Gynekolog
náměstí Svobody 74, Bzenec

Gynekolog
Za Poštou 112, Veselí nad Moravou

Umístění: Gynekolog Jiný

Já se tedy připojuji ke kladným ohlasům. K panu doktorovi chodím cca 15 let, ted podruhé těhotná. Vždy mi vše vysvětlí a vyhoví v čem může. Nikdy nebyl neochotný nebo nepříjemný, právě naopak. Co se poplatků týče, přijdou mi naprosto adekvátní. Opravdu není nic, na co bych si mohla stěžovat.

Umístění: Gynekolog

S panem doktorem mám jen samé dobré zkušenosti. Chodím cca 15 let, nikdy žádné problémy nebyly. Dvě těhotenství i když problémové se o nás staral víc než dobře, časté kontroly, veškeré vyšetření, konzultace s nemocnicí atd. Je to odborník na svém místě. Poplatek mě přijde směšný, 1x za rok 150 Kč přece není žádná velká částka ????

Umístění: Gynekolog

Chodím k panu doktorovi asi 5 let, od té doby co jsme s manželem začali mluvit o miminku jsem začala projíždět jeho hodnocení a byla jsem víc než zaskocena těmi negativními recenzemi, ale na recenze většinou dost dám, tak jsem si říkala, že pokud se mi něco v těhotenství nebude líbit tak hned odejdu. No těhotenství mi pan doktor potvrdil v úterý a navíc dvojčátka. Nemůžu si pomoct ale mám pocit, že snad chodím k jinému lékaři než vy, z mého pohledu je pan Kudelka příjemný, a skvělý lékař. Vyšetření čípku mi dělá na každé kontrole, stejně tak i ultrazvuk, je milý, poradí, vždy se domluvíme, nemám s ním za ty roky žádný problém. Sám mě objednal na screening, doporučil co jíst a co nedělat a samozřejmě mi chtěl na těhotenství s dvojcaty vystavit neschopenku kterou jsem prozatím odmítla. Jsem s ním moc spokojená. A ten roční příspěvek? To mi připadá úplně v pořádku.

Umístění: Gynekolog

Jsem s panem doktorem velice spokojená, navštěvuji ho již 18 let a v jeho péči se mi narodili čtyři zdravé děti. Poplatky mi přijdou zcela adekvátní, nikdy se mi nestalo že by neřešil nějaký mnou hlášený problém, vždy se jim zabýval. Co se týče utz ve 13 týdnu, ten přestala proplacet pojišťovna, proto si ho maminky hradí sami, no ruku na srdce vy byste v práci dělali zadarmo nebo ještě doplaceli na kolegy, těžko.... A ještě k utz, miminko jsem viděla pokaždé s přesným popisem kde co je, stačí si říct a nedrzet se manžela za ruku a mlčet jako ryba.

S panem doktorem sem velmi spokojena ..a rocni poplatek 150kc neni moc takze me to nevadi ..Chodila jsem k jedne gynekolozce s tim ze nemam mesicky tak mi davala injekce na vyvolani a nekdy se me dostavili a nekdy nee...pak sem sla za svoji doktorkou ze me vysli tri testy pozitivní tak me prohledla a rekla ze tehotna nejsem ze me da zas injekci na vyvolani,ale kamaradka me hned stama vzala a vezla k p.Kudelkovi byl mili,ochotny a ze me vysetri...udelal mi vysetreni a oznamil ze jsem v 8tt...ke ochotny mili a i sestricka je mila kdyz se mu neco nezdalo hned me vypsal zadanku a poslal na vysetreni nemenila bych bo ted mam 22mesicniho chlapecka a jsem za to rada ze ho mam ;-)

Taktéž se musím připojid. Za vypsání lístku na peníze poplatek každý měsíc 30 Kč,přitom je to ze zákona povinnost každého lékaře. Za změnu příjmení- změna stavu 50Kč na sociálku zkrz neschopenku. Ultrazvuk ve 13 týdnu 300Kč,ani jsem prcka nikdy neviděla,kdyby semnou nešel 2x manžel a nenatočil si to. Prohlídka čípku jen poprvé a od té doby už nic. Když jsem se zmínila,že mi tvrdne břicho a mám velké bolesti kolikrát,řekl mi,že je to normální a že tvrdnutí není třeba nijak řešit,až nejdříve od 7 měsíce. A o ročním poplatku ani nemluvím. Při každé návštěvě ubírá na stáří miminka. V jiných nemocnicích odpovídá,jen u něho ne.

Připojuji se :( ač nerada pořád platit za lístek na peníze 30 kč, za vypsání papíru o změně vycházek 80 kč roční poplatek jako sponzorský dar :D :D a za utz kde změří hlavičku a fotka nic moc 300 kč??? to už je vrchol. Jednou vyšetření čípku hned na začátku a potom nic kdybych se teď otvírala a nevěděla o tom nevím jak by to dopadlo, stěžovala jsem si že mě strašně bolí hlava že mě tak nikdy ani u prvního nebolela , ale podle pana doktora je to normální. Člověk dojde zaplatí za nic a odejde :( :(

Ahoj,
jak tady čtu ty vaše názory,na doktora Kudělku,spíš ty negativní,tak se jenom divím.
Vůbec jsem netušila,že je tak neochotný, vyšetřit bez toho,aniž by dostal zaplaceno(s jistotou), aby se zajímal jen o to a že by odmítl pacientky, třeba jen aby poradil,i když jsou od něj odhlášené z registrace,jako člověk a "schopný lékař",to je moc!Ale jak je vidět,peníze vládnou světem a co se na pohled zdá milé,nemusí být tak milé.. pan doktor Kudělka.
Tohle mě velmi vyrazilo dech a zklamalo můj dojem, nechce se mě věřit,ale asi je to pravda.:(
Je fakt,že na peníze slyší dobře.Poplatek -jednoroční,povinný, se mě taky zdá uvalený a navíc,není promítlý,ani v péči,ani v ničem ostatním..
Když jen vyšetření trvá pár minut(nic příjemného) a otázky kolem zdrav.stavu také,leckdy nesrozumitelné pro laika, a za vyšetření zaplatíme zvláštˇ, také za recepty,zase ze svého.
Za co teda platíme???:(
Za neúplnou péči. Bohužel.
Nikde jinde, tady v okolí, se neplatí poplatek.
Ostatní kroutí hlavou.
Co se týče péče,tak ta je průměrná,nic zvláštního a nad vzděláním a praxí pana doktora,aplikací léčby apod.,přístupu,zůstává občas rozum stát.
Zkráceně řečeno,musíme přijmout diagnózu tak,jak nám je podána. Nic navíc.
A musíme důvěřovat.
Ale je to skutečně tak,že musíme?
Souhlasím s vámi.

Já jsem ještě nerodila,chodím jenom na povinné prohlídky,pro recept, ale přemýšlím nad tím, že potom změním doktora.
Nechci aby se mi v budoucnu přihodilo něco špatného, jako tady zkušenějším.
Nechci nic zanedbat.
A nenechám nic zanedbat,jsem toho názoru,že se má důvěřovat,ale prověřovat.;)

A pan doktor se může vztekat z toho,jak pomalu přichází o pacientky..
Ale můžeme snad za to my? Jsme my povinné zjištˇovat víc?
My ne.

Holky nedejme se!;)
Zdravím všechny zúčastněné:)Chtějme víc!

Chodím na pravidelné roční prohlídky. A vypadá to asi takto. Přijdu, a když jsem za plentou, tak pan doktor se ptá a hned si odpovídá. Měsíčky máte? a odpoví Ano. Já na to už tři měsíce jsem je neměla. Otěkají vám nohy? Ne. a já večer nemůžu do bot. A on bolí vás nohy? Ne. A já večer se na ně sotva postavím. Co si zapíše do karty netuším. Jen pak po prohlídce požádá o platbu. Jsem alergická na ajatin a minule mě sestřička neměla čím potřít ruku, když mě brala krev. Tak nechápu, proč musíme přispívat na ordinaci.