Odborný lékař psychiatr
Školská 15, Zábřeh

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Odborný lékař psychiatr Jiný

nechová se k vám jako ke člověku, nevyslechne vás, chová se jako že ví jak vám pomoci nejlépe i když vás ani nenechá pořádně vysvětlit váš problém, velmi nepříjemná a antagonistická

Umístění: Odborný lékař psychiatr

Má vlastní zkušenost s paní doktorkou Zechovou je velmi pozitivní. Navštěvuji ji už pár let. Má lidský přístup, je empatická a ve své profesi je doma. Ano, také jsem platila 100Kč, když jsem opožděně zrušila návštěvu. Za mě je to naprosto v pořádku. Učí nás to zodpovědnosti a důsledkům. Čas je drahý a prostoje paní doktorky se tímto způsobem kompenzují. Mám ji ráda.

Umístění: Odborný lékař psychiatr

Paní doktorka požadovala Kč 100,- za to, že jsem nemohla přijít na objednanou schůzku, pochopitelně doklad o zaplacení nevystavila. Odmítla mi napsat prášky, že mi je dají v nemocnici. Kdo mi je dá po propuštění z nemocnice ji nazajímalo. Myslím si, že je to nelidský přístup a hlavně od lékaře s tímto lékařským oborem.

Umístění: Odborný lékař psychiatr

Nepříjemná paní(osobní názor) ,která asi zázrakem dokáže poznat psychický stav člověka podle pohledu do 5ti minut. Když jsem jí řekla,že nemám zájem brát prášky,řekla, že mi jí je líto a ani se nepokusila najít nějakou alternativu. Děkuju pěkně,že už tam nemusím.

Bohužel musím přidat špatné hodnocení. Paní doktorce jsem volal celý den v ordinační hodiny, kdy jsem se nemohl dovolat ani na pevnou linku ani na mobilní telefon. Napsal jsem na e-mail, kdy jsem se chtěl objednat a poprosil jsem paní doktorku, zda by mi mohla zavolat zpět, že není možné se dovolat - měl jsem zkoušet dál.
Klidně bych paní doktorce zaplatil 5,- Kč za telefonát. Nerad se někoho doprošuji a přijde mi, že psychiatři mají dnes hodně pacientů, proto se nemusí tolik snažit a nemají zájem o další pacienty.
Byla mi doporučena od její kolegyně, ale spíše se přikláním ke špatnému hodnocení - laxní přístup už na začátku. Její přístup ale plně respektuji.

Měl jsem šílené deprese s pokusem o sebevraždu. Téhle doktorce jsem do telefonu brečel jak jsem byl na dně. Vzala si adresu, telefon a objednala na pátek 11.30. Pracovni dobu měla do 12 hodin. Přišel jsem v 11.20 a už tam nikdo nebyl !!! Co to je za lékaře ? Mít to na papíře dobu objednání ženu ji k odpovědnosti. Být v te dobe ve stejnych těžkých depresích zabil bych se míste beznadějí. Kdo jinej vám má pomoci. Ani nezavolala, vubec nic. Mizerna doktorka v žádnem pripade nedoporučuji

U paní doktorky je to vše o penězích, mě v ordinaci prodala léky, za nehoráznou sumu, a v lékarně na předpis se dají koupit za hubičku.. Takže peníze peníze a zase jenom peníze. Už ji navštěvovat nebudu, najdu jiného lékaře.

Nedoporučuji tuto lékařku. Nevyslechne vás vůbec citlivě, zapisuje si každé vaše slovo (pozor na to, co řeknete byť jen z legrace, ona to postoupí jiným lékařům) a největší důraz klade na výběr peněz - zálohy téměř na vše, poplatek vždy i při kontrole, nezajímají ji vaše stavy.. - bolí vás hlava? Tak si vemte Ibalgin...

velmi dobra lekarka

Paní doktorku mohu doporučit. Chodím k ní už přes rok a jsem s ní velice spokojená. Vyslechne si všechny mé problémy. Navíc, je to snad jediný slušný doktor s jejím oborem v mém okolí. Opakuji - mohu doporučit.