Vedilab Spol.s R.o
Pod Vrchem 942/51, Plzeň

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Vedilab Spol.s R.o Jiný

Zanedbal vážnou nemoc u našeho pejska, naštěstí jsme ho, už když na tom byl hodně špatně, vzali jinam, kde nám ho "za minutu 12" vyléčili. Tuto léčbu ale měl nasadit již dr. Mužík. Na tuto kliniku již nikdy více.

Umístění: Vedilab Spol.s R.o Jiný

Navštívili kliniku s naším pejskem. Pan doktor už z dálky konstatoval, zda jsme to my, ty s tím "štěkajícím psem". Přišli jsme s problémem, že náš pes ztrácel rovnováhu, měl náklon hlavy a byl dezorientovaný. Pak dokror se mu podíval do ucha a vyloučil opakovaný zánět středního ucha, neochotně vzal krev. Po výsledcích nás odeslal na nejdražší neurologickou kliniku v ČR, kde vyšetření stojí 40 000. Na můj dotaz, zda to nejsou metastáze (náš pes měl dříve rakovinu) mi bylo odpovězeno, že v tomhle státě je možné všechno. Psovi nezměřil teplotu, nepodíval se mu na rozničky. Takovýhle arogantní přístup a neochotu pomoci, jsem v životě nezažila. Psa jsme vzali do jiného města, na RTG byl zjištěn zánět vnitřního ucha a po nějaké době,kdy se stav nezlepšil ji bylo provedeno CT a RTG(cenově cca 3500 Kč), kde byly zjištěny metastáze na mozku a plicích. Pejska jsme museli uspat, ale alespoň odešel v naší přítomnosti a s paní doktorkou, která se ji ochotně věnovala. Na kliniku už nikdy nepůjdeme.

Umístění: Vedilab Spol.s R.o Jiný

Návštěva u pana Mužíka byla naprosto šílená. Místo snahy psa léčit psa jen utlumil a jeho arogance vše jen zhoršovala.

Umístění: Vedilab Spol.s R.o

Ja mám s panem doktorem zkušenost výbornou . To co jiní považují za poučovani za to ja jsem ráda. Objezdila jsem s pejskem hodně klinik , kde na nás byli milí a bylo nám to k ničemu . Spoustu peněz a nic . Pan doktor mému pejskovi opravdu pomohl ! Za mě veterinář na svém místě . Ja nepotřebuji sladké řeči , ale léčbu , která je úspěšná . Za to mu děkuji .

Umístění: Vedilab Spol.s R.o špatně postavené špičáky

Pan doktor Mužík je velmi nepříjemný ,arogantní člověk, který se neumí chovat k lidem a už vůbec ne ke psům. Přišli jsme s problémem se zoubky. Vysvětlila jsem panu doktorovi , že mám 12ti měsíčního psa a že mu dolní špičáky narážejí a poraňují protilehlou dáseň. Pan doktor se buď bojí psů nebo z nějakého jiného důvodu se ani nepodíval pejskovi do tlamy. Jen od stolu diagnostikoval, že se s tím nedá nic dělat.Tečka a odejděte. Když jsem s ním chtěla začít diskutovat, bylo mi naznačeno, že zdržuji. Je to již druhá špatná zkušenost s tímto panem doktorem, i minule se choval velmi nepříjemně , takže k tomuto panu doktorovi už nikdy. Nemohu ho hodnotit po stránce odborné (i když určitý názor na to mám) , ale takovýto přístup ke psům a jejich páníčkům jsem ještě nikde nezažila. Zašli jsme pak s naším pejskem na jinou veterinu, kde byli velmi vstřícní a hlavně konstatovali, že je to opravdu problém, který se musí řešit. ...

Umístění: Vedilab Spol.s R.o umírající pes

Vzhledem k tomu, že nám MVDr. Mužík zachránil v září umírající, skoro osmiletou kavkazačku, nemůžu napsat nic, co by nevyznělo jako pochvala. Chování k psovi i k nám bylo ohleduplné a velmi slušné. Vysvětlil nám všechny možnosti - eutanázii jsme zavrhli a pustili se do téměř ztracené léčby. Třikrát jsme vypouštěli z břicha vodu, poprvé to bylo 10 litrů, a pak znovu dokud nezabraly léky. Při každé návštěvě jí poctivě vyšetřil. V současné době naše fenka žije úplně normální život (my moc ne, protože podáváme 3 x denně léky), ale jsme za to nesmírně vděční.
Nejsem zvyklý psát pochvaly po internetu, ale než jsme k doktoru Mužíkovi šli, tak jsem si internet projel a vyděsil se kolik negativních hodnocení má. Proto bych rád vytvořil protiváhu.
Děkuji
Rudolf Šlehofer

S panem doktorem jsme se setkali 2x. Jednou při utrácení velmi starého pejska a podruhé když jsme hledali pomoc odborníka. Jediné co jsme chtěli bylo, aby se podíval našemu pejskovi na nohu. Akorát z nás dělal idioty. Potřebovali jsme zrentgenovat kyčle a pan doktor nás skoro poslal do míst, kde končí záda. Že prý jen na objednávku. S tím bychom takový problém neměli, kdyby to řekl normálně. Když psovi bral krev ze zadní nohy, ani ho nepohladil, nehledě na to, že mu tu nohu vzal stylem, jako kdyby mu ji chtěl vykloubit. Celkový přístup tohoto člověka, jak je zvířatům, tak k lidem je příšerný.

Máme pejska, kterého dlouhodobě léčí pan doktor Mužík. Je to první veterinář, kterému plně důvěřuji a vím, že vždy udělá pro mého psa to nejlepší. Léčí mu několik let cushingův syndrom,epilepsii, úspěšně proběhly i operace. Pejskovi je dvanáct let a přesto, že jinde na pohotovosti nám doporučovali euthanasii, díky panu doktorovi žije dále spokojený psí život.

Já mám s tímto veterinářem zkušenost pouze jednou a je to již více let, ale jak koukám, tak přístup k pacientům se za ta léta vůbec nezměnil. Pana doktora jsme měli jen na vytažení stehů po operaci, ale vůbec se mi nelíbil přístup ke mně ani i ke psu. Pes sebou párkrát škubl, zapískal (samozřejmě vytahování stehů kolem očí není příjemné) a pan doktor ho propleskl z každé strany. Na můj vyděšený dotaz, proč ho mlátí, mi odpověděl, že mám nevychovaného psa a plemeno se kterým se musí jednat jedině takhle! Oproti jiným lékařům z této kliniky, na které si nemůžu nikdy stěžovat, bylo jeho chování nevhodné.

Díky "péči doktora" Mužíka jsme málem přišli o pejska, při třetí návštěvě, kdy se u našeho psa příznaky jen zhoršovaly, nám "pan doktor" tvrdil, že je pes zdravý, když jsem mu říkala, že je mu tak špatně, že ani nevyskočí na postel, tak mi odpověděl: "Proč by měl skákat na postel!" a ukončil konverzaci tím, že je rentgen v pořádku a pes zdravý, i přes to, že jsem mu říkala, že se zdravě opravdu nechová.Pan Mužík se k nám choval nepříjemně a jako bychom byli naprostí idioti. Když jsem mu pověděla, že si myslím, že má pes teplotu, tak mi odvětil, to si nemáte co myslet, ale změřit! Ale sám mu ji nezměřil. Doma mi pes bolestí ani nechodil, celý den se klepal a jen ležel, proto jsme rychle jeli na jinou kliniku, kde byl přístup lékaře naprosto odlišný, lékař byl příjemný, udělal podrobné vyšetření psa, mluvil s námi o všem co dělá a jak co vypadá. Druhý den podle výsledků z krve zjistil, že má pejsek ohromný zánět v těle, ihned mu dal kapačku a antibiotika, pejskovi bylo hned mnohem lépe a uzdravil se...kdybychom však dali na pana Mužíka, nejspíš by tu s námi již nebyl :-(