Pavla Řehořková, endokrinolog Hradec Králové

MUDr. Pavla Řehořková

Endokrinolog Více

31 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Třída Edvarda Beneše 1549/34, Hradec Králové
HRADECKÁ POLIKLINIKA III

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
31 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
V
Ověřeny pacient
Umístění: HRADECKÁ POLIKLINIKA III Jiný

Paní doktorka mně přijala od jiné lekarky a vždy se mi podrobně věnovala při každé návštěvě.
Doporučuji.


Ověřeny pacient
Umístění: HRADECKÁ POLIKLINIKA III

Paní doktorka je skvělá.
Ochotně se vším poradí a pomůže. Je k lidem milá a vnímavá. Nikdy jsem ji nezažil ve špatné náladě. Zkrátka a dobře - profesionálka.
Je to jediná doktorka, na jejíž návštěvu se vždy vyloženě těším. Takhle by to mělo vypadat! Ona i její zdravotní sestřička jsou úžasné! Měl jsem štěstí, že jsem je vyhledal. :)


Ověřeny pacient
Umístění: HRADECKÁ POLIKLINIKA III Doporučení od obvodní lékařky

Paní doktorka vše vysvětlí,ptá se na široké okolností a zjisti důvody,proč nemoc vzniká. Delší doba čekání je samozřejmě způsobena neodhadnutelností situace se kterou pacient přijde. Sama jsem byla důvodem zpoždění,avšak pro laskavý přístup a odborné schopnosti si člověk rád počká. Vřele doporučuji.


E
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím už spoustu let. Je to velmi hodná lékařka, stále usměvavá s lidským a chápajícím přístupem ke svým pacientům. O tom, že je vynikajícím odborníkem ve svém oboru není nejmenších pochyb. Jsem jí velmi vděčná, že u ní mohu být v endokrinologické péči.


Opravdu výborná lékařka na svém místě, svou práci dělá s láskou a s tím, že jí to baví. Mám s ní opravdu jen samé dobré zkušenosti,jelikož mi pomohla když jsem měla jít na operaci, opravdu všechno mi vysvětlila. Můžu se na ni obrátit kdykoli potřebuji a ona mi ráda pomůže.


Paní doktorka Řehořková je výborná lékařka a také její komunikace s pacienty je vynikající. Její služby mohu jedině doporučit.


Paní doktorku hodnotím velice kladně, je vždy ochotná, milá, má zájem o pacienta. Je to profesionálka s lidským přístupem. Jsem ráda, že jsem se k ní dostala. Velmi mi pomohla. Mohu jen doporučit.
M.Kejdanová


Velice dobrá odbornice


K paní doktorce chodím už několik let. Vždy je velmi pečlivá,milá, až k neuvěření, jak je příjemná při té stále nabité čekárně.Ve vše ji plně důvěřuji.


Nesmysl, je-to lékařka, která se dovede perfektně přetvařovat, ikdyž ji pacienti lezou hodně hodně na nervy !!! Doktorko gratuluji Vám k tomuto hereckému výkonu, nemusíte dělat ani Damu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti