Adresa

Vila zdraví
Domovina 2, Olomouc

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily sexuologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

1 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: Vila zdraví Jiný

Paní doktorka je super člověk u kterého si nemusíte vymýšlet, jako u mnoha sexuologů při změně pohlaví nebo hledání sam/a sebe. Ano, mnohdy je až moc pečlivá ale pokud hledáte přistup "hledání se". Rozhodně vám může pomoct, žít lepší život. Většinou máte spolu cca 30 minut, poradí vám svoje kontakty doktorů kde to není tak invazivní pro trans člověka. Jste trans člověk bez sexuologa a máte šanci jít k paní doktorce Entnerové? Zkuste to, je opravdu super člověk co má i psychiatrické zkušenosti.
Jenom škoda, že nemá tolik času na sexuologickou činnost.

J
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorku Entnerovou bych moc ráda doporučila všem, kdo řeší stejně jako já problematiku změny pohlaví. Při všech svých návštěvách jsem se u ní setkala s krásným lidským přístupem a porozuměním, za což jí moc děkuji.

M
Ověřený profil

Paní doktorka mně svého času velmi pomohla, v Olomouci opravdu neznám nikoho lepšího. Velmi empatická, trpělivá, profesionál. Velmi si jí vážím a mohu jen doporučit.

C
Ověřený profil

Co dodat....Tento lékař je schopen bez vyšetření a pohovoru s pacientem, na základě hovoru s "maminkou" jej nechat odlifrovat do léčebny, pokud se stal "nepohodlným". Nedobrovolně. Sama jej před tím ani nevyšetří, nediskutuje s ním o jeho stavu, není schopna do očí říct, že je na místě zvážit hospitalizaci. Radši to řeší za zády pacienta. Pokud jí nastíníte, že nesouhlasíte s jistými jejími postupy, vyhazuje Vás z ordinace. Neumí relevantně odpovědět co se farmakoterapie týče, jednou tak, podruhé tak. A už vůbec ne při vysazování léků. Nikdy jsem neměla pocit, že si stojí za tím, co dělá. Klidně předepisovala nejsilnější diazepamy a pak to sváděla na závislost. Andělů spousta kolem, bytost takřka éterická, ale bez pevného názoru, nedokáže ani osvětlit tu kterou diagnózu. Prý si o ní může pacient přečíst sám. Mám s ní otřesnou zkušenost, protože jsem se moc ptala a narážela na nevhodnost její "léčby", stala jsem se nepohodlnou. Na základě telefonátu rodiny, bez hovoru se mnou, mě nechala zavézt do léčebny. Tam mi nebrala telefony, vždy byla velmi zaneprázdněná. Toto pokládám za zvěrstvo a vůbec nechápu, jak takový člověk může takto zneužít své "moci". Naprostý podraz, neetické, sprosté. Ale hlavně že andělů je kolem dokola hodně. Nevím, jaký postih hrozí za takové chování, ale je to ta největší ubohost a sprostota. Faleš, přetvářka a zbabělost řešit věci tváří tvář, na rovinu. Paní doktorka vypadá trochu jako anděl, ale bohužel je slaboch a pokrytec.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

C
Ověřený profil

Co dodat....Tento lékař je schopen bez vyšetření a pohovoru a pacientem, na základě hovoru s "maminkou" jej nechat odlifrovat do léčebny. Nedobrovolně. Sama jej před tím ani nevyšetří, nediskutuje s ním o jeho stavu. Neumí relevantně odpovědět co se farmakologie týče, jednou tak, podruhé tak. A už vůbec ne při vysazování. Andělů spousta kolem, bytost takřka éterická, ale bez pevného názoru, nedokáže ani osvětlit tu kterou diagnózu. Mám s ní otřesnou zkušenost, protože jsem se moc ptala a narážela na nevhodnost její "léčby", stala jsem se nepohodlnou. Na základě telefonátu rodiny, bez hovoru se mnou, mě nechala zavézt do léčebny. Naprostý podraz, neetické, sprosté. Ale hlavně že andělů je kolem dokola hodně. Nevím, jaký postih hrozí za takové chování, ale je to ta největší ubohost a sprostota. Faleš, přetvářka a zbabělost řešit věci tváří tvář, na rovinu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Z
Ověřený profil

MUDr. Entnerová je kapacita ve svém oboru. Je velmi empatická, naslouchá, jedná s lidmi, protože jsou lidmi, a ne proto, že z nich má marže na lécích. Měla jsem z návštěvy obavy, cítila jsem se méněcenná. Paní doktorka mne dokázala povzbudit, dodat odvahu při řešení potíží s depresemi. Vysvětlila mi také, že deprese neznamená, že je nemocný "magor", ale že každý má právo necítit se dobře. Sadness is not madness. Mně paní doktorka svou trpělivostí, ochotou a vstřícností pomohla natolik, že za ní budu dojíždět 50 km daleko. MUDr. Entnerová je anděl v bílém plášti bez křídel. Vděčím jí za mnohé. Vřele všem doporučuji a ráda bych všem vzkázala, že deprese není lišej, ale nemoc jako každá jiná, která se dnes dá účinně léčit! S paní doktorkou na 100% :)

Ověřený profil

je to suprová doktorka velmy chapavá a nemusi te sný mýt ani strach zamě doporučuji na 1000 procent mělsem strach kni jít ale nakonec muj strach byl zbytečný

L
Ověřený profil

Moc si vážím paní doktorky, ochotná, milá, naslouchá, má pochopení, dokáže porozumět, moc mi pomáhá, nenechá člověka padnout na dno a nerozlišuje, zda je chudý nebo bohatý. Vzácná osoba v dnešní době. Nebudu měnit ordinaci, ani když jsem se odstěhovala 100 km daleko, ráda do OL přijedu.

S
Ověřený profil

Můžu říci, že jsem nesmírně ráda za návštěvu této doktorky. Je to úžasný a empatický člověk, který s vámi jedná jako s přítelem a ne jako s pacientem.. Vždycky mi poradila, utěšila a dodala sílu jít dál. Děkuji moc za všechna Vaše slova, za každé Vaše objetí.

A
Ověřený profil

U paní doktorky jsem byl sice jen párkrát, ale nemůžu si stěžovat. Není pravda, že neposlouchá a už vůbec ne to, že by se nedívala do očí - spíš naopak, mě "hypnotizuje" pořád. :-) A že by skákala do řeči se mi taky nezdá. Ale co člověk to názor. Já jsem naprosto spokojený. Paní doktorka mi moc pomáhá a já si toho vážím. Děkuji

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti