Ord. lékaře specialisty - ORL
Obchodní 686, Štětí

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Vstřícný a milý? Já mám nadměrný dávicí reflex a bylo to opravdu utrpení, to teprve u paní doktorky Vondrkový v Mělníku jsem se i při takto nepříjemném vyšetření cítila jako člověk, pan doktor mi vůbec nepomohl, nevyřešil můj problém. Takže já nedoporučuji.

Doktor Franc je veliký odborník!!! A nejen to, je to i velmi chápavý člověk, dobrý posluchač a ochotný a velmi pečlivý lékař! Můj syn měl velké zdravotní potíže, se kterými nám neuměl pomoci žádný z navštívených lékařů. Pan doktor Franc nám opravdu pomohl a syn je nyní bez potíží. Nelze jinak, než ordinaci tohoto milého a příjemného pana doktora, který umí jednat s dospělými pacienty, ale krásně zvládne i bojácné dítě, DOPORUČIT! To samé platí o zdravotní sestře.

Jsem s MUDr. Francem velice spokojená. V minulosti jsem měla obrovské problémy a vždy byl příjemný a chápavý. Teď tam chodím se synem, který trpí na záněty středního ucha. Vždy je na něj příjemný a snaží se mu vše vysvětlit, ikdyž je syn veliký strašpitlík a dost veliký tragéd ......

Musím souhlasit s předchozím hodnocením. K MUDr. Francovi chodím již řadu let a pokládám ho za odboníka na svém místě. Lékař i sestra byli vždy příjemní a ochotní.

Pa doktor je milý a vstřícný.Vyšetření ORL není žádná slast a když tam někdo přijde a nechce spolupracovat,tak se musí i zvednout hlas.Sestřička je přijemná,na mě byla vždy hodná.Ono se lehce kritizuje,ale zkuste si někdo sednout do ordinace.Většina pacientů má dávivý reflex nadmměrný.To pak chce svatou trpělivost.

Nejsem toho názoru,že by pan doktor byl velký odborník....A v kombinaci s nepříjemnou sestrou je to tedy ordinace!!!