Masarykova 734, Židlochovice
Ambulance alergologie a klinické imunologie

Velice milá a příjemná k dětem , ve všem poradí mohu jí jen doporučit !!

Paní doktorka je skvělá, myslím, že své práci rozumí a je mimořádně vstřícná. Objednací doby jsou taktéž velice krátké. Děkuji za laskavou péči.

velice milá a příjemná paní doktorka, jsem s ní velice spokojen . Mohu jen doporučit

Velmi příjemná paní doktorka. Pacientovi se velmi věnuje a opravdu se snaží pomoci alergie se zbavit nebo ji aspoň zmírnit. A s malými dětmi to umí skvěle. :-)

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den,jiz delší dobu mam potize které se stupnuji.Po tele mam malinkaty (snad vajíčka,a moc se to mnozi nejhorsi je hlava bolesti velky usi bolavy a vnose taky .Je to velmi neprijemne moccccccccccccc Vas prosim o radu ,lekar si stim jiz nevi rady nejaky masti ale jak to mam dostat všude kde citim svedeni?Dekuji za pomoc ,jsem zoufala Dekuji

Dobrý den, z Vašeho popisu těžko odhadnout, o co by se mohlo jednat. Pokud se potíže vyskytují na kůži, doporučila bych v první řadě vyšetření na kožní ambulanci. Tam by se rozhodlo, jak dále postupovat.
    Hezký den, dr. Kazinotová

MUDr. Pavlína Kazinotová

• Dobrý večer.Prosím mám dotaz,synovi se udělal během 5-ti let 2× pásový opar na oku a trpí tak 4×do roka infekčním virovým onemocnením,také prodělal mononukeozu.Doporučili by jste mu,aby se obj.na imunologické vyšetření?Děkuji

Dobrý den, domnívám se, že v tomto případě by bylo imunogické vyšetření vhodné a dle výsledků pak lze imunitu ovlivnit. dr. Kazinotová

MUDr. Pavlína Kazinotová