výrazná změna chování

1 Počet odpovědí:
Dobrý den.Mám přítelkyni která z prvního vztahu má teď už 4 letého syna.Poslední rok co ho spolu vychováváme a začal chodit ke svému biologickému otci se jeho chování razantně změnilo.Bohužel ale změnilo se k horšímu.Poslední dobou se začne vztakat ať mu řekneme cokoli i když to třeba není myšleno špatně.Kdyby to zůstalo jen u toho vztekání tak bych to neřešil, ale poslední dobou se začíná vztekat,házat s věcmi a sem tam do sebe mlátit, přesněji do hlavy.
Nepříjde mi to jako normální chování 4 letého kluka, který byl na záčátku našeho vztahu v pořádku co se týká chování,mluvení a dalších věcí.
Prosím o radu případně dalším řešení.
Děkuji
Dobrý den,

dobře, že se ptáte. Sebepoškozování je v jakémkoliv věku varovným signálem a cílené psychologické vyšetření syna dětským psychologem je proto nepochybně indikováno.

Můžete se objednat ke mně nebo k některému z mých kolegů či kolegyň.

Srdečně zdravím

Karel Flaška