Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Třída Edvarda Beneše 1549/34, Hradec Králové
HRADECKÁ POLIKLINIKA III

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: HRADECKÁ POLIKLINIKA III Jiný

Paní doktorka je pravý profesionál. Jsem její pacientkou 7let a nikdy jsem ji nezastihla ve špatné náladě. Je milá, vnímavá a empatická. Takových lékařů je opravdu málo.

V
Ověřená osoba
Umístění: HRADECKÁ POLIKLINIKA III Jiný

Paní doktorka mně přijala od jiné lekarky a vždy se mi podrobně věnovala při každé návštěvě.
Doporučuji.

Ověřená osoba
Umístění: HRADECKÁ POLIKLINIKA III

Paní doktorka je skvělá.
Ochotně se vším poradí a pomůže. Je k lidem milá a vnímavá. Nikdy jsem ji nezažil ve špatné náladě. Zkrátka a dobře - profesionálka.
Je to jediná doktorka, na jejíž návštěvu se vždy vyloženě těším. Takhle by to mělo vypadat! Ona i její zdravotní sestřička jsou úžasné! Měl jsem štěstí, že jsem je vyhledal. :)

Ověřená osoba
Umístění: HRADECKÁ POLIKLINIKA III Doporučení od obvodní lékařky

Paní doktorka vše vysvětlí,ptá se na široké okolností a zjisti důvody,proč nemoc vzniká. Delší doba čekání je samozřejmě způsobena neodhadnutelností situace se kterou pacient přijde. Sama jsem byla důvodem zpoždění,avšak pro laskavý přístup a odborné schopnosti si člověk rád počká. Vřele doporučuji.

E
Ověřená osoba

K paní doktorce chodím už spoustu let. Je to velmi hodná lékařka, stále usměvavá s lidským a chápajícím přístupem ke svým pacientům. O tom, že je vynikajícím odborníkem ve svém oboru není nejmenších pochyb. Jsem jí velmi vděčná, že u ní mohu být v endokrinologické péči.

Opravdu výborná lékařka na svém místě, svou práci dělá s láskou a s tím, že jí to baví. Mám s ní opravdu jen samé dobré zkušenosti,jelikož mi pomohla když jsem měla jít na operaci, opravdu všechno mi vysvětlila. Můžu se na ni obrátit kdykoli potřebuji a ona mi ráda pomůže.

Paní doktorka Řehořková je výborná lékařka a také její komunikace s pacienty je vynikající. Její služby mohu jedině doporučit.

Paní doktorku hodnotím velice kladně, je vždy ochotná, milá, má zájem o pacienta. Je to profesionálka s lidským přístupem. Jsem ráda, že jsem se k ní dostala. Velmi mi pomohla. Mohu jen doporučit.
M.Kejdanová

Velice dobrá odbornice

K paní doktorce chodím už několik let. Vždy je velmi pečlivá,milá, až k neuvěření, jak je příjemná při té stále nabité čekárně.Ve vše ji plně důvěřuji.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti