Tovačovského 437, Kroměříž
Praktický lékař pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Po tom, co moje předchozí pediatrička několikrát podcenila můj zdravotní stav jsem se rozhodla přejít na doporučení rodinného příslušníka k panu doktorovi. Hned po první návštěvě mi padl do oka a poté několikrát opravdu pomohl. Navíc má skvělý přístup k pacientům, je milý, pozorný a hlavně všímavý! Za mě palec nahoru! :)

Z Panem Doktorem jsem velmi spokojená chodím k němu už tři roky a ani jednou žádný problém.Naopak jsem hodně zapomětlivá a Pán Doktor už mi radči volá...nabídl mi jiné řešení v očkování,kdykoliv byl malí nemocný tak byl ochotný přijet až ke mě domů i mimo pracovní dobu a nic za to nechtěl....kdykoliv jsem přišla že se mi na malém něco nelíbí a nebo jsem si nevěděla rady vždy byl velmi ochotný a trpělivý mi vše vysvětlit a říct,vždy mi dal malého do kupi at bylo cokoliv.Mohu pouze a jen a jen DOPORUČIT VELMI VÝBORNÝ DOKTOR A SESTŘIČKA VELMI HODNÁ MILÁ TRPĚLIVÁ VŽDY MI DOKÁZALA UKLIDNIT PRCKA. NEJ DOKTORA ZE JSEM V ŽIVOTĚ NEPOTKALA

Je nejlepší, nikdy se nestalo, že by něco zanedbal nebo nebyl ochotný! Je ochoten se vydat i alternativními cestami a dcera ho má velmi ráda.
A sestřička? Skvělá, když byla dcera menší a bála se očkování, vždycky ji dokázala uklidnit a nakonec si ani nevšimla, že už je naočkovaná :-) Veliká spokojenost!

Chtela jsem s doktorem domluvit nekolikamesicni odklad prvniho ockovani hexavakcinou. Me argumenty neposlouchal, nenabidl jinou alternativu, moznost vedlejsich ucinku poprel. V podstate se mnou odmitl diskutovat. Do literatury, kterou jsem s nim chtela zkonzultovat, odmitl nahlednout. Zastaval postoj "ockujeme ted hned, nebo bezte jinam". Byla to velice neprijemna zkusenost.

Jsme nadmíru spokojeni!!!

Pán doktor je moc hodný a trpěliví jsme sním opravdu spokojeni nikdy se nestalo že by něco zanedbal právě naopak vždy byl pečliví! velká spokojenost i sestřička je moc hodná.doporučuji

Bohužel se nám v minulosti stalo, že náš zdravotní stav podcenil a pak bylo léčení mnohem obtížnější..trochu jsem v něj ztratila důvěru...

Pan doktor,to pěkně flaka a nepřipustil si, že dcera muže mít ve 3 měsicích salmonelu a nakonec nemocnice,a poslední štace Brno.Tam mě ji dali, po nelečení dohromady!!!!Takže NE!!

Pan doktor je opravdu skvělý. Má hodnu a milou sestřičku, která to umí s dětmi :-) Krásnou ordinaci a čekárnu. Pan doktor je milý a vstřícný, vždycky poradí, je s ním i legrace. Naše malá se vůbec nebojí a chodí k němu ráda. Pacienti zbytečně nečekají, všechno jde jako na drátkách. Prostě 1*.

Oceňuji zejména jeho klid...A taky to, že naše děti necpe za každou cenu antibiotiky.