MUDr. Pavel Tichý

Gynekolog Více

Nové Město nad Metují 1 adresa

Sam. ordinace PL - gynekologa
T. G. Masaryka 197, Nové Město nad Metují

Ordinaci pana doktora navštěvuji již skoro 15 let a nemám s ním ten sebemenší problém.Velice profesionální přístup,vše vysvětlí když je problém.A je lidský.Dříve jsem měla s gynekology moc špatné zkušenosti,co doktor,to jiná diagnoza.Až pan doktor vše uvedl na pravou míru.A cítím se dobře a vůbec mi u něj pravidelné prohlídky nevadí.Sestřička je pro mě taky v pohodě,my ženy jsme někdy dost neřízené a sestřička to zvládá bravurně.Ono taky asi není jednoduché ukočírovat tolik žen denně.

Přečetla jsem všechny komentáře, hlavně ty o sestřičce. Také jsem odešla kvůli ní, s panem doktorem jsem problém neměla. Je tu plno žen, co sestřičku chápou a zastávají se jí. Chodím i k jiným lékařům, takže jsem poznala spoustu dalších zdravotních sester a žádná nebyla tak nepříjemná. Takže kdyby asi trochu chtěla bylo by to jiné. U některých zaměstnání dokonce zaměstnavatel vyžaduje příjemné vystupování,hlavně pokud jde o práci s lidmi. Někdy vás zákazník seřve a vy se na něj prostě musíte usmívat :-)

Zatím naprostá spokojenost. Teď řešíme první závažnější problém, tak uvidíme, jak to dopadne, pak budu moct hodnotit ještě objektivněji. Jinak ale zatím opravdu dobré, první těhotenství super, pan doktor byl velmi pečlivý. A k těm sestřičkám: Ano, nejsou příjemné ani sympatické, ale člověk s minimální sociální inteligencí záhy přijde na to, jak na ně, a pak je vše v poho a umí být i milé. A mimochodem: Pan doktor moc dobře ví, proč má ráznou a rezervovanou sestru. Moje matka, lékařka, má sestru velmi milou a hodnou a pacienti jí téměř "šlapou po hlavě" a dovolují si neuvěřitelné věci. Takže asi tak...

Jsem spokojená!!! Se sestrou i s panem doktorem. Je fakt, že tam těch žen chodí opravdu hodně a kdyby měla být na všechny milá a povídala si s nimi empaticky o tom, co je trápí, tak by asi ani nestíhala pracovat. Podle mě taky záleží, jak se chovají pacientky. Upřímně, na některé typy žen bych náladu taky neměla. A co se týče pana doktora, někdy je lepší, že určité věci bere s humorem a pacientky zbytečně nestraší...

Nebudu nikoho odsuzovat, ale pan doktor půl roku neudělal s mými zdravotními problémy nic, řekl že se to časem zpraví samo..Už jsem byla zoufalá, že jsem přešla jednak k jinému lékaři a jednak na kliniku asistované reprodukce a tam mi bylo řečeno že se to bohužel samo nezpraví.. zůstat u pana doktora, tak asi nikdy nebudu mít děti a pokaždé odejdu domů s tím, že jednou se určitě vše samo zpraví! Byla jsem hodně zklamaná..věřím, že jak někdo nemá žádný problém, pan doktor je v pohodě, je příjemný, ale jak tam jdete s problémem, je to v háji.. a to není jen můj osobní názor..

jsem s doktorem spokojená, přístup, chování - super a nabídka služeb a lékařských produktů široká. s doktorem nemám jediný problém. Pokud jsem něco chtěla vysvětlit, zeptala jsem se a dostala vyčerpávající vysvětlení.

Pan doktor je velmi příjemný a působý na člověka dobře. Problém je, že nestačí být upovídaný aby pacientka byla spokojená. Hlavní je zdravotní péče a ta si myslím je velmi slabá, bohužel jsem to poznala až při vyskytí problému po 2 letech - do té doby spokojenost. Pan doktor prostě problémy řešit neumí, ale pokud si chcete pokecat, to mu jde. O sestře radši mluvit nebudu.

Nemůžu dát jinak než velmi dobrý, jako jediný mi pomohl díky správnému postupu k těhotenství po pěti a půl letém dlouhém nekonečném boji a za to mu patří moje velké DÍK a díky i za naší skoro narozenou Gabrielku

Já jsem s panem doktorem celkem spokojená, je srandovní a ze všeho si dělá srandu. I z toho, že jsem měla přítele, se kterým jsem to měla poprvé a od té doby jsem se nezbavila svých gynekologických zánětů. Snažil se mě léčit čímkoli, ale vše zabralo jen tak na pár týdnů a hned se to vrátilo zpět. Bylo mě trapné tam chodit znovu, tak jsem tam přestala chodit. Navíc jsem měla šílené záchvaty, že se před chlapem v život neukážu, brečela sem tam, ale on se mě snažil rozesmát i těma jeho přístroji. Je to milý chlap, je s ním sranda, ale to léčení není nic moc. A ta jeho sestra, co tam teď má, no hrůůza. Taková baba je jak v tom Mrazíkovi, tak protivná, šeredná a strašně sprďácká. Seřve vás i za to, že tam máte urgentně jít, že máte potíže a ona Vás ještě málem vyžene, že nejste objednána.

Tento lékař odporuje ještě k tomu posměšně, když je pacientkou žádán, aby sexuálně přenosná smrtelná nemoc jako třeba jeden z virů HPV, byl léčen i u partnera. Tím podporuje přenášení virů dál, které v dnešní době má zasahovat až 80% naší populace - podle statistik.