Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Metyšova 468, Jilemnice
Provoz gynekologické ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Vynikající lékař,zde se může říct Profesionalita na svem místě je mi 47 let a až nyni jsen se setkala s opravdu dobrým lékařem ,který je pečlivý a ochotny odpovědět na dotazy pacientek, sestřička úplně perfektni milá nemáte pocit ze obtěžujete když se na něco zeptáte.
Chodi sem i ma dcera které je 15 let a měla přeci jen obavu z prvniho vyšetření a byla nadšená přístupem a ochotou. Vřele Doporučuji


J
Ověřeny pacient

pan doktor Břeský mě rodil,měla jsem všechny HELLP syndromu,selhávání jater,vysoký tlak atd...při kterém se musí těhotenství ihned ukončit sekcí protože je velice nebezpecné pro dítě i matku. Přes to si pan doktor dával na čas,tabletou vyvolával porod a rodila jsem pár hodin,než se pan doktor rozhodl pro sekci... Syn po porodu nedýchal,měli co dělat,aby ho oživili.No a já musela zůstat v porodnici 11 dní,každý den15 prášků+antibiotika na infekci a dobré tři měsíce jsem chodila se 4 cm dírou v břiše,protože mě špatně sešili.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

Výborný doktor, patří mu všechny mé díky!!! Výborný operatér!! Nikdy jsem neměla k žádnému lékaři takovou důvěru.


K
Ověřeny pacient

Velmi milý a pečlivý doktor :-) Jsem s nim moc moc spokojená,Neměnila bych :-)ktěhulkám se chová mile prostě je rád když mu zas ňáká přibyde... :-)


A
Ověřeny pacient

Profesionální,ale lidský přístup ke klientům.Vše vysvětlí,uklidní...Všem doporučuji


Š
Ověřeny pacient

Původně jsem se snažila sehnat si gynekologa v Praze, ale všichni dobří mají plno...nakonec jsem se rozhodla dát na svou sestru, která k panu Břeskému již nějakou dobu chodí. Jsem hloupá, že jsem to neudělala už dávno :-) Na rozdíl od mé předchozí doktorky byl milý, vše mi vysvětlil a neměla jsem pocit, že otravuji, přestože mě vzal v době, kdy již měl mít pauzu. A na sestřičku si taky nemůžu stěžovat :-)


J
Ověřeny pacient

NEJLEPŠÍ GYNEKOLOG V ŠIROKÉM OKOLÍ !!!
NEJLEPŠÍ OPERATÉR !!!
Škoda, že jsem k němu nechodila už dříve, možná bych si ušetřila problémy, které jsem díky předešlým gynekologům a jejich laxnímu přístupu měla.A
Ověřeny pacient

Výborný lékař, celou dobu těhotenství se o mě špičkově staral a nakonec mě i malému zachránil život. Neměnila bych!


L
Ověřeny pacient

Pan doktor je třída! Velmi milý, pečlivý, vše vysvětlí a má rád těhulky :-) Bohužel kvůli jeho ordinačním hodinám nejsem schopná k němu již několik let dojíždět přes 100km, ale znám holky co k němu chodí a vůbec se nezměnil :-)


R
Ověřeny pacient

Má trpělivost, vyhovuje prosbám, je šetrný i k mému stáří 73-4, vysvětlí, co je třeba, jako mamograf a pravidelnější prohlídky, na objednání časové reaguje, takže jsem s manželem stihla nazpět do Semil spoj, to je pro nás velice důležité!!! Přeptá se na léky a zdravotní stav celkový, byla jsem spokojená, i se sestřičkami. Děkuji a doporučuji. I s primářem Vocáskem jsem byla spokojená, jen jsem omylem se objednala na jiný den, než ordinuje.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti