Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Matice školské 1786/17, České Budějovice
Ortodoncie a zubní lékařství

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Pan doktor se zdál ze začátku jako velice příjemný a znalý specialista... Bohužel za mě dostává slabé hodnocení. Ačkoli jsem měla aparáty na horním i dolním patře po dobu 2let, horní se mi opět zkřivilo do původního stavu... Ovšem kdyby jsem to byla jenom já, komu se stala tato nepříjemná věc ani bych to sem nepsala, ale bohužel znám dalších 5 pacientů, kterým se to stalo také.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

-
Ověřeny pacient

Pan doktor je jistě odborník, nelíbí se mi ale, jak stroze jedná s pacienty a rodiči, je to jak kus od kusu na běžícím páse. Neškodila by trocha empatie.Léčba fixními rovnátky je drahá, pokud patříte mezi ty, kteří si ji nemohou dovolit, dívá se na vás nechápavě a léčbu ukončí.

I
Ověřeny pacient

JÁ MOHU JENOM NAPSAT ŽE JSEM SPOKOJENÝ Z JEHO PŘÍSTUPEM K PACINTŮM..JEHO OCHOTA NENÍ HRANÁ A JE TO DOBRÝ PROFESIONÁL, NESRÁŽÍ DĚTI A TY HO PAK BEROU...PANA DOKTORA MOHU JENOM DOPORUČIT....

R
Ověřeny pacient

Raději ne.

Ověřeny pacient

Pan doktor je kvalitní a slušný,narozdíl od jeho matky,která v ordinaci byla dříve a byla naprosto neschopná. Jeho mohu doporučit. S čím ovšem nejsem spokojená je chování sester: chvíli tykají,chvíli vykají,když mám s rovnátky problém a chci se objednat, jedna mi řekla ,,mermomocí jsi k nám chtěla a teď si stěžuješ...- co je to probůh za chování??!

K
Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodím nějaké 2 roky a jsem velmi spokojená. Nedávno mi sundal fixní rovnátka a teď mám nasazovací a můžu říct, že to dopadlo výborně. Pan doktor se vždy usmívá a je na mě milý a je ochotný a sestry taktéž. Doporučuji.

Ověřeny pacient

S výsledky dr.Jindry u mé dcery jsem velmi spokojena.

Tento pan doktor je moc milý a pečlivý.Mohu jen doporučet :)

Nutno zavolat předem, řeknou vám, kdy budou nabírat nové pacienty. V dospělém věku jsem se rozhodla nechat si srovnat horní zuby. Za měsíc mi budou sundavat rovnátka. Zatím jsem moc spokojená s výsledným efektem. Počáteční investice kolem 5000 Kč, pak se platí na každé kontrole nové gumičky, popř. drátky - zpočátku kolem 180 Kč, poté do 100Kč.Doporučuji.

S panem doktorem Jindrou,jsme moc spokojeni!Veliká ochota,ale i tak všechno co se týče pacienta|ů|,tak vše obstará..Jen vřele doporučuji!! ...

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti