Pavel Tichý, gynekolog Nové Město nad Metují

MUDr. Pavel Tichý

Gynekolog

52 názorů

Uložit


Adresa

T. G. Masaryka 197, Nové Město nad Metují
Sam. ordinace PL - gynekologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
52 názorů

P
Ověřeny pacient

Ordinaci pana doktora navštěvuji již skoro 15 let a nemám s ním ten sebemenší problém.Velice profesionální přístup,vše vysvětlí když je problém.A je lidský.Dříve jsem měla s gynekology moc špatné zkušenosti,co doktor,to jiná diagnoza.Až pan doktor vše uvedl na pravou míru.A cítím se dobře a vůbec mi u něj pravidelné prohlídky nevadí.Sestřička je pro mě taky v pohodě,my ženy jsme někdy dost neřízené a sestřička to zvládá bravurně.Ono taky asi není jednoduché ukočírovat tolik žen denně.


A
Ověřeny pacient

Přečetla jsem všechny komentáře, hlavně ty o sestřičce. Také jsem odešla kvůli ní, s panem doktorem jsem problém neměla. Je tu plno žen, co sestřičku chápou a zastávají se jí. Chodím i k jiným lékařům, takže jsem poznala spoustu dalších zdravotních sester a žádná nebyla tak nepříjemná. Takže kdyby asi trochu chtěla bylo by to jiné. U některých zaměstnání dokonce zaměstnavatel vyžaduje příjemné vystupování,hlavně pokud jde o práci s lidmi. Někdy vás zákazník seřve a vy se na něj prostě musíte usmívat :-)


S
Ověřeny pacient

Zatím naprostá spokojenost. Teď řešíme první závažnější problém, tak uvidíme, jak to dopadne, pak budu moct hodnotit ještě objektivněji. Jinak ale zatím opravdu dobré, první těhotenství super, pan doktor byl velmi pečlivý. A k těm sestřičkám: Ano, nejsou příjemné ani sympatické, ale člověk s minimální sociální inteligencí záhy přijde na to, jak na ně, a pak je vše v poho a umí být i milé. A mimochodem: Pan doktor moc dobře ví, proč má ráznou a rezervovanou sestru. Moje matka, lékařka, má sestru velmi milou a hodnou a pacienti jí téměř "šlapou po hlavě" a dovolují si neuvěřitelné věci. Takže asi tak...


K
Ověřeny pacient

Jsem spokojená!!! Se sestrou i s panem doktorem. Je fakt, že tam těch žen chodí opravdu hodně a kdyby měla být na všechny milá a povídala si s nimi empaticky o tom, co je trápí, tak by asi ani nestíhala pracovat. Podle mě taky záleží, jak se chovají pacientky. Upřímně, na některé typy žen bych náladu taky neměla. A co se týče pana doktora, někdy je lepší, že určité věci bere s humorem a pacientky zbytečně nestraší...


J
Ověřeny pacient

Nebudu nikoho odsuzovat, ale pan doktor půl roku neudělal s mými zdravotními problémy nic, řekl že se to časem zpraví samo..Už jsem byla zoufalá, že jsem přešla jednak k jinému lékaři a jednak na kliniku asistované reprodukce a tam mi bylo řečeno že se to bohužel samo nezpraví.. zůstat u pana doktora, tak asi nikdy nebudu mít děti a pokaždé odejdu domů s tím, že jednou se určitě vše samo zpraví! Byla jsem hodně zklamaná..věřím, že jak někdo nemá žádný problém, pan doktor je v pohodě, je příjemný, ale jak tam jdete s problémem, je to v háji.. a to není jen můj osobní názor..

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


D
Ověřeny pacient

jsem s doktorem spokojená, přístup, chování - super a nabídka služeb a lékařských produktů široká. s doktorem nemám jediný problém. Pokud jsem něco chtěla vysvětlit, zeptala jsem se a dostala vyčerpávající vysvětlení.


M
Ověřeny pacient

Pan doktor je velmi příjemný a působý na člověka dobře. Problém je, že nestačí být upovídaný aby pacientka byla spokojená. Hlavní je zdravotní péče a ta si myslím je velmi slabá, bohužel jsem to poznala až při vyskytí problému po 2 letech - do té doby spokojenost. Pan doktor prostě problémy řešit neumí, ale pokud si chcete pokecat, to mu jde. O sestře radši mluvit nebudu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

Nemůžu dát jinak než velmi dobrý, jako jediný mi pomohl díky správnému postupu k těhotenství po pěti a půl letém dlouhém nekonečném boji a za to mu patří moje velké DÍK a díky i za naší skoro narozenou Gabrielku


M
Ověřeny pacient

Já jsem s panem doktorem celkem spokojená, je srandovní a ze všeho si dělá srandu. I z toho, že jsem měla přítele, se kterým jsem to měla poprvé a od té doby jsem se nezbavila svých gynekologických zánětů. Snažil se mě léčit čímkoli, ale vše zabralo jen tak na pár týdnů a hned se to vrátilo zpět. Bylo mě trapné tam chodit znovu, tak jsem tam přestala chodit. Navíc jsem měla šílené záchvaty, že se před chlapem v život neukážu, brečela sem tam, ale on se mě snažil rozesmát i těma jeho přístroji. Je to milý chlap, je s ním sranda, ale to léčení není nic moc. A ta jeho sestra, co tam teď má, no hrůůza. Taková baba je jak v tom Mrazíkovi, tak protivná, šeredná a strašně sprďácká. Seřve vás i za to, že tam máte urgentně jít, že máte potíže a ona Vás ještě málem vyžene, že nejste objednána.


H
Ověřeny pacient

Tento lékař odporuje ještě k tomu posměšně, když je pacientkou žádán, aby sexuálně přenosná smrtelná nemoc jako třeba jeden z virů HPV, byl léčen i u partnera. Tím podporuje přenášení virů dál, které v dnešní době má zasahovat až 80% naší populace - podle statistik.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti