Pan doktor je perfektní. Diskrétní a odborník. Rovněž k sestře nemám negativní připomínky.

Velká Michalská 22, Znojmo
Kožní lékař (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Pana doktora znám několik let jako velmi dobrého odborníka,pracujícího pečlivě,jsme s ním celá rodina velice spokojeni.Nestalo se nám nikdy,že by práci "odflákl", jak píše jeden z přispěvatelů. Myslím,že určité komplikace mohou vždy nastat,ale mají se řešit,mám pocit,že manželka onoho přispěvatele léčbu zanedbala,když jizvy neřešila podle příspěvku asi l,5 roku.Takže pana doktora hodnotím velmi dobře!

U pana doktora jsem taky byla na znamínkách,v jednom místě se mi taky udělala zatuhlá jizva, ale jak jsem zjistila,zatuhlé jizvy se dělají běžně u nekterých lidí,co k tomu mají dispozici.Pan doktor mi pak dal do jizvy 3x injekci a jizva se vyhladila.Jsem spokojená a šla bych klidně znovu

Dobrý den,
můžu říct že tento doktor má k doktoříně docela daleko. Moje manželka si byla u tohoto doktora odstranit 3 znaménka, které ji vadily při oblékaní.

1 Údiv - POJIŠTOVNA TETNO ZÁKROK NEHRADÍ PACIENT SI TO HRADÍ SÁM

spousta mých známých se tomuto hrozně divila, že si byly taky takové znaménka odstranit a platila to pojištovna. (moje manželka je u Ministerstva Vnitra takže tam nebyl problém)

2 Údív - odfláknutá práce

manželka tento zákrok absolvovala zhruba před rokem a půl. Ty jizvy co jí tam zůstali to není možné. JEDNOUKRÁT VĚTŠÍ NEŽ MĚLA TY ZNAMÉNKA!!!!!

Takže závěrem KDO CHCE PODSTOUPIT TENTO ZÁKROK TAM K TOMUTO DOKTOROVI ROZHODNĚ NE POKUD NECHCETE MÍT HROZNÉ JIZVY!!!!!!

jsem moc spokojená

Prijemny, ok.

Velice pěkný a profesionální přístup k pacientům,tak se mi již více než 15 let jeví pan doktor Havel.Syn trpí od malička ekzémem a zatím vždy nám pan doktor dokázal pomoci.I sestřička je milá,nemohu jinak než doporučit.Snad jen pozn.k těm delším obj.dobám-je možnost každé ráno od 7-8 hod přijet i bez objednání-také jsme již využili..

Pan doktor je velice dobrý. Jak už bylo ale zmínělo, jeho sestřička je naprosto hrozná. Kazí mu to dobrý dojem celé ordinace. Je absolutně neochotná a nepříjemná...

Zcela souhlasím...

U pana doktora jsem byl na praxy.. suprovej chlap a perfektni lekař