaci byla dříve a byla naprosto neschopná. Jeho mohu doporučit. S čím ovšem nejsem spokojená je chování sester: chvíli tykají,chvíli vykají,když mám s rovnátky problém a chci se objednat, jedna mi řekla ,,mermomocí jsi k nám chtěla a teď si stěžuješ...- co je to probůh za chování??!

K panu doktorovi chodím nějaké 2 roky a jsem velmi spokojená. Nedávno mi sundal fixní rovnátka a teď mám nasazovací a můžu říct, že to dopadlo výborně. Pan doktor se vždy usmívá a je na mě milý a je ochotný a sestry taktéž. Doporučuji.

S výsledky dr.Jindry u mé dcery jsem velmi spokojena.

Tento pan doktor je moc milý a pečlivý.Mohu jen doporučet :)

Nutno zavolat předem, řeknou vám, kdy budou nabírat nové pacienty. V dospělém věku jsem se rozhodla nechat si srovnat horní zuby. Za měsíc mi budou sundavat rovnátka. Zatím jsem moc spokojená s výsledným efektem. Počáteční investice kolem 5000 Kč, pak se platí na každé kontrole nové gumičky, popř. drátky - zpočátku kolem 180 Kč, poté do 100Kč.Doporučuji.

S panem doktorem Jindrou,jsme moc spokojeni!Veliká ochota,ale i tak všechno co se týče pacienta|ů|,tak vše obstará..Jen vřele doporučuji!! ...