Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

M. R. Štefánika 3, Šumperk
Odborný lékař ortopedie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
O
Umístění: Odborný lékař ortopedie Jiný

Nevím zda už tuto práci pan doktor vykonává natolik dlouho, že ho prostě nebaví, ale po operačním zákroku a dvouměsíční rehabilitaci mi na kontrole řekl (tam mě poslala rehab. sestra, že se jí rána nezdá stále v pořádku), že je třeba cvičit, s bolestivou rukou zahýbal "na sílu" a poslal mě domů. S rukou mám i po třech měsících dost problémy, ale jaksi přetrvává strach jít k panu doktorovi, že mě obdude jako simulanta.... čili řeším teď návštěvu jiného ortopeda a budu doufat, že mi pomůže....

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

K
Ověřeny pacient

Velmi ochotný dokor. Velký profesionál ve svém oboru. Podstoupila jsem několik operací s komplikovanu vadou a dnes běhám,lyžuji a vše bez omezení..:) Můžu jen doporučit :)

H
Ověřeny pacient

Jsem velmi nespokojená. Když mě před patnácti lety několikrát operoval, byl velmi ochotný, odborně poradil, pomohl. Teˇd velká změna, ordinuje od stolu, přišla jsem v osmém měsíci těhotenství s problémem kyčle a kolene, připajdala jsem o berli, vůbec ho můj zdr. stav nezajímal, ani mě neprohlédl, nic. Prosila jsem ho o potřebné informace o diagnoze z r. 2000 a nic mi nesdělil, že prý starší než 2006 záznamy nemají. Přitom to rozhodně není pravda, archiv je ve skepě polikliniky, ale sestřičce se evidentně nechce vůbec zvednout zadek. Zatímco ortoped v případě ortopedické indikace k císařskému řezu píše doporučení pro tento zákrok, Dr. Houzar mě dost odbyl, že on tohle vůbec neřeší, doslova mě odmítl, přitom situace je taková, že okamžitě měním lékaře a budu to dále řešit. Naprosto neschopný lékař, ještě jsme spolu jednali a on už nechal zavolat další pacientku, která byla stejně v nepříjemném šoku jako já, že jsme se ocitly obě v ordinaci, na ochranu osobních údajů veřejně sdělovaných nehledě. Ponižující, koukali na mě "tak vypadni už". No, takhle kontrola u odborného lékaře vypadat nemá. Odešla jsem rozčarovaná a zklamaná.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Mám špatnou zkušenost,nic nevysvětlí,neporadí,strohý na slovo,vše jsem z něj musela tahat,nezvedne ani oči od stolu,o jeho sestře ani nemluvím,neochotná,nafouklá.
Možná kdyby se přisunula nějaká tisícovka bylo by to snad lepší...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Spokojenost s přístupem k pacientovi,ochota pomoci i v případech,kdy jiný ortoped považoval případ za zveličený pacientem.Posouzením rentgenového snímku,který hodnotil předtím jiný lékař a stanovil diagnozu jako lehkou,jednoznačně snímek popsal jako závažný a zajistil léčbu k plné spokojenosti.Nejedná se o ojedinělý případ.

M

Profesionální a velice lidský přístup.Prvotřídní odborník.Vřele doporučuji .Milena

T

Dobrá zkušenost s ambulantním vyšetřením

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti