Pavel Štěpánek, internista Brno

MUDr. Pavel Štěpánek

Uložit

Internista Více

10 názor

Uložit


Adresa

Interní ambulance
Štefánikova 12, Peruc

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

10 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
E
Ověřený profil
Umístění: Interní ambulance Jiný

Mé předchozí hodnocení bylo kladné a veľmi dobré-Zde došlo v hodnocení k omylu.Jsem s odborností MUDr.P.Štěpánka naprosto spokojena.Pan doktor je velmi lidský, zodpovědný a vždy při potížích s vysokým krevním tlakem mi pomůže. Jsem jeho pacientkou už roky a jsem ráda,že jsem jeho pacientkou.Eva Pospíšilová

E
Ověřený profil

Ještě než vstoupíte k doktorovi, znechutí vás sestra, která se neumí chovat slušně, je arogantní, nepříjemná a drzá. Pak zjistíte, že doktor bez přístrojů stejně nic neví a když přístroje nic nezjistí, neví co dál.. výsledky holteru mi nikdo nevysvětlil, sestra mi řekla, že jsem asi měla svoje dny a tak ty výsledky byly zkreslené. Byl mi doporučen nějaký prášek na zpomalení funkce srdce. To jsem hned zavrhla. Návštěva doktora mě opět ujistila v tom, že doktoři jsou naprosto k ničemu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

P
Ověřený profil

Pan doktor je velmi milý a pečlivý. Jeho lidský přístup ujistí pacienta, že je v dobrých rukou. Bohužel celkový pozitivní dojem na jeho ambulanci mi kazí jeho arogantní sestra, která má paradoxně naopak naprosto nelidský přístup.

P
Ověřený profil

Pan doktor je velice lidský.Má krásný přístup k pacientovi,nikdy ho neodbyde,poradí,důkladně podle potřeby prohlédne a doporučí kvalitní léčbu.Jsem s ním naprosto spokojena.

Ověřený profil

nejlepší cévní lékař,vše vysvětlí a hlavně perfektní přístup k pacientům,vřele doporučuji

Ověřený profil

Velmi pečlivý a svědomitý lékař, vyšetření bylo důkladné a rovněž žádné vysedávání v čekárně.Nechala jsem si vyšetřit i cévy na vl. žádost a bylo mi vyhověno.Pacientovi vše vysvětlí tak jak je potřeba, neodbude ho.Doporučuji

Ověřený profil

profesionál na pravém místě.Byl jsem u pana doktora na doporučení.V termínu jsem se dostavil a bez čekání!!! (což se dnes nevidí),jsem byl pozván do ordinace na konzulatci.Vše mi bylo vysvětleno a probráno.Doufám, že to bude i nadále pokračovat při další návštěvě.

J

U pana doktora jsem byla jednou, ale byla jsem maximalne spokojena. Byl velmi profesionalni a pritom neztratil lidskost, prijemne mi vse vysvetlil, poucil....kdyz budu potrebovat, rozhodne jdu opet k nemu!

P

Praktický příklad dobrého vztahu pacient-doktor. Svědomitý, na odborné úrovni, organizačně dobrá spolupráce se sestrou při objednání, žádné čekaní. Opravdu účelně využitá doba pobytu u lékaře.

Svědomitý a výborný odborník.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti