Pan doktor Böhm má velmi profesionální přístup, konzultace po meilu se skoro okamžitou odpovědí. Našemu pejskovi pomohl a zbavil ho bolesti. Děkujeme a můžeme jen doporučit.:-)

Pod Vrchem 942/51, Plzeň
VEDILAB (mapa)

Š
Umístění: VEDILAB Zánět dásní

Kliniku jsem navštívila několikrát a neměla bych připomínek, ale při mé poslední návštěvě s kocourem, který měl zánět dásní, jsem byla překvapena rychlou diagnozou, kdy bylo bez jakýchkoliv testů prohlášeno, že kocour má autoimunitní onemocnění a byl mi nabídnut lék Megace, což je vlastně cytostatikum a je podáváno pacientům s rakovinou nebo anorexií. Bylo mi vysvětleno, že jediný negativní účinek by lék mohl mít ten, že by kocour začal přibírat, což mi nevadilo, vzhledem k tomu, že kocour v důsledku zánětů dásní méně žral a tak ztrácel na váze. Byla jsem také ujištěna, že stav jeho dásní se začne rychle zlepšovat, tak jsem zakoupila 20 kapslí a začala je podávat. Bohužel žádné kladné výsledky se nedostavily, naopak, kocour vypadal hůř než před tím. Při příští návštěvě, kdy jsem jela pro další dávku tablet, jsem vylíčila, že se stav nelepší a jestli by nebyla vhodná jiná léčba, případně nemůže jít o jiný problém než autoimunitní a bylo mi řečeno, že to není možné, že lék vždycky zabere a mám vydržet. Takže jsem zakoupila další dávku za několik stokorun a pokračovala v podávání toho svinstva. Mezitím můj kocou začínal vypadat viditelně hůř. Ještě zhubnul, měl ošklivou umaštěnou srst, lezla mu páteř a dásně měl v horším stavu než na začátku léčby. Takže jsem kapsle vyhodila, kocour se postupně začínal znovu dávat do formy, maličko přibral, srst má zase hezkou, jenom ten zánět mu zůstal. Takže jsem navštívila jinou kliniku, kde nestřílí diagnózy od boku, ale v pondělí mu odeberou vzorek tkáně z dásní, aby určili, o co se jedná a pak zahájí adekvátní léčbu. Takovýto postup jsem očekávala od Vedilabu, místo toho jsem cpala do kocoura téměř dva měsíce zbytečně cytostatika. Proto tam již nikdy nepůjdu.

jedno odpoledne jsme urgentně navštívili kliniku p.Bohma, ten nás poslal s klidem domů at si za čtyři!!!! dny zavoláme co a jak, ten samý večer nám pes zkolaboval a musel být hospitalizován na jiné klinice... to vše za pouhých 1600 peněz pro Bohma... na dotaz proč se psovi v Plzni nikdo nevěnoval více nám do dnešního dne nikdo neodpověděl...

velká spokojenost, a to taková, že do vedilabu dojíždíme se psy 110 km. kromě toho, že jsme spokojeni s postupem léčby, s jednáním, s ordinačními hodinami, v neposlední řadě oceňujeme, že se samozřejmostí vydávají účet za ošetření, to v jiných ordinacích vůbec není běžné.

Bezbřehá spokojenost. Vždy, když měl náš pejsek nějaký problém ( první vběhl pod nákladní auto, druhý měl problémy s ledvinama, bohužel pak uhynul, protože jsme byli nuceni kvůli akutním problémům navštívit jinou, nejbližší veterinární pohotovost a tam si vymysleli chybnou diagnózu, což se bohužel ukázalo až při pitvě ), tak byl právě zde vyřešen. Kliniku navštěvuji minimálně 10 let se vší rodinou zvěří ( psi, kočka, králík.. ) a vždy se nám dostalo profesionální péče, příjemného a milého chování.... ať už se jednalo o akutní nehodu, kastraci kočky či běžné očkování. Nemohu jinak, než doporučit. Obzvláště po zkušenostech s některou konkurencí, u níž občas získáte dojem, že jde jen o vymámení peněz a ne léčbu.

Máme dobrou zkušenost s klinikou, chodili jsme tam postupně s dvěma pejsky a vždy bylo všechno v pořádku. Pak nastoupily kočičky, které přišly na pokec a na baštu a nějak zapomněly odejít. Matka a posléze i syn byli na kastraci, oba v pořádku, nyní se chystáme s další sousedů kočičkou na kastraci, aby nemusela neustále dvakrát do roka rodit koťata. A pak shánět hodné lidi pro koťata, neboť si je nosí k nám. Loni ten druhý vrh nedonosila a letošní podzimní koťátka umřela pár hodin po porodu.

W

Nikdy vice. Na Vedilabu z nas tahaly jen penize a pejskovi vubec nepomohli....jen nas posilali neustale na ruzna vysetreni a my jen platili a nic jsme se nedozvedeli....trvalo to pul roku.

Ted jsme presli na jinam a hned na poprve nam doktor rekl diagnozu, zacal lecbu a behem mesice je pejsek zdravy!!!!

Ordinaci pana doktora a jeho týmu navštěvujeme již skoro 20let a vždy jsme se setkali s velmi příjemným personálem a vysokou odbornou péčí. Děkuji tímto celému kolektivu za jejich péči o naše miláčky.

Š
Umístění: VEDILAB Zánět dásní