Plzeň, Pokiklinika Slovany
Plzeň

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Umístění: Plzeň, Pokiklinika Slovany Jiný

Na pana doktora ani sestřičku si nemohu ztěžovat. Pan doktor vždy ochotně odpoví na mé dotazy, sestra dělá maximum, aby doba čekání byla co nejkratší (co si budeme povídat, čeká se všude). Za mě 1* :-)

Umístění: Plzeň, Pokiklinika Slovany Jiný

NEDOPORUČUJI! Chodila jsem k němu pouze proto, že poliklinika je blízko mého bydliště. Pan Fiala nic nevysvětluje, téměř nekomunikuje. Objedná vás, ale přesto čekáte. Sestra Š.O. nepříjemná a arogantní. A dnes při kontrole na dveřích nápis, že vstup pouze s očkováním! A sestra vyžaduje předložení dokladu! Za mě jasná diskriminace a důvod KONEČNĚ změnit lékaře.

Umístění: Plzeň, Pokiklinika Slovany Jiný

Nedoporučuji! Mam akutní problém, jsem po 4 spontánních potratech a potřebovala jsem akutně vyšetřit štítnou žlázu jestli není problém zde a doktor mi dal termín za 3 měsíce, dříve se se mnou nebude bavit. Zadala jsem alespoň o zadanku na krev kterou bych si nechala nabrat sama v laboratoři a mohla by něco ukázat a doktor odmítl že nejdřív musím k němu. Absolutne nedoporučuji. K doktorovi se nedá dovolat, zkoušela jsem to navíc cca 3 týdny a poté kdy se mi to konečně povedlo termín za 3 měsíce. Absolutně neempaticke chování zdravotni sestry která mi ještě vynadala co vymyslím s dopředu provedenými krevními odběry. Šílený přístup!!

Umístění: Plzeň, Pokiklinika Slovany změna lékaře

přešla jsem od jiného lékaře né z důvodu, že bych byla nespokojená, ale kvůli pro mě vyhovujícímu místu na Slovanech. Sestřička byla příjemná a pan doktor Fiala mě ochotně převzal do své péče a já mu tímto děkuji :-).

NEDOPORUČUJI...!!!!!! Moje maminka je po velice zákeřné chorobě tlustého střeva, rakovině, kdy se vše rozjelo během tří měsíců. Po operaci, následovalo 12 silných chemoterapií a zvládla to, i když velmi obtížně, ale zvládla....svou vitalitou, svou chutí pro život...chce žít. Po chemoterapii, se zjistilo, že má problém se štítnou žlázou a byla doporučena k Mudr. Fialovi. 3 x ji úspešně vzal...ale, nebyl příjemný na to že, proběhla čokoládička. Co jsi budem povídat, že. Po čtvrté se bohužel stalo to, že byla objednána na výplach portu, který má ještě v operována po chemoterapi a zárověń byla objednána k panu Mudr. Fialovi. Stalo se to, že šla na výplach portu a druhý den se šla omluvit "panu doktorovi", že musela na výplach, že to je bohužel přednější. Než aby jí tam vznikl nějaký zánět. A co pan DOKTOR? Nemá čas, má volný termín za tří měsíce...!! S tím moje mami souhlasila, že ať ji objedná, kdy bude mít volno, s tím, že jen potřebuje napsat léky teď, kdy ji dochází. Odmítl jí....nenapsal léky člověku, který je tak po kruté nemoci. Pane doktore..... nemáte mezi ošetřujícími lekáři co dělat. Začněte mít lidský přístup k pacientům, možná se Vám taky začne lépe žít. A Vám přeji pevné zdraví. Děkuji Gabriela

Spíše nedoporučuji. Nemám s endokrinology dosavadní zkušenost, tohle byla první. Kvůli špatným výsledkům hormonu štítné žlázy jsem byla odeslána k panu doktorovi, který sídlí ve stejné budově jako moje praktická lékařka. Jako těhotnou mě objednal za týden, na stejný čas jako jinou pacientku. Ohledně vyšetření- nemohu soudit. Nasadil mi nějaký lék (Letrox 50) , neupozornil mě na možné vedlejší příznaky. Bylo před Vánoci a já celé Vánoce proseděla na záchodě s úporným průjmem (14 dní). Trvalo mi asi 10 dní, než jsem pochopila, že průjem je z léků na štítnou žlázu a další tři dny od vysazení, než průjem přestal být úporný. Pro kontrolu jsem si zašla k praktické lékařce, ta při vyšetření výtěru nenašla infekci a potvrdila, že musí být opravdu z léku, co beru. Až po problémech jsem si přečetla historii na známý lékař a zděsila jsem se, že jsem v podstatě nenašla žádné kladné hodnocení na pana doktora Fialu. Bojím se k němu zajít na kontrolu a raději jsem se objednala k někomu jinému. Má mnohem delší čekací doby než pan doktor, ale po vylíčení situace mne objednali hned na druhý den. Takže jsem zvědavá.

Jako odborník je pravděpodobně doktor Fiala v pořádku, jako člověk schopný zorganizovat si chod ordinace moc ne. Při objednání čekáte na telefonu pravidelně kolem deseti minut. Sestra objednávat nesmí (jen doktor), takže čekáte až vyjde pacient. I přes objednání čekáte minimálně půl hodiny (ale to jen ráno) spíše hodinu, hodinu a půl. Přesto že jsem se ptala, zda si mám přijít nechat odebrat krev, protože léky beru jen kvůli zvýšeným protilátkám v krvi (a tak k němu vždy musím jít dvakrát - poprvé mi zkontroluje na krku štítnou žlázu pohmatem a pak mi vždy řekne, že potřebuje výsledky krve), mi řekl, že ne a při návštěvě mi poté řekl, že mi samozřejmě musí vzít krev. Po upozornění na to, že jsem se ho na to ptala po telefonu, mi bylo řečeno, že pokud se mi to nelíbí, nemusím k němu chodit. Má pravdu. Nebudu.

Tento doktor mě velice ranil svým nevybíravým chováním. Bylo to asi před 8 lety, ale nikdy na to nezapomenu. Poslal mě k němu praktický lékař kvůli zvětšené uzlině/bouli na krku. Dr. Fiala mi při letmém vyšetření (prohmatání krku) sdělil, že nikdy nebudu mít děti, protože mám více ochlupení způsobené vyšší hladinou androgenních hormonů a že budu mít vousy až na prsa. Na moji nadváhu mi řekl, že nemám jíst chleby jako dřevorubec a ať své problémy nesvádím na štítnou žlázu. Od té doby jsem totálně zanevřela na všechny doktory, navíc s pocitem, že jsem neplodná. Už jsem k němu raději nešla. Naštěstí život šel dál. Otěhotněla jsem bez problémů přirozeně, navíc ihned po vysazení antikoncepce. Asi bych mu syna měla přivézt ukázat a vůbec sama sebe, aby viděl, jak dobře věštil místo toho, aby vedl dialog s pacientem, nedej bože léčil.

NEDOPORUČUJI! Objednací termíny nikdy nesouhlasí plus-mínus hodina není problém. Vyšetří tlak, sáhne na krk a ruce a napíše recept. Od pojišťovny si ale naúčtuje třeba přístrojové vyšetření "patiček", které vám však neprovede. No a až si budete telefonovat pro výsledky krve, počkáte si xx minut až vám výsledky sdělí, zjistíte dle vykázané péče, že jste tam vlastně pro výsledky byli osobně. Takže hamty hamty penízky a péče otřesná.

Pozor, poplatky vybírá neoprávněně. Jednak mi uráží, že sestra vybírá poplatek hned v čekárně, aniž by se zeptala proč jsem přišel, a jednak lékař při první návštěvě změří tlak a ohmatá krk (což je v pořádku) a sestra odebere krev. Při další návštěvě za týden opět vybere poplatek a sdělí výsledek. Je jedno, jak si lékař zorganizuje vyšetření (jestli udělá při první návštěvě všechna vyšetření a při druhé jen sdělí výsledek, nebo jestli si vyšetření rozdělí do obou návštěv), vždy se však jedná jen o jednu lékařskou kontrolu, za kterou má nárok vybrat jen jeden regulační poplatek.
Když jsem při druhé návštěvě odmítl poplatek zaplatit, odmítl avizované sono provést a doporučil mi operaci, abych už k němu dále nechodil.