Ambulance alergologie a klinické imunologie
Masarykova 734, Židlochovice

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Hledala jsem alergologii pro syna a nezávazně napsala paní doktorce do ordinace. Jaké bylo moje překvapení, když mi obratem přišla nabídka termínu, který byl v kratší čekací době než týden ! Paní doktorka se synovi věnovala s velkou empatií,vyslechla nás, nikam nespěchala, okamžitě navrhla účinnou léčbu a tím nám neskutečně pomohla. Velmi ji doporučuji.

Velice milá a příjemná k dětem , ve všem poradí mohu jí jen doporučit !!

Paní doktorka je skvělá, myslím, že své práci rozumí a je mimořádně vstřícná. Objednací doby jsou taktéž velice krátké. Děkuji za laskavou péči.

velice milá a příjemná paní doktorka, jsem s ní velice spokojen . Mohu jen doporučit

Velmi příjemná paní doktorka. Pacientovi se velmi věnuje a opravdu se snaží pomoci alergie se zbavit nebo ji aspoň zmírnit. A s malými dětmi to umí skvěle. :-)

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den,jiz delší dobu mam potize které se stupnuji.Po tele mam malinkaty (snad vajíčka,a moc se to mnozi nejhorsi je hlava bolesti velky usi bolavy a vnose taky .Je to velmi neprijemne moccccccccccccc Vas prosim o radu ,lekar si stim jiz nevi rady nejaky masti ale jak to mam dostat všude kde citim svedeni?Dekuji za pomoc ,jsem zoufala Dekuji

Dobrý den, z Vašeho popisu těžko odhadnout, o co by se mohlo jednat. Pokud se potíže vyskytují na kůži, doporučila bych v první řadě vyšetření na kožní ambulanci. Tam by se rozhodlo, jak dále postupovat.
Hezký den, dr. Kazinotová

MUDr. Pavlína Kazinotová

Dobrý večer.Prosím mám dotaz,synovi se udělal během 5-ti let 2× pásový opar na oku a trpí tak 4×do roka infekčním virovým onemocnením,také prodělal mononukeozu.Doporučili by jste mu,aby se obj.na imunologické vyšetření?Děkuji

Dobrý den, domnívám se, že v tomto případě by bylo imunogické vyšetření vhodné a dle výsledků pak lze imunitu ovlivnit. dr. Kazinotová

MUDr. Pavlína Kazinotová