Šmilovského 640, Nýrsko
REHA-PRAKTIK s.r.o., PL a RHC

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

• rehabilitační a fyzikální medicína
  • všeobecný praktický lékař

Umístění: REHA-PRAKTIK s.r.o., PL a RHC Jiný

Zkušenost příšerná!!! Pan doktor asi zaspal dobu a myslí si, že je v roce 1920. Nezjistím, jestli odborník je nebo není ale komunikace naprosto příšerná, informace od sestry na úrovni absolventa zvláštní školy, čekací doba skrze přesnému objednání na daný čas s prodlevou 2 hodiny! Jestli někomu vyhovuje, že se k němu doktor chová jako ke kusu masa je to jeho věc, mně tohle nevyhovuje. Nepotřebuju podlizavost, stačí odbornost a elementární úcta k pacientovi, to je vše, a absenci toho nevyváží ani kdyby byl lepší jako doktor house.

Hodnotím jen superlativy. Škoda, že jsem pana doktora nepoznal již před 16ti lety, mohl jsem si ušetřit ta léta bolestí.
Rehabilitace jsem absolvoval u jeho syna (mgr.Homolky) a též velice dobré hodnocení. Prostě - 16 let mi všichni psali jen léky a nebo rovnou říkali, že se s mojí bolestí nedá nic dělat a musím se s ní naučit žít. Nemusím - díky vám pánové, oběma.

Škoda, že jsem pana doktora nepoznal už před 16ti lety. Mohl jsem si ušetřit celá ta léta bolesti a utrpení. Rehabilitace jsem absolvoval u jeho syna a také na 1*.

Š

Nejlepší lékař, ale i člověk s kterým jsem se setkal. Skvělý odborník, vstřícný a vždy velmi ochotný pomoct i poradit jak na sobě sám pracovat.Je možné jen si přát víc jeho následovníků.Za vše upřímně děkuji.

Pan doktor Homolka je mím praktickým lékařem už od mých 14 let, a nemohu si na něj stěžovat. Sice jeho metody léčení jsou někdy nepraktické ale zato učinné.
Tímto komentářem vás zároven zdravím pane doktore.
Miroslav.č

perfektní, supr, úleva

Vynikající odborný i lidský přístup. Velmi nám pomohl.

Velmi dobrý

Už v dobách, kdy jste si nemohl vybrat lékaře, byl po dlouhém léčení jediným, kdo mi nezištně pomohl. Také hned od doby, když bylo možné si lékaře vybrat, spěchala jsem k němu. Jsem ráda, že i maličké Nýrsko má svého opravdového odborníka a především člověka.

po opakovaných problémech léčených zásadně lékama a obstřiky jsem se dostala na pracoviště tohoto lékaře. Přes dlohou dobu v čekárně a hodinovém vyšetření jsem konečně odcházela domů bez jakékoli bolesti.

• rehabilitační a fyzikální medicína
  • všeobecný praktický lékař