Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Žižkova 12, České Budějovice
Neurologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřeny pacient
Umístění: Neurologie neurologické vyšetření

Dnes jsem byla po druhé u MUDr Paní Burdové , myslím že s vámi má svatou trpělivost .. mám hodně problému a když ji tam každý fňuká stejně se usměje a řekne svůj názor na Váš zdravotní stav. Zázračná pilulka se u mne nekonala , ale díky alternativní léčbě se mi neuropatie velmi zlepšila ????. V mém případě autoimunitni zánět ŠŽ. a psychika spustila neuropatii . V roce 2015 mi bylo řečeno ,že se to bude spíše zhoršovat a KO po dvou letech velmi pozitivní. Tedy je třeba řešit sám sebe a nečekat na zázračnou pilulku a nikdy neříkat nikdy i nevyléčitelný problém muže byt vyléčení když se najde problém který ho způsobuje . ????.

M
Ověřeny pacient

Paní MUDr.Burdová je velmi milá,přístupná,ochotná s Vámi vše probrat.Rozhodně je to neurolog na místě, důkladně vyšetří a poradí,vloží i trochu humoru.Byla jsem mile překvapena , jaký přístup má k pacientům.Nevím,kdo mohl napsát, že je arogantní.Je to asi jako přísloví: "jak se doles volá, tak se z lesa ozývá".Každému bych doporučila, už jenom proto, že objednací doba je poměrně krátká.

A
Ověřeny pacient

Nekompetentní, arogantní, vůbec nedoporučuji, udělala ze mě velmi těžkou epileptičku, předepisovala mi obrovskou dávku léků, přešla jsem k jiné paní doktorce a dozvěděla jsem se, že možná vůbec nebudu muset brát léky, nejhorší doktorka, kterou znám.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

E
Ověřeny pacient

Jak jsem se trochu bála , k této pani doktorce jít, (po přečtení některých komentářů),tak musím uznat,že naprosto zbytečně! Paní doktorka je velmi lidská,hodná a vyšetření bezbolestné .A to ,že,když jsem viděla jehlu,kterou mi má píchnout do svalu,tak mě polévalo horko :D Strašně moc ,,Děkuji " za skvělý přístup a velkou ochotu ! Vřele DOPORUČUJI !!!!!!

J
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velice milá, profesionální a velice ochotná. Na doporučení známé, která k ní chodí s postiženým synem, jsem nakonec také získala termín. Čekání se vyplatilo. Paní doktorka mi vysvětlila, co mi jiní doktoři nikdy neřekli. Opravdu mi vysvětlovala moje výsledky dobrých 45 minut. Moje známá si ji také velmi chválí pro citlivý a pečlivý přístup k jejímu synovi. Sama paní doktorka má handicapované dítě. Jednou dokonce paní doktorka volala do lékárny, když mé kamarádce zapomněli objednat lék pro jejího syna. Zajistila, že kamarádce vrátili recept, na který jí měli lék objednat, a také zjistila, ve které lékárně si může vyzvednout lék ihned bez objednání. To jsem nikdy ještě neslyšela, aby se lékař tak osobně angažoval, aby jeho pacient dostal důležitý lék včas, a i já mám jen ten nejlepší pocit. Takže velmi doporučuji.

Jsem v šoku, kolik je tu negativních hodnocení. Kdo to píše? S paní doktorkou jsme velmi spokojeni. Myslím, že tam má problém jen ten, kdo se chová neslušně. Byla jsem nedávno svědkem, jak paní doktorka měla problém s matkou s malým dítětem. Paní doktorka se snažila už podruhé dělat nějaké vyšetření, ale dítě velmi rušilo. Paní doktorka poprosila sestřičky, aby si dítě na chvilku vzaly, ale s tím matka nesouhlasila a ani dítě nechtělo jít. Bylo tam kvůli tomu pozdvižení jako v cirkusu. Myslím, že ta pacientka odcházela, aniž by se vyšetření podařilo provést, paní doktorku to stálo čas a energii, a ta pacientka nadávala vulgárně jak špaček. Tak tipuju, že toto jsou lidé, kteří sem píšou ty negativní hodnocení. Zvlášť rodičům postižených dětí paní doktorku velmi doporučuji. Bezvadný přístup!

I
Ověřeny pacient

Tuto lékařku nedoporučuji. Je velmi arogantní, velmi nepříjemná - a to opravdu pokaždé. Chodím se k ní léčit už několik let, ale to co tam zažívám mě opravdu nutí hledat nového neurologa.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Š
Ověřeny pacient

Velice mne paní doktorka zklamala,je arogantní,nic nevysvětlí,má jen svůj názor a neposlouchá pacienta.Volala jsem jí z práce z akutními bolestmi nohy,ani nepozdravila a odbyla mne obkladem.Skončila jsem na pohotovosti a s rozhodnutím přestoupit k jinému neurologovi,který se bude trochu snažit najít příčinu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Milá paní Spourová, myslím, že podobnými výlevy schazujete jen sebe. Pokud jste měla s paní doktorkou takovéhle problémy, tak pochybuji, že jste přišla pozdě jen o tři minuty a že jste se omluvila. Tato ordinace má hodně pacientů, kteří jsou hodně spokojení (co slyším v čekárně, která je vždy narvaná), takže si paní doktorka myslím vybírá pacienty, kteří mají o léčbu zájem a u ostatních neztrácí čas. Ano, paní doktorka je asertivní, ale jen pokud je k tomu důvod a i v zájmu ostatních pacientů. Proč my máme déle čekat jen proto, že někdo chodí pozdě, nebo zdržuje paní doktorku konflikty. Tak s těmito lidmi paní doktorka opravdu neztrácí čas a pošle je pryč. Nevidím na tom nic špatného. Mně se jednou stalo, že jsem byla poslední a paní doktorka byla už trošku ve spěchu, protože ještě po ordinaci jezdí do speciální školky k postiženým dětem, nebo do domova důchodců. Ono doktorů, co jsou ochotni toto po ordinační době dělat, je málo. Paní doktorka je holt hodně vytížená a už není nejmladší. Já se vždy chovám slušně, beru léčbu vážně, chodím včas a paní doktorka je na mne vždy velmi milá. Jsem si jistá, že Vy jste neměla problémy bez důvodu. Choďte jinam. Tam budete jó dbát na to, abyste chodila včas a chovala se slušně. To Vám dala paní doktorka lekci k nezaplacení.

Ověřeny pacient

V životě jsem nepotkala arogantnější doktorku. Při první návštěvě s migrénami ze mě nejprve udělala simulantku a při druhé návštěvě, když jsem dorazila do čekárny o 3 MINUTY!!! později, kvůli problému s nalezením parkovacího místa, jsem se ve dveřích ani nestihla nadechnout, abych se omluvila, že jdu pozdě a dostalo se mi pouze řevu, sprostých nadávek, ať už k ní víckrát nelezu, když jsem spratek nevychovanej a řízla mi přímo před nosem dveřmi, tak tak, že jsem o milimetry nedostala ránu. A to vše se nestyděla předvést před plnou čekárnou svědků. Jestli jí práce s lidmi natolik obtěžuje, tak ať ji nevykonává. V životě už bych k ní nešla, i kdybych měla umřít. Spourová

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Byla jsem přístupem pani doktorky velmi spokojená. Vše vysvětlila, věnovala se mi témeř hodinu. Vřele doporučuji.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti