Ortodoncie a zubní lékařství
Matice školské 1786/17, České Budějovice

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Umístění: Ortodoncie a zubní lékařství Jiný

3 roky, XXXX CZK a stejně mám křivé zuby. Proč? Doktor mi odmítl srovnat jedničky nahoře i dole, že jemu by se to nelíbilo. Přes dva roky jsem s ním bojoval, když byl donucen, tak mě pak odmítl dál léčit a rovnátka po 3 měsících sundal. Sestry také nebyly zrovna 2x příjemné když byl problém, rozřezaná kůže, krvácení a člověk se musí objednat, žádná oprava. A jiné věci, jako nezaučaný personál během mého léčení, standardně 5 minutová kontrola se najednou protáhla na 30 minut a já si připadal jak v hororu.

Umístění: Ortodoncie a zubní lékařství Jiný

Velice jsem ocenila, že pan doktor měl snahu řešit dcery zuby v 8 letech nasazovacími rovnátky na noc. U jiných lékařů jsem se dozvěděla, že je třeba počkat a nasadit rovnou fixní (za x desítek tisíc). Za necelé 2 roky je vidět posun k lepšímu (křivé jedničky jsou mnohem lepší :), takže za mě spokojenost veliká. Pan doktor vysvětluje vše několikrát - vyvolá tím často mě i dceři úsměv na tváři. Objednává hodně lidí v rozpětí 7,30-9,00 nebo i na odpoledne, ale bere podle pořadí, jak lidi přišli a dlouho se nečeká (vyplatí se přijít na začátek ordinačních hodin). Pokud jdeme jen na kontrolu s utažením rovnátek, tak jsme za 10min. venku. Za mě tedy doporučuji.

Pan doktor se zdál ze začátku jako velice příjemný a znalý specialista... Bohužel za mě dostává slabé hodnocení. Ačkoli jsem měla aparáty na horním i dolním patře po dobu 2let, horní se mi opět zkřivilo do původního stavu... Ovšem kdyby jsem to byla jenom já, komu se stala tato nepříjemná věc ani bych to sem nepsala, ale bohužel znám dalších 5 pacientů, kterým se to stalo také.

Pan doktor je jistě odborník, nelíbí se mi ale, jak stroze jedná s pacienty a rodiči, je to jak kus od kusu na běžícím páse. Neškodila by trocha empatie.Léčba fixními rovnátky je drahá, pokud patříte mezi ty, kteří si ji nemohou dovolit, dívá se na vás nechápavě a léčbu ukončí.

JÁ MOHU JENOM NAPSAT ŽE JSEM SPOKOJENÝ Z JEHO PŘÍSTUPEM K PACINTŮM..JEHO OCHOTA NENÍ HRANÁ A JE TO DOBRÝ PROFESIONÁL, NESRÁŽÍ DĚTI A TY HO PAK BEROU...PANA DOKTORA MOHU JENOM DOPORUČIT....

Raději ne.

Pan doktor je kvalitní a slušný,narozdíl od jeho matky,která v ordinaci byla dříve a byla naprosto neschopná. Jeho mohu doporučit. S čím ovšem nejsem spokojená je chování sester: chvíli tykají,chvíli vykají,když mám s rovnátky problém a chci se objednat, jedna mi řekla ,,mermomocí jsi k nám chtěla a teď si stěžuješ...- co je to probůh za chování??!

K panu doktorovi chodím nějaké 2 roky a jsem velmi spokojená. Nedávno mi sundal fixní rovnátka a teď mám nasazovací a můžu říct, že to dopadlo výborně. Pan doktor se vždy usmívá a je na mě milý a je ochotný a sestry taktéž. Doporučuji.

S výsledky dr.Jindry u mé dcery jsem velmi spokojena.

Tento pan doktor je moc milý a pečlivý.Mohu jen doporučet :)