Ordinace ortodoncie
K nemocnici 2814, Kladno

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Nedoporučuji. Pan doktor nekomunikuje, v mém případě odvedl špatnou práci. Byly to pro mě otřesné 2 roky nošení pevných rovnátek bez efektu. Pobavila jsem celou zubní ordinaci, když jsem přišla po sunání rovnátek na kontrolu k mojí zubní lékařce. Byl vznesen dotaz: Kdo Vám to dělal? Prostě beznaděj, smutek, vztek a vyhozené peníze.

Lituji, že jsem si nepřečetla předchozí hodnocení, než jsem k panu doktorovi začala docházet s dcerou. Je velice arogantní, rodiče musí čekat v čekárně, ikdyž do 18 let má rodič právo být u vyšetření svého dítěte. Neumí jednat ani s rodiči ani s dětmi, neumí ani pořádně vysvětlit jaký bude postup léčení. Rozhodně nedoporučuji, až dcera dostane rovnátka, která už jsem bohužel zaplatila, přejdeme k jinému lékaři.

U pana doktora jsem měla pevná rovnátka, nejen, že byl velmi arogantní, rodiče museli čekat v čekárně, po půl roce se mi začaly zuby dávat opět do pohybu kvůli špatnému zkusu, to už jsem raději začala dojíždět od jiného města.