Víta Nejedlého 797, Kosmonosy

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Dobrý den,léta jsem chodila s mým pejskem k psím lékařům, bydlela jsem 120km.-od MB....proto nemá smysl jmenovat kliniky...Zde navštívila kliniku MBvet, v Havlíčkově ulici přímo v bytovce kde bydlím...Nikde nezjistili co vlastně mému pejskovi j,jen jsem platila tisíce za vyšetření a žádný účinek.Peněz nelituji,ale toho,že nemoc postupovala bez léčby. Až jsem se jednoho dne dozvěděla o veterináři Petru Brzobohatém ,který ihned zjistil, že je pejsek zavodněný, má rozedmu plic, nemocné srcíčko a nasadil léčbu... která pomáhala...udělalo se pejskovi lépe...Já však bohužel podcenila jeho vážný zdravotní stav a ač jsem měla pochybnosti...vzala ho na výlet,spali jsme venku i s pejskem...a on se mi druhý den po návratu v noci udusil.. . v necelých 12 letech.Co jsem si přečetla o této nemoci, vše odpovídalo tomu,že tímto onemocněním trpěl již roky a jedxiný pan doktor jej poznal...Děkuji Vám pane doktore, že jste se snažil mu pomoci, jste člověk na zprávném místě....kdyby takových bylo více...

S panem doktorem jsem velice spokojená.Je ke zvířatům citlivý a řekla bych že rozumí jejich povaze.Péče je na vysoké úrovni.Děkuji Valentová

Tak k panu doktorovi bych neposlal už ani myš. Poté co mu zůstala na stole moje fenka při kastraci. Po této zkušenosti jsem následně změnil veterináře a posledních 9 let jsem spokojený. Jeho vybavení v době operace bylo nulové a to mě asi mělo odradit.