Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Umístění: Clinic for Luck Bleferoplastika horních víček

Precizní provedení zákroku panem primářem Pavlem Giebelem, jeho profesionální a lidský přístup, péče a vysvětlení všech podrobností zákroku, jakož i přístup ostatního personálu mi dovoluje hodnotit Clinic for Luck jako vynikající ústav.Jsem velmi spokojena a doporučuji všem k využití jeho služeb.Výsledkem operace jsem nadšena, i když jsem přišla pět minut po dvanácté.

4.9.2012 Mám skoro týden po operaci nosu, zatim mohu hodnotit přístup a kliniku. Přístup nadstandartní, jak konzultace, průběh operace tak i po operaci!!! Klinika je parádní a takovou péči jsem ještě nězažila, opravdu mohu doporučit!!! Sestřičky jsou vechny příjemné a vstřícné. Pan doktor je milý a na vše odpoví. Při hospitalizaci nás kontroloval několikrát denně. Konzultace byla zdarma.... což je také parádní. Nos mi ukázal po operaci ihned večer nafocený, to jsem také ani od známých ani v diskuzích nikdy neslyšela!!! Takže to čekání do sundání sádry mám příjemnější :-). Pana primáře a jeho kliniku mohu vřele doporučit!!!! Ráda se pak i podělim o další zkušenosti :-).

Doplněno: 24.10.2012
mám 2 měsíce po operaci a jsem naprosto spokojená, jak s přístupem tak s výsledkem. Snad i další hojivý proces proběhne v pořádku. Panu primáři za vše děkuji !!!!

Zákrok jsem podstoupila, poležela si a s výsledkem jsem již nyní max. spokojená. Pan primář je opravdu mistrem ve svém oboru, jelikož skutečnost předčila mé očekávání. A jestliže někde existují ty nejhodnější sestřičky, pak ty u pana primáře Giebela. Klinika je vedena v komornějším duchu s lidským přístupem na každém kroku. Jen je škoda, že klientela této kliniky je převážně zahraniční, protože takový přístup bych přála i našim ženám.
Takže za sebe musím říct: maximální spokojenost.

Zákrok teprve čekám, ale již na základě konzultace mohu říct,
naprosto úžasný přístup k pacientkám, velmi příjemné prostředí a konzultace zdarma(!). Byla jsem v šoku, jelikož jsem měla obavy jakého přijetí se mi dostane. Bohužel mohu srovnávat, byla jsem totiž na velké klinice CLT v Teplicích na zákroku, který trval sice 10 minut, ale konzultace před ním trvala půl hodiny, stála 300 korun, byla vedena monologem, navíc lékařem, který spíše připomínal lidového provozního ve čtyřce bez větráku. Oddrmolil v jedné větě svou půlhoďku a po té se slovy "tak pojďte ať to máme za sebou," zákrok provedl. Bohužel se nepovedl, musela jsem po několika týdnech na opravu (zdarma)a pan doktor lidovka se opět tvářil tak znechuceně, že mi bylo trapně za něj. Bohužel se zákrok ani napodruhé nepovedl, ale já už se nikdy neodvážila do této kliniky vstoupit.

Jelikož jsem si opravdu dlouho vybírala, kterému lékaři se do rukou svěřím, odcházela jsem od MUDr.Giebela příjemně překvapená. Až bude zákrok za mnou, ráda se i o něj podělím. Zatím maximální spokojenost!!!

Můžu všem doporučit.Vřelý přístup.Byl vždy i přes nastalé problémy velice ochotný.To platí i pro personál.Jsem velice spokojená.Jana Mitášová

Byla jsem velice spokojena. Výsledek augmentace výborný. Všem pana doktora Giebela vřele doporučuji.

Vše v pořádku, vše proběhlo podle mích představ. Přístup pana doktora Giebela řadím mezi nejlepší. Děkuji moc a všem velmi doporučuji.