Provoz gynekologické ordinace
Metyšova 468, Jilemnice

Umístění: Provoz gynekologické ordinace Jiný

Při pravidelné prohlídce mi pán dr. Břeský našel polyp v děloze o velikosti cca7x8mm. Doporučil mi operaci v celkové anestezii s následnou několikadenní hospitalizací v nemocnici. Když jsem se pana doktora zeptala, zda lze tento zákrok provést i ambulantně dostala jsem odpověď, že nikoli, protože to prý hrozně bolí a prostě to nelze. Jelikož jsem zvyklá na empatičtější přístup lékařů zeptala jsem se na názor i jiných gynekologů, kteří mi ambulantní hysteroskopii vřele doporučili. Dnes jsem podstoupila ambulantní hysteroskopii včetně odstranění polypu bez celkové narkózy. Zákrok byl bezbolestný, jediné co sem pociťovala je tlak v podbřišku srovnatelný se začínajícím menstruačním krvácením. Samotný výkon trval 5 minut. Po výkonu jsem se cítila v pořádku, jako bych nic nepodstoupila. Všem ženám pokud to indikace dovolí vřele doporučují ambulantní hysteroskopii, po které je následná rekonvalescence mnohem rychlejší. Panu doktoru Břeskýmu děkuji za jeho dosavadní péči. S úctou, Mária

Vynikající lékař,zde se může říct Profesionalita na svem místě je mi 47 let a až nyni jsen se setkala s opravdu dobrým lékařem ,který je pečlivý a ochotny odpovědět na dotazy pacientek, sestřička úplně perfektni milá nemáte pocit ze obtěžujete když se na něco zeptáte.
Chodi sem i ma dcera které je 15 let a měla přeci jen obavu z prvniho vyšetření a byla nadšená přístupem a ochotou. Vřele Doporučuji

pan doktor Břeský mě rodil,měla jsem všechny HELLP syndromu,selhávání jater,vysoký tlak atd...při kterém se musí těhotenství ihned ukončit sekcí protože je velice nebezpecné pro dítě i matku. Přes to si pan doktor dával na čas,tabletou vyvolával porod a rodila jsem pár hodin,než se pan doktor rozhodl pro sekci... Syn po porodu nedýchal,měli co dělat,aby ho oživili.No a já musela zůstat v porodnici 11 dní,každý den15 prášků+antibiotika na infekci a dobré tři měsíce jsem chodila se 4 cm dírou v břiše,protože mě špatně sešili.

Výborný doktor, patří mu všechny mé díky!!! Výborný operatér!! Nikdy jsem neměla k žádnému lékaři takovou důvěru.

Velmi milý a pečlivý doktor :-) Jsem s nim moc moc spokojená,Neměnila bych :-)ktěhulkám se chová mile prostě je rád když mu zas ňáká přibyde... :-)

Profesionální,ale lidský přístup ke klientům.Vše vysvětlí,uklidní...Všem doporučuji

Původně jsem se snažila sehnat si gynekologa v Praze, ale všichni dobří mají plno...nakonec jsem se rozhodla dát na svou sestru, která k panu Břeskému již nějakou dobu chodí. Jsem hloupá, že jsem to neudělala už dávno :-) Na rozdíl od mé předchozí doktorky byl milý, vše mi vysvětlil a neměla jsem pocit, že otravuji, přestože mě vzal v době, kdy již měl mít pauzu. A na sestřičku si taky nemůžu stěžovat :-)

NEJLEPŠÍ GYNEKOLOG V ŠIROKÉM OKOLÍ !!!
NEJLEPŠÍ OPERATÉR !!!
Škoda, že jsem k němu nechodila už dříve, možná bych si ušetřila problémy, které jsem díky předešlým gynekologům a jejich laxnímu přístupu měla.

Výborný lékař, celou dobu těhotenství se o mě špičkově staral a nakonec mě i malému zachránil život. Neměnila bych!

Pan doktor je třída! Velmi milý, pečlivý, vše vysvětlí a má rád těhulky :-) Bohužel kvůli jeho ordinačním hodinám nejsem schopná k němu již několik let dojíždět přes 100km, ale znám holky co k němu chodí a vůbec se nezměnil :-)